Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Wyganowski ma konkurenta ;-)

Przyjazna zazwyczaj obecnemu wójtowi Stepnicy “Gazeta Goleniowska” raczyła dostrzec, że w najbliższych wyborach samorządowych będzie on miał, o zgrozo – konkurenta!

Co prawda czasy jedynej i słusznej partii/kandydata (ponoć) już dawno minęły ale jak widać czym skorupka za młodu nasiąknie …

Nie zrażony tym oczywistym afrontem autor wzmiankowanej notatki wymienia rozliczne zalety wójta Wyganowskiego takie jak “ocalenie gminy przed likwidacją” oraz “wygraną walkę o 100 mln zł zaległych podatków”.

Jak mawiał Joseph Gebbels “Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą”. Przypomnijmy zatem, że do dnia dzisiejszego w Polsce żadna gmina nie została “zlikwidowana” a “wygrana walka o 100 mln” jest jedynie “faktem medialnym” forsowanym przez A.Wyganowskiego oraz niektórych dziennikarzy GG.

W istocie o zwrot zaległych podatków zadbała Naczelna Izba Kontroli oraz uczciwi urzędnicy, którzy nie wypinają swoich piersi do orderów. Sam zaś wójt swoimi działaniami odwlekł ich odzyskanie – przy okazji tracąc część z tych środków (ze względu na przedawnienie).

Jak uzyskane środki są wydawane można sprawdzić śledząc np. naszą Stepnicką Listę Przebojów …

Źródło: Gazeta Goleniowska, 2010/10/29

Comments are closed.