Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

W Gąsierzynie wstęga do przecięcia po raz drugi …

FOTOREPORTAZ: Gąsierzyno, 19 luty 2011 r.

Tagi: , , ,

24 komentarze

 1. Czytając wasze nędzne wypowiedzi musze stwierdzic ze i wy popełniacia błedy drodzy “Wzorowi” mieszkancy haha ! Ale nie o tym, z przykroscia tu trzeba napisac byscie sie od Gąsierzyna odjeb**i czepcie sie radnych i innych rządzacych i bedzie spoko ! 🙂

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Słuchaj Radox – pisanie postów do samego siebie jest cechą Trolli pozbawionych kompletnie mózgu. Trzeba nie mieć absolutnie wyobraźni aby sądzić, że coś takiego przejdzie.

   To co ci się udało zrobić w komentarzu poniżej to obrazić mieszkańców Gąsierzyna. Kolejny post – oburzenie na własny komentarz (???). Zastanów się czy nie skorzystać z porady specjalisty. Coś nie tak u Ciebie chyba z głową.

   Oba posty pozostaną – dla udokumentowania twojej głupoty. Niech mieszkańcy Gąsierzyna zobaczą jakimi metodami się posługujecie.

   A bana dostaniesz – ale później.

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 2. Tylko po co wis Gąsierzyno taka przystań jachtowa, dla kogo to ma być dla tych buraków co Tylko potrafią dzwonić jeden na drugiego z zazdrości, nikt porządnej łódki na ryby nie ma a co mówić o jachcie, jak dla mnie wyrzucanie piniędzy w błoto, są inne inwestycje niż ta zakichana przystań i rozbijanie kamer po kątach.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 3. Nie znam się na sztuce budowlanej, ale wzmacnianie terenu pod taką inwestycję workami z piaskiem raczej trudno nazwać innowacyjną i trwałą technologią 😉

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Uwaga – przy "Amfiteatrze" sytuacja robi się podobna – widac ta sama ręka.

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

   • Niemcy, którzy budowali kanał pewnie się w grobach przewracają! A wystarczyło nie spierdzielić ich pracy! Ot! Jaka władza- tacy fachowcy, tylko tych pięknych drzew żal…

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 4. Jestem zdeklarowanym przeciwnikiem p.Wyganowskiego, ale staram sie także być obiektywny. Kiedy w ubiegłe wakacje spędzałem w tym miejscu miło czas, pomyślałem sobie, kurczę to chyba pierwsza rzecz która jako tako się udała wójtowi, w sumie nieźle to wygląda, fajne miejsce, polecałem znajomym. A tu taka klapa, już nigdy temu człowiekowi nie uwierzę. To wszystko jedna wielka ściema.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Spieszyć się należy jedynie … przy łapaniu pcheł.

   W tym, i nie tylko w tym przypadku, pośpiech miał wyraźne tło polityczne – np. pokazać jak to władza (obecna/przyszła) "załatwia sprawę od ręki", "potrafi załatwić pieniądze", "myśli o rozwoju" itd. etc.

   Taki rodzaj kiełbasy wyborczej dla oczu wyborców.

   Pośpiech w jakim przygotowywano ten projekt zemścił się, jak widać, sromotnie.

   Trudno przecież zakładać, że ktoś specjalnie Andrzejowi te wszystkie budowy specjalnie sabotował 😉

   (Ja)Sam wybrał, (Ja)sam zrobił, (Ja)sam przeciął wstęgę.

   Pewnie na projekcie (Ja)sam też się podpisał ;-).

   No to o co chodzi?

   Sukces zawsze ma wielu ojców a porażka zazwyczaj jest sierotą.

   Teraz jeszcze (Ja)sam musi przepuścić przez radę gminy projekt zmiany budżetu i sprawa załatwiona!

   "od ręki" 😉

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

   • w tak wykonanym kanale trudno zmieścić 30 jachtów, a gdzie planowane 300…

    Żeglarze którzy cumowali tam latami już szukają nowych miejsc.

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 5. http://www.stepnica.pl/galeria/gasierzynootwarcie

  oglądać galerie i zapamiętywać twarze – jeszcze wiosna nie przyszła a tu cuda!!!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 6. Jest nadzieja, że na otwarciu amfiteatru jego dach zawali się na głowy naszych mądrych urzędników. Rozumu im nie przybędzie, ale problem rozwiąże 🙂

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 7. Ciekawe, ile nas kosztuje niekompetencja naszych urzędników??

  Ktoś podliczył koszt tych remontów i napraw???

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 8. Po raz pierwszy w swoim życiu widzę ,że taką inwestycję podpiera się workami z piaskiem.No cóż – tak wyglądają to od pewnego czasu wszystkie inwestycje w naszej Gminie.Aż strach pomyśleć co będzie z MARINĄ , tu worki z piaskiem nie pomogą a może ktoś położy swoją głowę.Wszystko byle jak ,aby dużo ,aby było coś widać.Imprezy rozrywkowe ,o zgrozo aż mi wstyd jak to wszystko sie odbywa,a zabawy po imprezach -na jakim poziomie.Wstyd Panie Wójcie . wstyd ,Pan Połonka to pikuś przy Panu [ a był Wójtem przyjażnie nastawionym do ludzi, o dużej kulturze osobistej ,a zresztą nie ma co nawet porównywać ]..

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 9. Spoko! Radna Kierzynkowska znowu przetnie wstęgę z młodym Geblewiczem… i tak przez lata i wszystkie :kampanie wyborcze! ABY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ….nam i naszym kolesiom! Dla reszty jak zawsze: grochówka i kiełbasa

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • W tym roku minimum świnia na ruszcie inaczej stepnicka inteligencja przekuje kosy na sztorc. A jak darmowe piwo się poleje to może życzliwym okiem spojrzą na wierchuszkę i uronią łzę nad władzy niedolą.

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 10. Nie wiem dokładnie jakie służby należałoby powiadomić o niegospodarności i marnotrawieniu publicznych pieniędzy przez p.Wyganowskiego ale naprawdę chyba już czas to zrobić. Pamiętacie jak zażarcie wójt walczył żeby doprowadzić do skazania p.Połonki i Daszkiewicza za przybudówkę przy szkole. A sam co robi? Myśli że jego nikt nie rozliczy?

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Chudy należałoby powiadomić Pana Matławskiego ze służby zdrowia psychcznego oraz Panią Piterę z PO. Ręce opadają , a może robią sabotaż i wszystko na PIS zgonią .Wybory tuż , tuż .

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 11. Jak wszystko będą budowali po 4 razy to chyba wójtowi czasu zabraknie na realizację jego pięknego programu, który zajmował kilka stron.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 12. O KARAMBA /////////////.Z tego co widzę należy zawiadomić PROKURATURĘ , UNIĘ UUROPEJSKĄ I MINISTRA ZDROWIA .Powinni dogłębnie przeswietlić działania naszych władz oraz bardzo dokładnie zbadać zdrowie psychiczne .Człowiek zdrowy nie działa w ten sposób.Bardzo jestem żdziwiony brakiem konkretnej reakcji ze strony Wójta [ przecież to były wojskowy ].Wszystko to jakoś tajemniczo jest przyklepywane .Coś tu ; śmierdzi;. Skąd się wzieła ta wysoka suma -540.000 tys. za takie gruzowisko.Jestem ciekawy jak mieszkają nasze władze ,ponoć – ''pokaż mi jak mieszkasz to powiem ci jakim jesteś człowiekiem''' .

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 13. Kilkadziesiąt metrów polbruku , 10 metrów pomostu i 3 lampy kosztowały łącznie 540 tysięcy! Do tego całość sypie się po 5 miesiącach a nasi nieporadni ( by nie napisać głupi) radni nie tylko pozwalają na to wszystko, ale jeszcze uchwalają poprawki do budżetu na ten rok, by wydawać kolejne pieniądze na naprawianie tych bubli! A gdzie prace gwarancyjne i kto nadzoruje te inwestycje ? Amfiteatr ponoć się sypie, marina to już temat rzeka, pomost w Gąsierzynie jak widać, a na elewację szkoły od strony Krzywoustego lepiej nie patrzeć. Czy na to jest jakaś rada?? Czy nie można zawiadomić prokuratora o marnotrawieniu pieniędzy publicznych???

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 14. Wpisuję raz jeszcze adres do galerii zdjęć z otwarcia, poprzednio urządził mnie chochlik 🙂

  http://www.stepnica.pl/aktualnosci/pokaz/643.dhtml

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 15. Hmmm…. A jeszcze 10 września było tak miło- wójt, wicewójcina, przewodniczący sejmiku wojewódzkiego i kapelan… Nic straconego- w tym roku wybory parlamentarne, proponuję więc zaprosić dodatkowo posłankę Kochan. Jak władza nie ma innych wyników- każdy pijar się przyda 🙂

  Dla zainteresowanych, jak to wyglądało jeszcze miesiąc przed wyborami i ile kosztowało podatników – odsyłam do strony, bardzo interesująca galeria zdjęć.

  http://www.stepnica.pl/aktualnosci/75.dhtml

  Mam nadzieję, że kiełbaski i grochówka smakowały, bo innego pożytku z marnotrawienia publicznych pieniędzy nie widzę….

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Trackbacks

 1. GŁOSOWANIE: przebój roku 2011 | Nowa Stepnica

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)