Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Zaginął kucyk


“Dziś w nocy (z 7. na 8. czerwca) zaginął mój kucyk. Podejrzewamy, że został skradziony (nigdy nie oddalał się od stada, pilnował się koni z którymi chodził po pastwisku), ale równie dobrze może błąkać się gdzieś po okolicy. Kucyk to ponad 20-letni ogierek, kasztan, charakterystyczny, bardzo mały – ok 85 cm w kłębie, z powodu przykurczu utyka na prawą przednią nogę. Jeśli ktoś go widział lub słyszał o takim kucyku, bardzo proszę o kontakt. Tel 788 938 175 lub 788 667 772. Dla znalazcy lub osoby, która przyczyni się do jego odnalezienia nagroda!!!”

8 komentarzy

  • Niestety nie 🙁 Te znalezione na Przecławiu są zdrowe i młode… mój jest (był?) stary i kulawy. W każdym razie dziękuję za czujność.

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 1. Osajda powie, że to Wyganowski ukradł

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 2. Dziękuję. Dzisiaj już tydzień minął od jego zaginięcia.

  Łatwiej byłoby się pogodzić z jego śmiercią, niż z tym, że może być teraz zamknięty w jakiejś ciemnej szopie i za 2 miesiące będzie już miał poważne problemy z jedzeniem, bo laik nie domyśli się, że trzeba wezwać weterynarza i starnikować kucykowi zęby…

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 3. Justynko ,bardzo Ci współczuję .Wiem jak bardzo kochasz zwierzęta .Nic nie słyszałem ale mam nadzieję ,że się odnajdzie .Bardzo Was proszę , o pomoc w odnalezieniu kucyka . Nie trać nadziei może ktoś dobrego serca odezwie się .

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 4. Naprawdę nikt go nie widział? 🙁

  Kucyk ma braki w uzębieniu i krzywy zgryz. Co kilka miesięcy musi mieć tarnikowane przez weterynarza zęby, które przerośnięte uniemożliwiają mu pobieranie pokarmów i mogą doprowadzić do jego śmierci głodowej, nawet jeśli jedzenia będzie miał pod dostatkiem…

  BARDZO PROSZĘ O POMOC W JEGO ODNALEZIENIU LUB O JEGO ZWROT/WYPUSZCZENIE W POBLIŻU MIEJSCA, Z KTÓREGO ZOSTAŁ SKRADZIONY!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)