Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Wieś w miasto, miasto w cesarstwo – PRESTIŻ ZAGWARANTOWANY!

Materiał humorystyczny nadesłany przez czytelnika portalu.

 

“Uzyskanie zgody na rozpowszechnianie wizerunku nie jest konieczne, gdy samorządowiec jest osobą powszechnie znaną, a jego wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez niego funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych czy zawodowych. Zgoda wójta, burmistrza czy prezydenta miasta na rozpowszechnianie jego fotografii będzie natomiast wymagana zawsze wtedy, gdy zdjęcie dotyczy sfery życia prywatnego”

 

 

Tagi: , , , ,

87 komentarzy

 1. Wolno się jeszcze śmiać – podobno 😀

  Na razie nie słychać jeszcze o rozstrzelaniach forumowiczów n-s przez zagony Andrzeja do spółki z Przewodniczącą – ale … na wszystko przyjdzie czas :D.

  Zobaczmy co się zatem dzieje w tzw. “mieście” lub “wielkim świecie”

  Mamy w Polsce godną następczynię trenerki w zakresie jedzenia z wdziękiem bezy.

  Niestety czasy się zmieniły i użycie mediów w postaci internetowego bloga może nie tylko nie powiększyć siły rażenia “autorytetu” ale wręcz przeciwnie (ku rozwadze niektórych radnych, którzy wpadli by na pomysł prowadzenia własnego).

  “Czy Kasia Tusk jest Idiotką”

  To pytanie zadaje sobie niejeden czytelnik jej blogu http://www.MakeLifeEasier.pl. Sprawa nabiera rozgłosu. Dwóch młodzieńców parodiujących Kasię na Facebooku (Make Life Harder) zostało własnie nominowanych do nagrody “Sztorm 2011” Gazety Wyborczej.

  O Pierwszej Córce, Kasi Tusk, i o jej blogu pisaliśmy już (NE) dwa tygodnie temu (link 1 ponizej). Zauważamy, że pokolenie ludzi samodzielnie myślących, Facebooku i Gazety Wyborczej traci szybko cierpliwość do filozoficznych rozważań Kasi Tusk na temat fatalaszkow, ciastek i kawy. Czy to początek rewolucji tunezyjskiej ?

  Po pierwsze, pastisz blogu prowadzony na Facebooku przez dwoch kreatywnych mlodziencow z Trójmiasta, zyskuje błyskawicznie na popularności (ponad 40 tysięcy fanów):
  http://www.facebook.com/MakeLifeHarder

  Po drugie, Trójmiejska Gazeta Wyborcza nominowała właśnie wyżej wspomnianych młodzieńców do nagrody “Sztorm 2011”, ktora nagradza artystow, wydarzenia i instytucje mające największy wpływ na życie kulturalne Trójmiasta. Gratulujemy.

  http://cjg.gazeta.pl/CJG_Trojmiasto/1,109143,10970364,Plebiscyt_Sztorm_Roku_2011.html

  Parodia “Make Life Harder” jest nominowana w kategorii film i multimedia. Cytujemy:

  “Dwóch anonimowych bloggerów, którzy w krótkim czasie stali się sensacją internetu. Parodiując lifestyle’owego (???) bloga Kasi Tusk i Zosi Cudny, uprawiają bezlitosne i bezpardonowe, ale jednocześnie inteligentne i przezabawne szyderstwo.”

  Glosować można SMS-ami do 5 lutego, do północy.

  Pozostaje nam tylko zacytować poniżej komunikat nominowanych artystów:

  “W życiu wygraliśmy już niemało: ananasa w loterii fantowej, który okazał się zepsuty (Maciej), atlas o grzybach w loterii Ligi Ochrony Przyrody (Lucjan), a także kilka zakładów, które kończyły się chwilowym kalectwem i publicznym upokorzeniem (Maciej i Lucjan). Ta fenomenalna passa trwa nadal, gdyż dziś przy śniadaniu dowiedzieliśmy się o nominacji do “Sztormów 2011”. “Sztormy” to taka pomorska odpowiedź na “Złote Globy”, czyli nagroda dla wyjątkowo zdolnych twórców kultury, a więc od razu widać, że się nadajemy.

  Jeśli chcecie, żeby spełniły się marzenia naszych matek i nie przeszkadza wam, że nie będziecie mieli z tego nic poza nasza drobnomieszczańską wdzięcznością, to można na nas wysyłać smsy o treści SZTORM.16 na nr 71466 (do 5 lutego). Sms kosztuje 1,23 zł, czyli 1/8 kawy w Starbuniu albo 1/24 kawy z muffinem (też w Starbuniu).”

  link 1: http://monsieurb.nowyekran.pl/post/46198,kasia-tusk-wita-2012

  Hmm … może parodia strony GOK?

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 2. Oglądnijcie rewelacyjną komedię Machulskiego “Kołysanka” 😉
  Przewrotne, zaskakujące zakończenie 🙂

  http://www.youtube.com/watch?v=iJe8hYMNRYY

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 3. Kto ma fotke jak wójt Wyganowski rozwieszał plakaty wyborcze swojej koleżanki /bylej PZPR/a teraz PO Kochanowej daję wysoka nagrodę .Były TW teraz w PO smiechu warte !!!!!!!!!!!!!,SB,UB,TW to fajne towarzystwo w PO !!! Glosujcie na PO !!!!!!!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 4. Gajowy drapał się po głowie patrząc, co to za dziwaczny pojazd stoi przed biurem zajączka.

  Co się gapisz, buraku? Nowoczesnych środków transportu leśnego nie widziałeś? Dawaj mi tu do biura, bo musimy pogadać o wyborach! – ryknął zajączek, wychylając się z okna.

  Gapię się na napis na tym… czymś. “Skroiliśmy dużo, Skroimy jeszcze więcej”. Co to ma niby znaczyć? – odpowiedział Gajowy, marszcząc brwi. – Nie rozumiem.

  To mnie akurat nie dziwi. Naprawdę nie wiem, jakim cudem zostałeś właścicielem leśniczówki. To był chyba ten mój cud, który obiecałem mieszkańcom lasu – zarechotał zajączek i splunął, celnie trafiając w lewy but gajowego.

  Skroimy więcej kapuchy, to chyba jasne? Jakieś 300 miliardów kapuchy do podziału między naszych. Dobra, dawaj tu wałkoniu do mnie, bo szkoda czasu, zaraz wylatuję.

  Gajowy popatrzył na swój lewy but, wytarł go o trawkę, westchnął i wszedł do biura.

  Jak to wylatujesz? – zapytał niepewnie zajączka. – Przecież to… coś ma koła. Chyba wyjeżdżasz?

  LunaparRadio mówi, że to lata i SłonecznaTV też. Lokalna Gazeta Puszczańska pisze o moim lataniu po lesie reportaże. Sikor twierdzi, że śmigam, jak czaknoris. Nie wiem, co to jest, ale podobno szybkie. Leśna TV robi transmisje na żywo, jak latam od zagajnika do zagajnika. Wściekła kocica miauczy, że to aż się unosi, kiedy jestem w środku. A ty twierdzisz, że to tylko jeździ?! – zacharczał zajączek i pacnął z całej siły gajowego w czółko.

  Jeszcze słowo, a cię wyślę na wakacje do niedźwiedzia! Bezterminowe! Co ty na to?! – wilcze oczy zajączka zamieniły się w dwa sztylety, które niebezpiecznie zaczeły się zbliżać do gardła gajowego.

  Nie, no co ty… Oczywiście, że to… to… lata – spłoszony gajowy aż przykucnął ze strachu. – To była tylko taka oszibka. A jak to coś się nazywa?

  No! – zajączek uśmiechnął się zadowolony i pogroził palcem gajowemu.

  Nie podskakuj, bo zrobię z ciebie siekany bigos. Zajączkolot się nazywa. No dobra, słuchaj mnie teraz! To, że zapowiedziałeś du… dy… destylację czy jakoś tak na zarządzającego lasem dla tego zwierzątka, które ma największą zdolność ko… kolacyjną, to fajnie, ale to za mało. Kormorany rosną w sondażach i to mnie bardzo niepokoi. Nawet, jak się baaardzo postaramy przy liczeniu głosów, to możemy przegrać te wybory. Masz jakiś pomysł, co z tym fantem zrobić?

  Gajowy podłubał w nosie, podrapał się pod pachami, obgryzł paznokcie, aż w końcu wydukał:

  Może obiecaj mieszkańcom lasu darmowy soczek z trawki?

  Zajączek zaskoczony popatrzył na niego spod oka.

  No, nawet niegłupi pomysł, jak na ciebie… – chrząknął. – Ale tego nie mogę zrobić. Soczek z trawki to władza. Jeśli będzie darmowy, wszyscy przestaną mnie słuchać, nawet te kretyńskie lemingi, które łykają każde zrobione przeze mnie g…. , jakby to były czekoladki z pewexu, chłe, chłe, chłe! – zajączek zarechotał i poklepał gajowego po główce.

  No dobra, nie wysilaj się, i tak wiedziałem, że nic mądrego nie wymyślisz, bo przecież i tak nie masz czym, no nie? Chłe, chłe, chłe! Zresztą sam już wymyśliłem, jak pokonać te ziejące ogniem nienawiści Kormorany.

  Jak? – zapytał gajowy, spulchniając sobie fryzurę, przyklepaną przez zajączka.

  Obiecam wszystkim mieszkańcom lasu, że będą mogli mnie nie wybrać! Oczywiście, nie teraz, tylko za trzy lata, chłe, chłe, chłe !

  Wszelkie podobieństwo do prawdziwych zwierzątek jest zupełnie przypadkowe i ściśle niezamierzone 😉

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 5. Mnie to kadzą – rzekł hardzie do swego rodzeństwa, siedząc szczur na ołtarzu podczas nabożeństwa.

  Wtem, gdy się dymem kadzideł zbytecznych zakrztusił, wpadł kot z boku na niego, porwał i udusił.

  Co to wam przypomina?

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 6. " Mitomania: skłonność do patologicznego kłamstwa, przeważnie w celu osiągnięcia korzyści lub przedstawienia się w lepszym świetle. Przeważnie występuje u psychopatów histerycznych. "

  Zgadnijcie – o kim mowa?

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Wójt i przewodnicząca to komuchy oni sa zawsze łasi nie tylko na władzę.A dlaczego nie zmienią nazwy Osiedla tylko jest dalej 40-lecia PRL .No tak 3/4 rady ma poglądy komuny nie ma co sie dziwić ,koszula bliższa cialu !!!!!!!!!!!!!! A wziąć sie za pracowników którzy obrośli w piórka wiadomo liżą pewna część ciała a petentów mają tam gdzie slońce nie zachodzi.Klika powstała w gminie jak nigdy,tylko dobrze pomyśleć to można prosto znależć powiązania . Niech żyje komuna a przepraszam teraz są w PO !!! lisy farbowane

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 7. DRODZY WYBORCY,MIESZKAŃCY GMINY STEPNICA.NIE INTERESUJE MNIE PANI SZCZEBLEWSKA ANI WÓJT WYGANOWSKI.JEDNAKŻE ZWRÓCĆIE UWAGĘ NA TO,ŻE MIESZKAŃCY STEPNICY JAK I CAŁEJ GMINY NIE BEDĄ MIELI ŻADNYCH KORZYŚCI Z TEGO,ŻE BEDĄ MIESZKAŃCAMI MIASTA,A NAWET JEŚLI BEDĄ TO I TAK W 90% ZOSTANĄ WIEŚNIAKAMI I "BURAKAMI".ANI WIECEJ DOTACJI ANI WIĘCEJ SUBWENCJI WIĘC KOMUS CHYBA W GŁÓWCE SIE KRĘCI MOCNO LUB JAKIŚ SEN MIAŁ.ZASTANAWIAM SIĘ JEDNAK CZY TO NIE DOPROWADZI DO REFERENDUM WS ODWOŁANIA WÓJTA I TYCH WIĘŚNIAOW Z RADY GMINY.GŁOSUJĄ JAK ZA POPRZEDNIEJ KADENCJI,CO WÓJT MÓWI TO RADA LIŻE "PUPĘ"TYLKO CO IM TO DAJE?.ZE KTOS DOSTANIE MEDALIK ZA ZŁ (MADE IN CHINA) CZY O CO?KAŻDY Z NAS WYBIERAŁ RADNEGO WIĘC NIECH KAŻDY Z NAS ZAŻADA OD KAŻDEGO RADNEGO ARGUMENTY,KTÓRE PRZENAWIAJĄ ZA TYM BY BYC MIASTOWYMI.POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH,WÓJTA TEŻ TYLKO NIECH PAMIĘTA ,ŻE KOMUNA SIE SKOŃCZYŁA W 1989R,ORMO TEŻ

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • SŁUSZNIE – KAŻDY PYTAĆ SWOJEGO RADNEGO POWINIEN.

   TO JEGO RADNY I JEST ZORIENTOWANY – WIDZIAŁ DOKUMENTY I BYŁ NA ROZMOWACH.

   BO JEŚLI NASI RADNI NIE WIEDZĄ O CO CHODZI TO KTO WIE?

   A JAK NIE WIE TO INNYCH RADNYCH WYBIERAJMY.

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Jestem w Radzie brawo !!! słuszne spostrzeżenia za Pana Polonki było super a teraz tylko klaskać guru!!!!!

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

   • POLAKA DOBRY NIE BYL TO WSZYSCY WIEDZĄ

    ALE COS TAM JESZCZE LUDZI SLUCHAL COS JESZCZE DALO SIĘ Z NIM POGADAC

    A TERAZ TO WOJT TYLKO Z BOGACZAMI ROZMAWIA I LUDZI MA ZANIC

    POSPRZEDAJE CO GMINA MA I POJEDZIE DALEJ A NAS ZOSTAWI

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Jak pamięć mnie nie myli dzisiejsza przewodnicząca,sołtys Gasierzyna,Piasków oswiadczyły że jak Polonka odejdzie to one nie będą startować na radnego ,no cóż koryto służy ,tacy sa nasi lizusy .Pamiętajcie co będzie przy zmianie wójta ???czy te same lizusy będą slużyć i lizać pewna część ciała hahahahha!!! Uważajcie na tych fałszywych ludzi !!!

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

   • Odcinanie ryja od koryta jest procesem bolesnym i długotrwałym.

    Czasem trzeba nawet operacje przeprowadzić ponownie.

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 8. @ Generał Czerwonka

  Panie Generale!

  Czekamy w kantynie na Pana i Pańskie anegdoty 🙂

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • do ubóstwa wiele dróg prowadzi

   dwory mają swoje wzory

   człowiek umiera urząd zostaje

   dalekie rzeczy upatrujemy bliskich nie widzimy

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

   • Raport po referendum: Bez wyniku panie pułkowniku! Ty dymasz,czy Ciebie dymają.Ważne jest to,że jest dymane(ruchane).

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 9. Mam taki pomysł 😉

  Jak to miasto to taki raj- nie odmawiajmy go wójtowi!

  Przemeldujmy się do Stepniczki 🙂

  W Stepnicy im mieszkańców zabraknie, a tam zrobimy metropolię na miarę naszej kochanej władzy i pod jej domem!!!!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 10. ŚMIEJCIE SIĘ DURNIE Z WŁASNEGO POZIOMU – WÓJT TO WIZJONER MA ŁEB NA KARKU, PUŁKOWNIK, MAGISTER PRAWA I ADMINISTRACJI, DZIAŁACZ SPOŁECZNY, PODAWAŁ NIERAZ RĘCE POSZKODOWANYM LUDZIĄ, UMIE PLANOWAĆ! POSTAW NA NOWOCZESNOŚĆ POWIEDZ TAK

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • @ mieszkańca

   Twoje życie już zaplanował?(osobiste też) czy jego wizje są zbieżne z twoimi?

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

   • On nie ma swoich wizji.

    Dlatego jest lustrzanym odbiciem Słońca Stepniczki 🙂

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

   • Mnie to interesuje skąd wójt tych inwestorów weźmie??

    W całej Europie hula kryzys. Ekonomiści mówią, że będzie jeszcze gorzej a w Stepnicy… jedyna enklawa dobrobytu 😉

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

    • Z wykopalisk Panie!

     Z wykopalisk 😉

     Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

     • koledzy dołożą – kapitały nie mogą się marnować!

      Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

     • Masz na myśli "przetokę" z gazociągu, który zaraz będzie przechodzić przez naszą Gminę?

      Ale to chyba jest pod dużym ciśnieniem i może wiader nam zabraknąć.

      Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

      • Jestem obiektywna i rozumiem że inwestycje potrzebują czasu i spokoju – a tu głupek się skarży że rurociąg wybudowali -jak sobie myślisz gaz będą taczkami wozić? Ale mądrzy jesteście gmina zgarnia taką kasę za przesył i boli nakraść nie możecie

       Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

       • no właśnie dlaczego gmina zgarnia za przesył gazu skoro gazociąg idzie po prywatnych gruntach ja nie dostaję nic

        Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

        • do katarzyny nie podniecaj się przesył placą jedorazowo

         Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

         • znowu do końca nie powiedział prawdy a może słyszałaś to co chciałaś usłyszeć mówią co innego a ty styszysz co innego

          Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

          • Zapomniałam dodać- GAZOCIĄG to nie jego zasługa!!!

           Na to akurat wpływu nie miał!! Podobnie jak na podatki z UM!

           Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

         • Tak samo jak Urząd Morski!

          Prawo zmieniono i już się nie należą!

          My dostajemy je przez parę lat bo wójt zgodził się na płatność całej kwoty w ratach!

          Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

       • Pani Katarzyno

        Nasz wójt miał 9 lat na ściągnięcie inwestorów!

        Ile czasu potrzebuje jeszcze???

        Wcześniej była wina poprzednika, później opowiadał jacy jesteśmy biedni (pewnie zachęcał w ten sposób inwestorów 🙂 ). Przegapił moment- obecnie na całym świecie inwestycje zostały mocno ograniczone z uwagi na kryzys. W Europie zaczyna się robić nieciekawie. Jak dzisiaj chce sprowadzać inwestorów, skoro funkcjonujące przedsiębiorstwa ograniczają dziś produkcję???

        Przepraszam, ale tan pan o ekonomii pojęcia po prostu nie ma!

        Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

       • @kasia

        Pani Kasiu – nam zupełnie wystarczy Pani osobista deklaracja, że Pani jest OBIEKTYWNA.

        (Ja bym tam jeszcze coś dorzucił ale w sumie wystarczy).

        Życzę więcej poczucia humoru oraz dystansu do własnej osoby.

        Lektura tego portalu może mieć dla Pani wielką wartość terapeutyczną.

        Tak na marginesie się spytam – dlaczego Wójt milczy na temat tego gazociągu?

        Przecież to jego OSOBISTY (mówię obiektywnie ;-)) sukces?

        Czy każdy stepnicki rolnik musi codziennie przeszukiwać BIP aby takich sukcesów się doszukać?

        Może GOK zrobiłby jakąś fetę z tej okazji?

        Byłaby świetna okazja do dania gazu w namiocie VIPów!

        Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

    • Cuda! Cuda! Cudeńka!

     Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Postaw na słownik ortograficzny!

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

   • On nie zrozumie. Ludzią, alleluja i od tyłu 😀

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

   • To prawda! Ja na przykład magistra robiłem na poligonie w Drawsku – taka śmieszna anegdota mi się przypomniała – podczas obrony z wysokiego kalibru załadowałem w palnik to jeden nieodporny aż pod stół wpadł! Takie jaja!

    Żyjesz? – pytam. Chyba dziadyga skonał!

    Obudził się na zielonej granicy w samych gaciach już po szwabskiej stronie! Łezka się w oku kręci, takie to były czasy. Po 89' chłopaki się rozjechały po kraju za chlebem…

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Mylisz pojęcia!

   Ktoś kto zawsze chce występowac w telewizji to nie WIZJONER tylko artysta lub karierowicz (niepotrzebne skreślić)

   😉

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Nie śmiejcie się ludziska bo on to правда, że Wygan ma magistra.

   W Legionowie nawet był faktycznie taki wydział "administracyjno-prawny" ale tam dostał tylko dyplom w 1979.

   Magistra dali mu jednak dopiero 6 lat później IKK ASW w Warszawie – pewnie chłop musiał dostudiować jeszcze po dyplomie 😉

   Z resztą – sami poczytajcie:

   Od 1974 r. był żołnierzem zawodowym Zwiadu WOP w Pomorskiej Brygadzie WOP w Szczecinie. Karta Pz-35 z kartoteki paszportowej Biura Paszportów MSW; akta o sygn. EASz 093501.

   W 1978 r. został członkiem ORMO. Karta Mor 5 z kartoteki ORMO OBUiAD w Szczecinie.

   Praca dyplomowa napisana w 1979 r. przez Andrzeja Wyganowskiego w Wyższej Szkole Oficerskiej MSW im. Feliksa Dzierżyńskiego pt.: "Socjologiczny aspekt współpracy z siecią tajnych współpracowników w warunkach Pomorskiej Brygady Wojsk Ochrony Pogranicza w latach 1970-1978". Materiały sygn. IPN Bu 001708/654, IPN Bu 1509/1176.

   Praca magisterska napisana w 1985 r. przez Andrzeja Wyganowskiego w Instytucie Kryminalistyki i Kryminologii Akademi Spraw Wewnętrznych w Warszawie pt.: "Modelowe cechy kandydatów na tajnych współpracowników wykorzystywanych do zabezpieczenia przedsiębiorstw połowów dalekomorskich i usług rybackich "Gryf", "Odra" i "Transocean" przez Pomorską Brygadę Wojsk Ochrony Pogranicza w ramach spraw obiektowych. Wybrane zagadnienia".

   Źródło:
   http://tnij.com/BUMwe

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Ależ on tym poszkodowanym podawał ręce by skrócić ich męczarnie!

   Myślący zrozumieją 😉

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • E! Miastowy, a co to jest "LUDZIĄ"???

   Nawet agitki bez błędu nie potraficie napisać, a miasto Wam się marzy 🙂

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

   • Mówiłam już- wójta i miasto na tych stronach popierają sami analfabeci!

    Rozumiem już dlaczego wklepują bezmyślnie ten sam tekst i nie potrafią odpowiedzieć na żadne pytanie;)

    Nie zaśmiecajcie nam forum!

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

    • Czy sugerujesz, że to ze względu na oryginał instrukcji?

     Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

     • Nie wykluczam 😉

      Ale po dwóch dniach zwracania uwagi to już nawet największy baranek by coś poprawił!

      Skąd oni ich biorą, z zoo???

      Odporne to na wszelaką wiedzę 🙂

      Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

      • Przepraszam ale zespół do spraw propagandy jest obecnie zajęty przygotowaniem ostrej repliki w sprawie bezprawnego wtargnięcia ekipy TVP do gabinetu Pana Wójta.

       Do instrukcji wrócimy we właściwym czasie.

       Ewentualnie proszę poprawiać na własną rękę.

       (koniecznie proszę przesłać mi kopię abym miała mniej pracy przy opracowaniu nowej wersji)

       Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 11. Ok godziny 14:00 będzie przy posesji Pani Mari Szczeblewskiej.

  Pani Maria prosi wszystkich ludzi dobrej woli aby ją wspomogli.

  Przyjdźcie Stepniczanie!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 12. Urzędnicy! Zwolennicy! Agenturo Nasza!

  Do boju!

  Zgodnie z przekazanymi rozkazami oraz wysyłanymi z Centrali SMSami macie zalać te forum jedynie słuszną argumentacją.

  Szczegóły znajdziecie w przekazanej przez waszych Prowadzących instrukcji.

  Nie kombinować na własną rękę – trzymać się linii wyznaczonej przez Wydział Propagandy Naszej Partii!

  Niech zaplute karły reakcji i przeciwnicy POstępu polegną pod naporem waszych komentarzy!

  WRÓG MUSI BYĆ ZNISZCZONY

  p/o Komendanta

  Sierżant Kosiba

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • POruczniku pamiętasz stare dzieje? Pierwszy pavulon, pierwsza sciezka zdrowia? Nasza klasa po 89 rozjechała sie po swiecie za chlebem…

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Szanowny Panie Kosiba!

   Falstart Pan nam zrobił – Wydział Propagandy jeszcze nie zdąrzył się zebrać aby opracować Instrukcję POprawnego Myślenia!

   Musimy jakoś improwizować. Liczymy na Pana Sierżancie bo Radni zaczynają nam się wyłamywać.

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 13. To jest szybka nauka od swoich kolegów z partii – musi byc duzo halasu!!!!!!!!!!!!!!!

  * I miejsce Gminy Stepnica w rankingu Rzeczpospolitej z czego mieszkaniec Stepnicy może sobie powiesić zdjęcie z buzkiem na ścianie i brandzlować się przed snem nucąc odę do radości

  * Stepnica miastem z czego uczciwi i porządni ludzie stracą a reszta nic nie zyska

  * Międzynarodowy Turniej Bokserski w Stepnicy – taki międzynarodowy że cały świat wstrzymał oddech

  Działania POzorne. Mesjasz Tusk najpierw kastrował pedofilów potem walczył z hazardem z dopalaczami z ofe i ekonomistami i tak cztery lata przeleciały na GRANIU W GAŁĘ

  http://markd.pl/afery-po/

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 14. Gdzie można dostać ulotki, które wiszą w Stepnicy?

  Nie każdy chce je czytać na ulicy – lepiej np. na spokojnie w domu.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Są wyłożone w sklepie u Pani Aurelki 🙂

   Poza tym możesz je ściągnąć z forum.

   Ktoś kto je zredagował podał linki

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

    • Tak jak w poprzednich nocach "Nieznani sprawcy" pracowicie zrywali plakaty Pani Marii Szczeblewskiej.

     W dzień nie jesteście już tacy odważni wy tchórze.

     Musimy zmartwić "Nieznanych sprawców" – wasze personalia są już znane i zostaną w odpowiednim momencie publicznie ujawnione. Nie zapobiegniecie temu.

     Padlinożercy nękający i zastraszający bezbronną kobietę nie są godni jakiegokolwiek szacunku.

     Stepniczanie sami ocenią jaka powinna was spotkać za to kara.

     Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

     • Za każdy zdarty plakat zedrzeć jeden skalp!

      Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

      • Mnie też czasem się zdarza zostawić grabie na trawie – każdemu się zdarza – w końcu chyba to jeszcze wieś czy nie?

       Grabie najlepiej kłaść zębami do góry bo inaczej zęby grabi mogą rdzewieć w wilgotnym gruncie.

       Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

      • Piszę z ZK w Goleniowie.

       Ostatnio czuję się bardzo samotnie – człowiek nie ma z kim pogadać, do kogo się przytulić.

       Kudłaty, z którym siedzę pod celą, też jest coraz bardziej niespokojny i mówi, że przydałaby się nam jakaś odmiana,

       bo nasz związek to już nie to co dawniej i potrzebna jest świerza krew …

       Co mam robić? Pomóżcie!

       Henryk

       Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

     • Pani Mario,

      Za ucho tych smarkaczy i prosto na komisariat z nimi!

      Nasi policjanci są bardzo w porządku i chyba nie przepadają za takimi typami – jakby się uszko naderwało to szybko przyjadę i przyszyję 😉

      Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

      • Kataniego nasłać – on sobie z nimi poradzi.

       Nie z takimi sobie już poradził!

       Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

       • Powiedz TAK dla miasta!!!!!

        Miasto to rozwój i cywilizacja!!! A nie dziura zabita dechami!!!!

        CZAS biednej wsi Stepnica się skończył. Są pieniądze i trzeba z tego korzystać.

        Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

        • To inwestujcie je mądrze w WIEŚ!

         Wsi nie potraficie rozwoju zapewnić a miastem nas mamicie??? Przecież w mieście to Wy bez przewodnika się pogubicie 🙂

         Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

        • To w mieście biedy niby nie ma???

         I sam rozwój???

         No tak, takie miasto Płoty (bida z nędzą) to ze wsią Niechorze nie się co porównywać 🙂

         Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

        • Moc tych argumentów mnie powaliła!

         Do jutra nie wstanę 🙂

         Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

        • Przerzuć instrukcję agitacyjną na drugą stronę!

         Ten wariant już przerabialiśmy !!

         Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

        • Zauważam, że zwolennikom miasta wypowiadającym się na tym forum przydałby się mały detoksik;)

         Uważajcie- w mieście policja się nie cacka i za ziółko do aresztu wsadza!

         Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

        • chyba niedawno z pieluch wyskoczyłeś

         Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

        • jak jesteś wieśniakiem to nim będziesz i w mieście ,ale prestiż a tak wogóle to na słoneczne ponoć najwięcej ludzi tam mieszka ze wsi. Będziesz między swymi w mieście!

         Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • poczytaj równiż wujek google radzi

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 15. Cały On!

  Prosimy o więcej 😉

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 16. No jakbym go słyszał 🙂

  10/10

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 17. Rewela 🙂

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 18. My tu tyle słów przelaliśmy…

  Niepotrzebnie, bo to najlepszy komentarz 😉

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)