Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

160 krzaków marihuany

DSC_0027

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stepniccy policjanci zatrzymali trzy osoby, które podejrzewano o nielegalną uprawę konopi indyjskich. Dzisiaj Sąd Rejonowy w Goleniowie rozpatrzy wniosek o zastosowanie wobec zatrzymanych aresztu tymczasowego.

Podczas wykonywania czynności służbowych policjanci z Posterunku Policji w Stepnicy natrafili na trop nielegalnej uprawy. Funkcjonariusze przeprowadzili przeszukanie w wytypowanym przez nich mieszkaniu. W pomieszczeniach mieszkalnych policjanci znaleźli 160 krzaków konopi indyjskich i 45 gramów marihuany. Jedno z pomieszczeń było dostosowane do potrzeb nielegalnej uprawy. Oprócz krzaków i marihuany, policjanci zabezpieczyli też specjalistyczny sprzęt, służący do nielegalnej hodowli tych roślin. Jak się okazało, uprawą trudnił się ojciec i syn, obydwaj są mieszkańcami gminy Stepnica. Mężczyźni usłyszeli zarzuty za nielegalną uprawę konopi oraz wytworzenie z nich substancji odurzających. Zgodnie z ustawą o  Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi im do 8 lat pozbawienia wolności. Trzecia z zatrzymanych osób nie brała udziału w działalności przestępczej.

http://goleniow.policja.gov.pl/component/content/article/38/428

10 komentarzy

 1. odczucia mam podobne -to już nie przystanek PKS ,to alkoholowe rondo

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 2. państwo zajmuje się bzdurami i ściganiem niegroźnych dla otoczenia popalaczy a nie widzi problemu że wysiadając z pksu w stepnicy w którą stronę nie pójdziesz tam sklep z wódką

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 3. Przypominam o petycji. Chrońmy naszą unikalną przyrodę i spokój wokół domów podpisujcie petycje:
  http://www.avaaz.org/en/petition/Let_us_save_unique_European_wildlife_in_the_region_of_West_Pomeranian_Voivodship_Poland/?kZjLYdb

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 4. Konopie nie uzależniają, w przeciwieństwie do legalnych papierosów, z których rząd czerpie kasę. I raka po tym nie ma.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • jakby nie uzależniały to nie byłoby problemu jaki jest.z narkotykami ,tak samo jak palenie papierosów,wszystko uzależnia.i szkodzi zdrowiu

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 5. nie wiecie czy ceny weed w stepni poszly w gore?
  lol

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 6. a mowią że policja nie działa o prosze ,jeszcze powinni wytępić tych wszystkich wandali i złodziei z gminy Stepnica ,mam nadzieję że to się kiedyś stanie i znowu będzie sukces….i nagroda i podziękowania ….

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 7. A to dopiero prestiż i data historyczna:)
  W tej dziurze Stepnicy, gdyby nie przypadek to pewnie jeszcze długo by hodowali sobie “trawkę”. Wszechobecnie panujące przyzwolenie na działalność nielegalną to tutaj norma.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)