Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

WAŻNA informacja dla pacjentów VITY-S

vita

 

Szanowni Pacjenci !

NZOZ VITA–S s.c. Informujemy, iż deklaracje złożone do naszych lekarzy i pielęgniarek

są ważne !

Oznacza to, że nie należy wypełniać nowych deklaracji (szczególnie pustych) jeśli chcecie Państwo nadal korzystać z naszych usług.

Pragniemy zapewnić, że poza zmianą siedziby z Tęczowej 3 na B. Krzywoustego 23 A nic dla Państwa się nie zmieni. Dołożymy wszelkich starań żeby ta zmiana była dla Państwa jak najmniej dotkliwa.

z poważaniem,    

Marek Halicki, Aniela Byczkiewicz

NZOZ VITA-S  s.c.

144 komentarze

 1. to kogo proponujecie na burmistrza Stepnicy?

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 2. Pani Brydzida ?niech porządkuje życie swoje nim w cudze wlezie ,oby w jej patafii światło nigdy nie gasło a” toporek” nie musiał za nikim ganiać.Pozdrawiam tych co kredyty spłacają.

  Najlepsze: Dobre 17 Słabe 0

 3. Pani Brygido,zawsze staram się aby było miło, zadowolona jestem z tego co robię dla zdrowia dzieci. Dorabiać do emerytury nie muszę bo odziedziczyłam spadek po Rodzicach -po prostu lubię swoją pracę.Jeśli Pani posiada “nowoczesną wiedzę” w medycynie szkolnej to czekam na takie zastępstwo, jest to praca w pięciu placówkach (w tym dojazdy) wśród uczniów od 6-go do 21-go roku życia.Zapraszam na rozmowę, na portale nie mam czasu.Wiem kim Pani jest ,nie musi się Pani ukrywać pod płaszczykiem słynnej aktorki .Życzę zdrowia ,szacunku do siebie i każdego człowieka.
  Z poważaniem Małgorzata Rybałt

  Najlepsze: Dobre 24 Słabe 0

 4. Panie Jacku niech zapyta na następnej sesji dlaczego strażnik gminny w ramach swojej pracy wozi sprzęt prywatnej firmie? Chodzi o nową przychodnię. I jakim prawem kierownik OPSu nakłania ludzi do zmiany przychodni?
  Wiem, że Pan da radę. Powodzenia życzę.
  Żadam likwidacji Straży Miejskiej i innych kolesiowskich etatów utrzymywanych za MOJE pieniądze!!

  Najlepsze: Dobre 30 Słabe 3

  • DO KRĘGU LIZUSÓW DUPY PANA BURMISTRZA PRYM WIEDZIE RODZINA STRAŻNIKA GMINNEGO I SZWAGIERKA PRACUJĄCA W OPS W GMINIE P.ADAMOWSKA ,ONI TO W GODZINACH PRACY CHODZĄ I NAMAWIAJĄ DO WYJŚCIA Z VITY -TO LUDZIE FAŁSZYWI.MAJA PRACĘ I TO DOBRZE PŁATNĄ TO WSZYSTKO ZROBIĄ,NO I V KOLUMNA SOŁTYSI SĄ NA PASKU MYŚLIWEGO A W SZCZEGÓLNOŚCI P.KIERZYNKOWSKA .BURMISTRZ JAKO STARY KOMUCH ROZBUDOWAŁ SOBIE UKŁAD I MANIPULUJE MIESZKAŃCAMI JAK CHCE . JAK DŁUGA TA KLIKA BĘDZIE KORZYSTAĆ Z NASZYCH PODATKÓW ???

   Najlepsze: Dobre 15 Słabe 2

   • A JESZCZE SPRAWA STRAŻNIKA GMINNEGO CO ON ROBI W GODZINACH PRACY W GOLENIOWIE NA ZAKUPACH JEST DLA RODZINKI BO W KUFLANDZIE I NETTO NIC GMINA NIE KUPUJE ????A BYWA TAM 2 -3 RAZY W TYGODNIU ZA NASZE PODATNIKÓW PIENIĄDZE .NAJWYŻSZA PORA GO ZWOLNIĆ

    Najlepsze: Dobre 15 Słabe 0

   • Panie Witku!

    Nawiazując do Pana komentarza
    ” DO KRĘGU LIZUSÓW PANA BURMISTRZA PRYM WIEDZIE RODZINA STRAŻNIKA GMINNEGO”
    Chciałam zapytać co autor miał na myśli???

    Jestem córką ów słynnego tu jak widzę Strażnika gminnego ( choć o ile mi wiadomo to Miejskiego) i ze Stepnicą nie mam już nic wspólnego od nastu lat i nie mam potrzeby “lizania” Panu Burmistrzowi. Jak to się mówi – nie mój Świat, nie moja bajka.
    W zawiązku z powyższym, nie życzę sobie wplątywania mojej osoby w Pana wypociny.
    Skoro ma Pan tyle do powiedzenia, nie rozumiem dlaczego nie przedstawi się Pan z imienia i nazwiska. Chętnie się dowiem kto wypisuje takie podkolorowane informacje.

    Pozdrawiam,
    Róża Detmer

    Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 14

 5. bo przemiła konfidentka zmuszona będzie abstynencje włączyć ….a ciężko do Goleniowa na nóżkach bieżyć ?

  Najlepsze: Dobre 20 Słabe 1

 6. Na ulotce od burmistrza jest info, że do nowej przychodni przeszła tylko radna Mutkowska. Mnie to nie dziwi, bo jak można być tak podłym, wiedzieć o planach wladzy, każdego dnia patrzeć w oczy kolegom z pracy, ktorzy nam ufają a za plecami spiskować. Myślałem, że to miła pani, która po prostu podnosi łapkę jak należy w dowod wdzięczności za mieszkania dla synów. Prawda okazuje się znacznie gorsza. Kim trzeba być by w ogole robić coś takiego? Jak fałszywym i bezwzględnym człowiekiem trzeba być? SZOK. Wyborcom tej pani współczuję, bo każdy chyba ma kaca moralnego…

  Najlepsze: Dobre 25 Słabe 1

  • To chyba właśnie o to chodzi, że trzeba być nie człowiekiem a zwykłą …. by takie rzeczy robić. Mi się w głowie nie mieści, żebym codziennie chodził do pracy i patrzył spokojnie w oczy ludziom, którym za plecami ostro koło pióra robię. Przecież plan wodza pewnie zakładał wycofanie się Vity z gminy i przejęcie ich pacjentów, czyli wszystkie koleżanki zausznika pułkownika mogły stracić pracę. Taka koleżanka. Ręce qrwa opadają. Ja z tą panią nie chcę mieć nic wspólnego. Moja rodzina też. Jeszcze się okaże, że wredota w takim stężeniu jest zaraźliwa, to po co się narażać? Władza się w końcu zmieni a w lustro człowiek patrzeć musi. Jak ona to robi bez obrzydzenia to ja nie wiem i nawet nie chcę wiedzieć.

   Najlepsze: Dobre 20 Słabe 1

 7. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, tutaj sprawdziło się ,Vita mimo upodlenia przez władzę moze pochwalić się nową przychodnią piękną ,przestronną ,wygodną do której nie trzeba wspinać się po wyszczerbionych, śliskich schodach .W powiecie mogą nam pozazdrościć. Dziękujemy władzy za” siłę sprawczą “?,dzięki ktorej pacjenci zyskali warunki godne człowieka.

  Najlepsze: Dobre 23 Słabe 3

  • Ja zostaję w Vicie . Lekarz mi znany , sprawdzony , pielęgniarki też mi znane , sprawdzone , jestem zadowolona .
   A czy osoby które podpisują w ciemno deklaracje wiedzą , jaki lekarz będzie je leczył.
   Dla mnie to bardzo ważne – zaufanie do lekarza , bo w porę rozpoznana choroba to życie .
   Serdecznie pozdrawiam .

   Najlepsze: Dobre 21 Słabe 3

   • Anonimie.Z uwagi na to że od niedawna mieszkam w gminie Stepnica, szukam lekarza pierwszego kontaktu. Podpowiedz mi kto taki jest w przychodni Vita bo nie wiem. I powiedz mi o godzinach przyjęć chorych.

    Debata, kontrowersyjne Dobre 6 Słabe 8

    • Drogi nowy mieszkańcu . . Z uwagi , że od bardzo dawna mieszkam w Stepnicy to sama doszłam do dobrych wyborów tzn w temacie lekarzy . Niejedno widziałam , niejedno przeszłam i z doświadczenia wieloletniego wybrałam najlepsze co mi się przytrafiło tzn opieka medyczna Vity , nigdy się nie zawiodłam . Zapewniam Cię ,że P doktor nie ma w ” oku rentgena i laboratorium ” jak to bywało już w Stepnicy . W Vicie przyjmuje bardzo konkretna P doktor pierwszego kontaktu , ginekolog ale ten ostatni to chyba nie dla Ciebie . Jeśli chodzi o godziny przyjęć to proponuję pobiegać trochę po przychodniach , bo będą chyba trzy obiekty .Jeżeli nie możesz tego ogarnąć to chyba jest z Tobą coś nie tak i jeżeli mogę Ci służyć podpowiedzią to jest bardzo dobry specjalista w Goleniowie , który leczy takie przypadłości ale znów musisz dowiedzieć się o godz przyjęć .
     Nowy mieszkańcu , pomieszkasz tyle lat co ja i zapewniam Cię , że też wybierzesz Vitę o ile wcześniej się nie zawiniesz jak źle wybierzesz.
     Serdecznie pozdrawiam i życzę dobrych wyborów w Nowym Roku 2017

     Najlepsze: Dobre 18 Słabe 2

    • Ja akurat pacjentem Vity nie jestem ale byłem pacjentem szpitala w Goleniowie. Nazywanie tego “lecznicą” to dobry żart. Nigdy więcej. Może sobie burmistrz cuda na kartleuszkach wypisywać, swoje wiem. Zdrowia w Nowym Roku życzę i obyśmy jak najrzadziej musieli korzystać z pomocy lekarskiej.

     Najlepsze: Dobre 19 Słabe 2

 8. Zasięgamy porad u prawnika z UG i pewnie stąd Twoje rozczarowanie? o jak nam przykro??

  Najlepsze: Dobre 19 Słabe 2

 9. co za spotkanie wczoraj bylo w klubie w Miłowie może mi ktoś powiedzieć ,nie było żadnej wiadomości ,o jakimkolwiek zebraniu ,czyżby dotyczyło nowego ośrodka zdrowia i podpisywaniu deklaracji z tym związanych

  Najlepsze: Dobre 21 Słabe 4

 10. że ta pani też lizała więc jest wyrozumiała?

  Najlepsze: Dobre 21 Słabe 0

 11. nie mam nic ,nawet szacunku ???

  Najlepsze: Dobre 22 Słabe 2

 12. Mamy trzy podmioty w gminie:Vita,Profimed, Szpitalne Centrum Medyczne
  Wszystkie są prywatne niepubliczne, żaden z nich nie jest jednostką gminy.
  Wyganowski nie ma prawa faworyzować i działać na korzyść tylko jednego z tych dostawców usług medycznych.

  Nic tylko prokuratura!

  Najlepsze: Dobre 27 Słabe 5

 13. Program zdrowotny może być realizowany w okresie jednego roku albo wielu lat.
  W przypadku programów zdrowotnych realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego wyboru realizatora programu zdrowotnego dokonuje się w drodze konkursu ofert – w tym przypadku nie stosuje się przepisów o zamówieniach publicznych (wyłączenie z art. 48 ust. 9 u.ś.o.z.). O przeprowadzeniu konkursu ofert, jednostka samorządu terytorialnego ogłasza w swojej siedzibie i na swojej stronie internetowej co najmniej na 15 dni przed upływem wyznaczonego terminu składania ofert. W ogłoszeniu o konkursie określa się w szczególności:
  1) przedmiot konkursu ofert;
  2) wymagania stawiane oferentom, niezbędne do realizacji programu zdrowotnego;
  3) termin i miejsce składania ofert.

  Najlepsze: Dobre 16 Słabe 5

  • głupoty Pan piszesz oprócz skopiowania zarządzenie Prezesa NFZ należy jeszcze wiedzieć o czym się pisze.Wstyd

   Debata, kontrowersyjne Dobre 6 Słabe 20

  • Czy ktoś widział jakieś konkursy na szczepienia przeciw grypie???

   Przy okazji tego naganiania można jeszcze wiele sprawdzić, czy było zgodne z prawem czy po stepnicku

   Najlepsze: Dobre 19 Słabe 1

 14. Jak zwykle “Po stepnicku”.
  Ludzie macie wolny wybór!

  Taką ulotkę gmina roznosi na mój koszt! Żenada!

  Szanowni Mieszkańcy Gminy Stepnica

  aktualizacja: 2016-12-28 12:03:06

  Uprzejmie informuję, że na mój wniosek Rada Miejska w Stepnicy nie przedłużyła Spółce Cywilnej NZOZ VITA – S umowy dzierżawy pomieszczeń w budynku w Stepnicy przy ul. Tęczowej i pomieszczeń w Łące przeznaczonych do wykonywania podstawowej opieki zdrowotnej. Powodem takiej decyzji były skargi mieszkańców na niewłaściwą opiekę medyczną wykonywaną przez Spółkę VITA – S / m.in. brak lekarza w Stepnicy w wyznaczonych godzinach tj. od godz. 8 do godz. 18, lekarz w punkcie lekarskim w Łące jeden raz w tygodniu zamiast dwa razy, brak transportu medycznego itp.

  Działając dla dobra mieszkańców naszej gminy Rada Miejska na wniosek burmistrza podjęła uchwałę, aby w/wym. pomieszczenia wydzierżawić Szpitalnemu Centrum Medycznemu w Goleniowie w celu świadczenia usług podstawowej opieki zdrowotnej.

  Szpitalne Centrum Medyczne zapewnia funkcjonowanie podstawowej opieki zdrowotnej w Stepnicy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 przez lekarza i pielęgniarkę. Natomiast w punkcie lekarskim w Łące przez dwa dni w tygodniu przez lekarza w godzinach od 9 do 13 i przez pielęgniarkę od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16 z możliwością przedłużenia godzin funkcjonowania w zależności od potrzeb. Ponadto Szpitalne Centrum Medyczne swoim pacjentom zapewnia:

  Szeroką diagnostykę laboratoryjną i radiologiczną, łącznie z tomografią komputerową,
  Kompleksową opiekę specjalistyczną ambulatoryjną, rehabilitacyjną i szpitalną,
  Własny transport sanitarny.
  Ponadto wysoka jakość usług Szpitalnego Centrum Medycznego potwierdzona jest certyfikatem wydanym przez Centrum Monitorowania Jakości w zakresie leczenia szpitalnego i certyfikatem ISO 9001;2008 w zakresie działalności leczniczej tj. leczenia szpitalnego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji, opieki długoterminowej, pracowni endoskopowej, diagnostyki radiologicznej i laboratoryjnej, podstawowej opieki zdrowotnej, transportu szpitalnego, nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, profilaktyki i promocji zdrowia.

  Biorąc pod uwagę powyższe uprzejmie proszę o wybranie Szpitalnego Centrum Medycznego poprzez wypełnianie deklaracji wyboru świadczeniobiorcy lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej. Deklaracje można pobrać u swoich sołtysów lub w sekretariacie tut. urzędu. To od Państwa będzie zależeć /wypełnienie deklaracji/ czy w naszej gminie rozpocznie działalność Szpitalne Centrum Medyczne zapewniające profesjonalną i właściwą podstawową opiekę zdrowotną.

  Uprzejmie informuję, że już wielu naszych mieszkańców korzysta z usług Szpitalnego Centrum Medycznego dojeżdżając do Goleniowa i są ze świadczonych tam usług bardzo zadowoleni. Aby nie dojeżdżać do Goleniowa i przede wszystkim mając na uwadze osoby starsze proszę skorzystać z szansy sprowadzenia Szpitalnego Centrum Medycznego do naszej gminy i wypełnić deklarację.

  Dodatkowo informuję, że Szpitalne Centrum Medyczne zaproponowało pielęgniarkom dotychczas zatrudnionym w VITA – S zatrudnienie na lepszych warunkach, jednak propozycję przyjęła tylko Pani Teresa Mutkowska.

  Andrzej Wyganowski

  Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

  Debata, kontrowersyjne Dobre 7 Słabe 20

  • Od kiedy to władze gminy, za nasze pieniądze robią darmowy PR spółce prywatnej?? Co to urwa jest??

   Najlepsze: Dobre 20 Słabe 3

  • Sołtys od gazu też namawia do przejścia do Goleniowa przy okazji spisywania licznika 😀 zorganizowana akcja grubego, po tym jak Vita znalazła sobie lokum – chcieli wykiwać Freda, teraz Fred wykiwa ich.. Jeszcze ten żałosny Ławicki, który straszy prokuraturą. Widać dupa im się pali, bo Andrzejek obiecał babeczce z Goleniowa biznesik ale konkurencji jeszcze się nie pozbył, choć metody moskiewskie już zaczął stosować – zobaczymy co z tego wyjdzie…

   Najlepsze: Dobre 24 Słabe 3

  • Reklama prywatnej firmy za pieniądze podatników. Jutro pewnie wyślą do nas ulotki z prośbą, byśmy zakupy robili tylko w biedronce, bo taka fajna 😉

   Najlepsze: Dobre 21 Słabe 5

  • Tereska to chyba miała propozycje nie do odrzucenia, za te mieszkanka dla synów 🙂

   Najlepsze: Dobre 27 Słabe 4

 15. Art. 7. 1. Do zadań własnych gminy w zakresie zapewnienia równego dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej należy w szczególności:
  1) opracowywanie i realizacja oraz ocena efektów programów polityki zdrowotnej
  wynikających z rozpoznanych potrzeb zdrowotnych i stanu zdrowia
  mieszkańców gminy;
  [2) przekazywanie powiatowi informacji o realizowanych programach polityki zdrowotnej;]
  3) inicjowanie i udział w wytyczaniu kierunków przedsięwzięć lokalnych zmierzających do zaznajamiania mieszkańców z czynnikami szkodliwymi dla zdrowia oraz ich skutkami;
  4) podejmowanie innych działań wynikających z rozeznanych potrzeb zdrowotnych i stanu zdrowia mieszkańców gminy.
  2. Do zadań zleconych gminy należy wydawanie decyzji, o których mowa w art.
  54, w sprawach świadczeniobiorców innych niż ubezpieczeni spełniających kryterium dochodowe, o którym mowa w art. 8 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej, w przypadku których nie zachodzi okoliczność, o której mowa w art. 12 tej ustawy.
  3. W celu ustalenia sytuacji dochodowej i majątkowej świadczeniobiorcy, o którym mowa w ust. 2, przeprowadza się rodzinny wywiad środowiskowy na zasadach i w trybie określonych w przepisach o pomocy społecznej.
  4. Gmina otrzymuje dotację z budżetu państwa na sfinansowanie kosztów realizacji zadania, o którym mowa w ust. 2 i 3.

  Najlepsze: Dobre 20 Słabe 0

  • To po jaki grzyb pchaja sie do ludzi z deklaracjami jak to nie w ich kompetencji jest?! Jeszcze troche to beda zlote gory obiecywac jak im nie wypali zbieranie pacjentow. Poprostu zenada

   Najlepsze: Dobre 29 Słabe 2

   • zmuszanie do zmiany lekarza JEST NIELEGALNE!!!

    Najlepsze: Dobre 29 Słabe 4

   • To nasyłanie urzędników i radnych na mieszkańców w celu nakłaniania do zmiany usługodawcy w zakresie sprawowania opieki zdrowotnej ze środków pochodzących z NFZ jest bezprawnym przymuszaniem i odbieraniem prawa wolnego wyboru lekarza rodzinnego!! Wystąpię na piśmie do Burmistrza M i G Stepnica z zapytaniem, jakim prawem te swoje SB-ckie brudne łapy wpychają w moją osobistą umowę z NFZ-tem, z opcją złożenia zawiadomienia Prokuratury. Niech mi to wyjaśnią. Jest to również naruszanie dóbr osobistych oraz przymuszanie do określonych zachowań, niezgodnych z moimi nabytymi wcześniej prawami!!

    Najlepsze: Dobre 27 Słabe 3

    • No to podliczmy:
     – bezprzetargowe oddanie budynku przychodni w najem nowej firmie, mimo zgloszenia więcej niż jednego oferenta,
     – promowanie nowego, prywatnego usługodawcy na koszt podatników z wykorzystaniem pracowników gminnych lub sołtysów (osób zaufania publicznego),
     – jawne nakłanianie przez organy władzy lokalnej do zmiany prywtanego usługodawcy (oficjalna strona Urzędu, ulotki podpisane przez burmistrza),
     – groźby pod adresem pozostałych dwóch firm świadczących usługi medyczne, które padały podczas sesji i komisji.

     Dla mnie zahaczamy jeszcze (tradycyjnie) o Konstytucję, gdyż władza ma prawny obowiązek równego traktowania wszystkich podmiotów a tego tutaj nie widzę. Analizuję wszystkie informacje i dokumenty nadsyłane nam przez Mieszkańców. Rozważamy złożenie zawiadomienia do prokuratury.
     Pozdrawiam
     Monika

     Najlepsze: Dobre 26 Słabe 3

     • Oczywiście, w razie stwierdzenia zaistnienia okoliczności uzasadniających złożenie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa- zawiadomienia oraz wnioski o przeprowadzenie kontroli złożymy także do stosownych instytucji w tym do CBA i CBŚ.

      Najlepsze: Dobre 28 Słabe 3

     • Do tego pasztetu należy dorzucić fakt konspiracyjnego wywalenia działającej firmy z obiektu gminnego bez zawiadomienia pracowników VITA-S (oprócz konspiratorki-radnej Muntkowskiej) jak również bez zawiadomienia tych, których kartoteki medyczne z historiami chorób, wymagają chronienia a osoba którą wybrał Wyganowski, wygłaszając na sesji teksty o cudotwórczych usługach nie jest lekarzem ani nawet felczerem!! Oferowane przez tą osobę usługi to urojenia takie same jakie głosił Wyganowski i jego gminna banda analfabetów oszukujących ciągle bezkarnie.Więc jakim prawem moja historia chorób i dane osobiste mają trafiać w jakieś niepowołane ręce na podstawie procedury wyłaniania usługodawcy na kolanie i pod presją urojeń lokalnej niby władzy? Pod każdym zgłoszeniem do Prokuratury podpiszę się obiema rękoma!!

      Najlepsze: Dobre 27 Słabe 3

      • Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

       Najgorsze: Dobre 2 Słabe 20

       • Jak na razie to Ty jestes analfabetą …

        Najlepsze: Dobre 17 Słabe 3

       • Wstyd mi za Ciebie:) A gdzie argumenty jakiekolwiek oprócz ujadania? Coś mi to przypomina

        Najlepsze: Dobre 17 Słabe 2

       • Analfabetyzm prawny?
        Chyba u Ciebie i Burmistrza …

        A kto wygrał sprawę przed Najwyższym Sądem Administracyjnym?
        Krasnoludki?

        Najlepsze: Dobre 17 Słabe 1

       • Z ” odezwy do Narodu w Gminie Stepnica” podpisanego przez wodza wynika, że to Rada Miejska w Stepnicy nie przedłużyła umowy na wynajmowanie lokali służących wykonywaniu usług zdrowotnych zakontraktowanych z NFZ na rzecz mieszkańców Gminy Stepnica!! Pomimo faktu, iż Rada nie posiada takich kompetencji jak zawieranie i zrywanie umów na jakiekolwiek nieruchomości to cała procedura wywalenia VITA-S została wciśnięta a raczej wmanipulowana Całej Radzie zdezorientowanej jak się okazuje bo NFZ nie zerwał umowy z VITA-S!! To się nazywa “robieniem brudnych interesów rękoma organu samorządowego w białych rękawiczkach” !! Na dodatek nie ma jakichkolwiek przesłanek na to że protegowana przez Wyganowskiego osoba prowadząca działalność gospodarczą z zakresu usług pielęgniarskich, spełni warunki na zawarcie umowy z NFZ a proponowany pakiet usług jest skopiowany z serwisu usług goleniowskiego szpitala czyli wirtualny tak jak jej lekarze!!
        Zatem panie orzech!! To jest analfabetyzm z demagogią zawarty w tej odezwie do narodu lub celowa, jak zwykle prowokacja w stylu “TO NIE JA SPAPRAŁEM USŁUGI ZDROWOTNE DLA POŁOWY POPULACJI GMINY STEPNICA A LOKALNA RADA MIEJSKA”
        Najpierw jakiś przybłęda niby “mieszkaniec” wciska ciemnotę a teraz jakiś palant orzech profanuje!!

        Najlepsze: Dobre 23 Słabe 2

        • Hahaha dobre panie Bogdanie,
         Od kiedy to Rada podpisuje czy przedłuża umowy….
         Rada tylko wyraziła zgodę na bezprzetargowe wydzierżawienie uchwałą
         Umowa to brocha grubego.
         Niezła ściema i to w pierwszym zdaniu….

         Najlepsze: Dobre 18 Słabe 2

    • NAMAWIANIE DO PODPISYWANIA IN BLANCO JEST KARYGODNE ,ODDAĆ DO PROKURATURY SOŁTYSÓW,PRACOWNIKÓW OPS ,STRAŻNIKA I INNE OSOBY W TYM BURMISTRZA SĄ TO TYPOWE KOMUCHOWATE ZAGRYWKI NIECH PODPISUJĄ A POTEM SIĘ DOPISZE CO TRZEBA ,TO CZYSTY KRYMINAŁ ALE POWIADOMIĆ PROKURATURĘ WYŻEJ TEŻ BO MA UKŁADY

     Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

 16. wczoraj to juz była inwazja domokrążców a wsród nich pani ze spółdzielni osiedlowej ,pani z UG tzw.”lizo….” a wszystko to w godzinach pracy .W skrzynce mam juz trzy paszkwile i kilka deklaracji .ktore wylądowały w koszu bo nie są mi potrzebne .

  Najlepsze: Dobre 27 Słabe 2

 17. Wczoraj zaczela sie pogon za przychodnia Pani Agnieszka M. podwladna Pana Burmistrza juch nachodzila ludzi zeby wypelniali deklracje do nowej przychodni

  Najlepsze: Dobre 24 Słabe 3

 18. Wie ktoś kiedy esbecja stepnicka znowu podstawi nowe busy przez pomyłkę na przystanek? Ponoć mają co miesiąc być nowe…żeby esbeków podwozić? Tylko żeby w kierowców lepszych zainwestowali, bo nie wiedzą gdzie urząd esbecki, buahahahahaaaaaaaaaaaaaa.

  Najlepsze: Dobre 28 Słabe 2

  • PO co busy, przecież ma Kataniego, tylko czekać aż będzie jeździł po odbiór deklaracji 😀 Nieświadomi ludzie będą myśleli, że tak trzeba, bo jeszcze mandat dostaną, po Andrzeju i jego wyborcach można spodziewać się wszystkiego, ale może jakaś część się ocknie…. Takie rzeczy tylko w erze….. stepnickiej…..

   Najlepsze: Dobre 18 Słabe 1

 19. Takie atrakcyjne warunki pracy szpital proponuje???, że tylko Pani Teresa je przyjęła i pewnie teraz sama płacze nad tym co zrobiła i co ją czeka. Z usługami medycznymi pewnie będzie podobnie, też po wypełnieniu deklaracji będzie cuuuudowne rozczarowanie.

  Najlepsze: Dobre 30 Słabe 4

 20. żeby “swoim pacjentom” umożliwić deklaracje dostarczyć na czas ,będą podwozić jak na otwarcie biedry.Ciekawe za czyją kasę produkował i rozdawał tyle makulatury.Dziwne ,że pielegniarki nie przystały na “zatrudnienie na lepszych warunkach”?

  Najlepsze: Dobre 24 Słabe 4

 21. O, to fajnie.
  A kiedy nowy rozkład busów i nowe pojazdy? Kiedy informacja dla pasażerów? Ponoć teraz co miesiąc nowe? Czy tylko pan wojt esbek moze jezdzic? Wie ktoś coś?

  Najlepsze: Dobre 24 Słabe 3

 22. No żart! Pierwsze słyszę aby Burmistrz namawiał mieszkańców gdzie maja się leczyć i to jeszcze w tak perfidny sposób. Osobiście nic do gościa nie mam ale to już lekka przesada.

  Najlepsze: Dobre 30 Słabe 1

 23. A CO SIE STALO Z DOKTOR QUINN?

  Najlepsze: Dobre 22 Słabe 1

 24. .

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

 25. że komuniści sejm okupują? a u nas w pocie czoła paszkwile upychaja w skrzynkach i perfidnie kłamią w całą tę nagonkę zaangażowani kłamcy ze świecznika w żarnowie pchła szachrajka deklaracje wciska na siłę,wszystko “dla dobra mieszkańców” .Dlaczego nie mówią ,że aby NFZ podpisał z nimi kontrakt muszą naganiać bo inaczej klapa .Jakie chamstwo takie kłamstwo .

  Najlepsze: Dobre 27 Słabe 2

 26. Osobiście nic nie mam przeciwko sp. zoo Vita i P. dr. Idczak W. ale to nie ja-my mieszkańcy Łąki , Jarszewka Racimierza czy Żarnowa i Żarnówka opuściliśmy Vitę, tylko Vita nas opuściła i zwz. nie mam zamiaru jeździć do Stepnicy .

  Najlepsze: Dobre 12 Słabe 8

  • Pnie Suwała! Z całym szacunkiem pytam: dlaczego Pan sugeruje, że to VITA-S Was opuściła? Przecież to Wyganowski znienacka rozwalił cały system opieki, bez jakichkolwiek konsultacji i procedur prawnych?! Tą ściemę o jakichś skargach na VIT-ę to może swojemu małemu w rozporku opowiadać!! Jeśli nawet jakieś skargi były to po to istnieje NFZ, Rada Miejska i wiele innych form aby takie zjawiska ocenić napiętnować i odpowiednią uchwałą naprawić a nie wywalać na zbity pysk a pacjentów-zarejestrowanych, potraktować jak śmieci! Nie wierzę w ani jedno słowo tych oszustów z Wyganowskim na czele. Swoje niekompetencje i wyjątkową nieudolność zawsze maskują kłamstwem/ oszustwem lub wydzieraniem ryja tak jak to czyni Ławicki na sesjach!!

   Najlepsze: Dobre 25 Słabe 1

 27. A ja zostaję w Vicie. Moi drodzy , a gdzie mi lepiej będzie . Zawsze jestem rzetelnie i fachowo obsłużona . Nie muszę czekać tygodniami na przyjęcie do lekarza tak jak jest to gdzie indziej .
  W razie problemu z diagnozą P doktor kieruje na badania , wysyła do specjalistów i czego mnie jeszcze szukać . Pokażcie mi taką drugą przychodnię gdzie nie żydzi się na diagnostykę . Pielęgniarki fajne , P doktor rzetelna , zawsze bada , mierzy ciśnienie .
  Pozdrawiam – wdzięczna pacjentka .

  Najlepsze: Dobre 38 Słabe 9

  • Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

   Najgorsze: Dobre 8 Słabe 34

   • Mieszkaniec – biedaku Ty chyba najadłeś się Viagry i zamiast seksu wyskoczyła Ci prostata , dlatego taki jesteś wściekły . Może Ci się wydaje , ale nie mam nic do Goleniowa , ale również nie mam nic do Vity aby rezygnować z dobrej a nawet perfekcyjnej opieki medycznej . Coś Ci się wydaje , bo ani nie jestem pracownikiem Vity jeśli chodzi o podpis , to podpisałam się pod komentarzem .
    A poza tym jesteś niegrzeczny powiedziałabym wprost chamski pisząc , że coś ziucham i piszę bzdury .
    Nic obraźliwego i chamskiego nie napisałam , jest to moja osobista opinia , że jestem zadowolona z opieki medycznej Vity i taką opinię ma również wielu moich znajomych .
    Zdrówka życzę
    Wdzięczna pacjentka

    Najlepsze: Dobre 33 Słabe 6

    • Na skutek zbyt wolnego połykania Viagry, może kark stanął! W efekcie nadczynność jakiegoś narządu skutkuje takim zachowaniem “mieszkańca”? Dlatego naprawdę życzę zdrowia!!

     Najlepsze: Dobre 30 Słabe 6

   • Lecz się chłopie ale u Matławskiego.

    Najlepsze: Dobre 23 Słabe 0

    • tam to dopiero kolejki 😀

     Najlepsze: Dobre 23 Słabe 0

     • Chyba Tomek M. będzie wkrótce bardzo popularny wśród co niektórych Stepniczan.
      Doświadczenie uczy, że Sąd nie skazuje stukniętych tylko kieruje do leczenia zamkniętego.
      Tak wywinął się od odpowiedzialności szef Wygana.

      Najlepsze: Dobre 16 Słabe 0

  • W Stepnicy zawsze jest żle ,jak coś działa normalnie.Jak była P.Weryszko wszystko wg Rady Gminy było ok ,odeszła mędrcy typu Ławicki ,Burmistrz i świta bezradnych wymyśla bo mają układy i kolesie z PO i SLD szukają zarobku .Może być ośrodków 5 ,ale ilość pieniędzy i osób w Gminie nie ma więcej a co za tym idzie trzeba być idiotą aby powstał 3 ośrodek ,chodzi tylko o wyeliminowanie Vity !! Stare komunistyczne metody ,teraz nazywa się kapitalizm ,eliminacja czegoś co funkcjonowało normalni .Do chóru zamętu po wioskach dołącza się p Adamowska /fałszywa osoba szwagierka p Detmera/ i tak się pracuje nad tym by klan rządził .Proszę sobie porównać kto pracuje w gminie jakie powiązania ,w szkole ,przedszkolu ,klubie, I potem klan bardzo duży ma łapki wszędzie ,przy urnach wyborczych ile osób z klanu ma jakie rodziny i jesteśmy w domu .Zawsze te same osoby w Komisjach Wyborczych i innych komisjach bo klan musi trzymać łapę na wszystkim!! Pozdrawiam

   Najlepsze: Dobre 29 Słabe 6

   • trzeba tylko cierpliwie czekać …

    Najlepsze: Dobre 24 Słabe 1

   • co do nowego osrodka to bedzie jak w goleniowie przy szpitalu co dziennie inny student “lekarz” na praktyce uczacy sie fachu na pacjentach

    Najlepsze: Dobre 20 Słabe 4

    • Jakbyś sie choc trochę interesowała to wiedzialabyś ze ta przychodnia nie ma nic wspólnego z ta przyszpitalną, która przyjmowala nas po 18 dopiero. Na terenie szpitala jest jeszcze jedna i to właśnie ta zjawila sieu nas. A tak na marginesie. Wszyscy natzekacie na władze i owszem ja sama nie jestem zadowolona co nie znaczy ze nie mam swojego zdania. Ale w dzisiajszych czasach ludzie macie wybor kto chce zostaje w Vicie kto chce przenosi sie i nikt nam tego nie zabroni ani nas do niczego nie zmusi. Uzywajcie mózgu po to go macie. Ale nie trzeba byc chamskim dla innych moze zadziala. Taka jest tutejsza spolecznosc zawsze narzekała ibedzie narzekać. Czlowiek tylko pier…. a juz wszyscy wiedzą.

     Debata, kontrowersyjne Dobre 5 Słabe 7

     • “Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie” otrzymało oficjalną zgodę na wydzierżawienie gminnej nieruchomości po uprzednim bezprawnym wywaleniu VITA-S, z legalnego miejsca prowadzenia opieki zdrowotnej. Przy czynnej aktywności burmistrza, sołtysów i bardzo dobrze opłacanych urzędników, M i Gminy Stepnica, zamiast spełniać swoje właściwe obowiązki służbowe, rozkazem wodza Wyganowskiego ruszyli w teren po to by przeganiać pacjentów z FUNKCJONUJĄCEGO podmiotu medycznego, do nielegalnie protegowanego SCM Goleniów!! Pani kierownik OPS – A. Adamowska w dniu dzisiejszym wręczając dwie deklaracje pewnej osobie “nowej mieszkańce Stepnicy” gorliwie poinstruowała do kogo ta Pani ma złożyć owe deklaracje na usługi lekarskie oraz odrębnie pielęgniarskie, zaznaczając przy tym, że innych podmiotów opieki zdrowotnej na terenie Stepnicy nie ma!! Na deklaracjach oczywiście nie ma nazwisk lekarza ani pielęgniarki! Więc szanowna Stepniczanko@ !! Rozróżnij łaskawie reakcję normalnych ludzi korzystających z opieki VITA-S takich ja ja, od tych którzy w bardziej niż chamski sposób z urzędu, nielegalnie przepędzają ludzi wbrew ich woli oraz zawartych umów z NFZ. To są osobiste przywileje, wynikające z tego, że pieniądze w określonych kwotach stawki dziennej idą tam gdzie deklaracja jest składana, za zgodą usługobiorcy a nie za pomocą dezinformacji, kłamstwa i oszustw organizowanych brudnymi SB-ckimi łapami!!

      Najlepsze: Dobre 12 Słabe 1

      • może to wreszcie zadziała na ludzi i odsuną Andrzeja w wyborach …

       Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

      • Takich zachowań i systemu jaki wladza stosuje i ja nie pochwalam i to też napisałam. Ale nie znaczy że nie mam wyboru. Każdy z nas go ma i nikt do niczego nas nie moze zmusić. Dlatego nie roumiem po co ta nagonka na ludzi którzy zdecydowali sie przenieść. Każdy chce dla siebie jak najlepiej (i mowie tu o nas pacjentach) masz wspanialego lekarza (tak twierdzisz) to sie go trzymaj. Jednak nie wszywscy sa zadowoleni. Co niektórzy jakiś czas temu uciekli do Goleniowa inie chodzi tu tylko o SCM ale tez i pozostale przychodnie wlasnie po to by miec lepsza opiekę. Cześć też przepisala sie do przychodni po P. Weryszko. I jakoś o nich sie nie mówi. Tylko teraz bo macie wspaniałą Vite to dlavzego sie przenosicie. Rany ludzie zazdroszcze Wam takich problemów naprawdę. Jakby sie w Stepnicy nic nie dzialo to też byscie jeczeli bo nic sie nie dzieje. Naprawdę zajmijcie aie swoimi sprawami a ludzi którzy chca sie przenieść i mają ten wybór dla swojego dobra zostawcie w spokoju. Chcecie sie czepiac “władzy” czepiajcie sie. Ale od nas wara.

       Debata, kontrowersyjne Dobre 0 Słabe 7

       • Ale do kogo pani Stepniczanko pani pisze? Chyba nie zrozumiała pani artykułu. Jest dokładnie o tym, że Vita odpowiada na pismo kierowane przez burmistrza do mieszkańców.
        Powstało pytanie czy tak może postępować władza w wolnorynkowej rzeczywistości?
        Dokładnie chodzi o to, że może pani iść do jakiego chce lekarza, a nawet bezpłatnie go zmieniać, niezależnie od podmiotu.
        Z lekarzami w Stepnicy było nie najlepiej, teraz zmieniły się realia.
        Ludzie komentują bo to drażliwy temat.
        Nagonkę to właśnie zrobił urząd pod dyktando Wyganowskiego.

        Najlepsze: Dobre 10 Słabe 1

 28. Uważasz że w nowej przychodni będzie lepiej?
  Dlaczego?
  Na spotkaniu Pani Prezes mówiła cos o 1750 mieszkańców na lekarza – mylę się?
  To “ile” będzie tego lekarza w praktyce?

  Najlepsze: Dobre 23 Słabe 3

 29. 3 przychodnie a jak coś to i tak jazda do Goleniowa/Szczecina. Jaja jak berety!

  Najlepsze: Dobre 19 Słabe 2

 30. Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

  Najgorsze: Dobre 8 Słabe 31

  • Do mieszkańca!! Otrzymałeś promesę mieszkaniową czy posadkę w folwarku stepnickim, że tak obszczekujesz do wszystkich opluwając VIT-ę, wciskając propagandę o perspektywie sukcesu w przesranej przez twojego guru sprawie? Przecież wasza PO/SB -ecka demokracja, ponoć daje prawo wyboru a zatem cóż to ? Nowy styl konsultacji społecznych?

   Najlepsze: Dobre 29 Słabe 7

   • Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

    Najgorsze: Dobre 7 Słabe 31

    • Schowaj się z powrotem pod kamień, spod którego wypełzłeś …

     Najlepsze: Dobre 19 Słabe 1

     • Jesli chodzi o osridek Vita-s to bylam jej pacjetam przez rok czasu przepisalam sie z rodzina od doktor wery jak kazala mezowi zylaka smarowac zelem przeciw bolowym a doktor Idczak odrazy wyslal meza na badania do chirurga i kardiologa i morfologie na fundusz zrobili a nie jak doktor weryszko za wszystko placic bo ona premie musi miec a teraz jestemy w nowej przychodni z tego powodu ze dlugo sie czekalo w kolejce i doktor Idczak krotko przebywala w przychodni a do innych lekarzy nie chodzilismy. Teraz jestesmy zadowoleni z wyboru tez nie ma problemu ze skierowaniem i badaniami

      Najlepsze: Dobre 11 Słabe 5

 31. Radzę się każdemu zastanowić, czy chce na pewno zmienić lekarza, który zna jego dolegliwości od lat i wie jakiego typu terapia jest dla niego najskuteczniejsza….

  Najlepsze: Dobre 28 Słabe 6

 32. Nie rozumiem tych ludzi. Dlaczego radna Warchoł ani słówka nie pisnęła jak wywalali VITĘ z obecnego miejsca. Mogła się odezwać, skomentować cokolwiek. Nic! Ani mru mru. Zresztą jak zwykle. Jak możecie ufać takiemu lekarzowi. Nie ma własnego zdania i podnosi ręce za wszystkim co gruby nakaże. Zresztą Mutkowska to samo. Do kogo pretensje?
  Ponadto jeśli było kilku zainteresowanych to VITa lub inni zainteresowani mogą złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa oraz skargę do Wojewody o uchylenie uchwały, skargę na Radę Miejską. Co wielokrotnie robiły osoby z forum ns czy radni niezależni.
  Można? Można.
  Znam życie. Nikt z zainteresowanych tego nie zrobi. Poużalają się trochę i będą liczyć, że ktoś inny za nich się odezwie.

  Najlepsze: Dobre 19 Słabe 1

  • Widać lepiej przestać się szamotać z politykami i zacząć działać z innej lokalizacji. Dziwią tylko słuchy o tym że ktoś rozdaje do podpisania deklarację inblanco – to już podchodzi pod łamanie prawa.

   Najlepsze: Dobre 26 Słabe 2

   • Hmmm i znowu o łamaniu prawa informujesz w komentarzu. Sprawdź przepisy i zgłoś do odpowiednich organów! Proste.
    Już wiele osób się tego nauczyło, kierują skargi, zawiadamiają policję , prokuraturę….
    Trochę odwagi nie zaszkodzi, już nie jesteście zależni od burmistrza i nie musicie siedzieć cicho, jak do tej pory.

    Najlepsze: Dobre 24 Słabe 1

 33. kitra po nogach ,”znalezienie szkolnej ,dobrej”a (taką mamy ),pielegniarki graniczy z cudem .Docenią to po szkodzie z obowiązków wywiązuje się wzorowo dlatego jest dla władzy niezauważalna ,tutaj tylko władza jest nietykalna.

  Najlepsze: Dobre 34 Słabe 3

  • Tutaj każdy siedzi cicho dopóki jego nie dosięgną szkodniki u władzy.

   Najlepsze: Dobre 27 Słabe 4

  • ,,Ta dobra szkolna ” to tak naprawdę jedyna Pani która 25 lat temu zrobiła kursik i na tym jedzie a o szkoleniu i nowoczesnej wiedzy u ,, pielęgniarki szkolnej ” już dawno zapomniała gdyż jak sam opowiada dorabia do emerytury . Co zatem jest u niej takiego szczególnego ach chyba wiemy układy i znajomości. również na portalu. Pozdrawiam i życzę miłego samopoczucia i samozadowolenia z siebie. A dobrą szklona chcielibyśmy mieć.

   Debata, kontrowersyjne Dobre 1 Słabe 15

 34. Krótko mówiąc – będąc zarejestrowanym obecnie w VICIE wystarczy … nie robić nic 🙂

  Najlepsze: Dobre 30 Słabe 6

 35. A tym czasem, w porcie rybackim już po raz trzeci zapadło się nabrzeże. Tym razem po zachodniej stronie. Wielką dziurę w ziemi próbują przyklepać łopatami “fachowcy” i przyjaciele Wyganowskiego z firmy Zibex. Problem polega jednak na tym, że takie budowle raz skopane już zawsze będą się sypać i łopatą w takim wypadku to se można w nosie pogrzebać.

  Najlepsze: Dobre 36 Słabe 2

 36. jak przewodniczący w “rozkroku “nie wie gdzie służyć w szkole na plebanii czy w gabinecie pielęgniarki?

  Najlepsze: Dobre 27 Słabe 4

 37. Spaprał porty, spaprał usługi wod/kan, spaprał przybudówkę gimnazjalną, choć miał naprawić po poprzednikach, nachachmęcił z mieszkaniami, no i wziął się za spapranie służby zdrowia!! A cytując wypowiedź z przeszłości lokalnej ” I DAMY”: bez względu na to co sobie mieszkańcy gminy Stepnica zażyczą i wykrzyczą ” Andrzej i tak zrobi co będzie chciał” !! Dlatego między innymi psu na budę zdają się wnioski i te konsultacje obywatelskie!! Model Putina, czyli typowy wyrafinowany bolszewizm!! W Stepnicy ciągle ma się dobrze!!
  Zostaję w VICIE a eksperymenty polecam radnym “nasza gmina stepnica” Na zdrowie!!

  Najlepsze: Dobre 42 Słabe 4

  • Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

   Najgorsze: Dobre 10 Słabe 31

   • Jeżeli jesteś taki kompetentny i zaangażowany to dlaczego skrywasz się anonimowo? Młodzi doskonale radzą sobie z rozpoznawaniem faktów i prawdy! Niczego nie muszę im wciskać! Sami wiedzą i widzą jaki folwark mamy. Masz jakiś problem ale to twój a nie mój problem !! Jakie wyroki SB-ckie sądy i prokuratury ferowały wiedzą wszyscy normalni ludzie! Widać do nich nie należysz ale to również twój problem! Wesołych ŚWIĄT życzę!!

    Najlepsze: Dobre 30 Słabe 7

   • Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

    Najgorsze: Dobre 3 Słabe 22

   • Dobrze zauważyłeś “jak na razie” ewidentnie już wkrótce będzie ich o wiele więcej. Notoryczne łamanie prawa wreszcie się skończy tam gdzie powinno.

    Najlepsze: Dobre 27 Słabe 2

  • To się I DAMA popisała! Jedna co nie kłamała…. zapewne burymistrz był szczęśliwy, że go małżowinka tak wysoko ocenia:))))

   Najlepsze: Dobre 21 Słabe 0

 38. Fiu, fiu jaki ROZWÓJ dwie apteki i przychodnie!

  Najlepsze: Dobre 27 Słabe 0

 39. Ciekawe co teraz Jolka zrobi, jak za wodzem to pielęgniarka z Vity powinna stracić pracę

  Najlepsze: Dobre 31 Słabe 0

 40. według jego potrzeb ; jeden idzie za wodzem ,drugi za lekarzem ??☺

  Najlepsze: Dobre 30 Słabe 0

 41. Siedem zasad postępowania przy rejestracji w placówce medycznej:

  1. Przy udzielaniu świadczeń powoływanie się na rejonizację jest niedopuszczalne.
  2. Pracownik rejestracji nie powinien zadawać pacjentowi szczegółowych pytań dotyczących choroby, jej przyczyn i przebiegu.
  3. Ustalanie przez świadczeniodawcę konkretnego dnia lub wyznaczenie godzin zapisów do lekarza, jest niezgodne z prawem.
  4. Pacjent nie może być zmuszany do osobistego dokonania rejestracji.
  5. Termin wizyty kontrolnej powinien zostać ustalony podczas bieżącej wizyty u lekarza.
  6. Żądanie od pacjenta aktualizacji skierowania jest nieuzasadnione.
  7. Świadczeniodawca powinien poinformować pacjenta o ewentualnej zmianie terminu udzielenia świadczenia. Natomiast pacjent, gdy nie może stawić się na wizytę w umówionym terminie, również powinien poinformować o tym świadczeniodawcę, biorąc pod uwagę dobro innych oczekujących na świadczenie pacjentów.

  Źródło:
  https://www.bpp.gov.pl/dla-pacjenta/iedem-zasad-postepowania-przy-rejestracji-w-placowce-medycznej/

  Najlepsze: Dobre 25 Słabe 3

 42. Dużo krzyku i szumu z Urzędu Gminy – a w rezultacie nikła ilość pacjentów w nowej przychodni i …. klapa!

  Najlepsze: Dobre 27 Słabe 3

  • Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

   Najgorsze: Dobre 1 Słabe 17

  • Podobno w Profimed – to po Weryszko są lekarze ze Szczecina z Unii Lubelskiej. A tak się nie podobało Rysiowi

   Najlepsze: Dobre 26 Słabe 4

   • Oczywiście to Pana prawo. Życzę miłej obsługi w SzCM i brak kolejek.

    Najlepsze: Dobre 23 Słabe 1

   • Przy 3 przychodniach to kolejki nam raczej nie grożą. Jak w jednej będą to mamy prawo przepisać się do innej. Teraz to lekarze i personel powinni o nas dbać, żebyśmy chcieli się do nich zapisać.
    Ale jaja.
    No nareszcie wolny wybór.
    Tylko gruby Wyganowski naobiecywał zapewne nieszczęsnej pani blondynie, że on to załatwi a jajcara mu pomoże i zebrania robi. Mało tego tak się rządzi, że przetargu nie zrobił.
    Ludzie to już nie te czasy!

    Najlepsze: Dobre 25 Słabe 2

 43. Oni MUSZĄ mieć oddzielną aptekę, przychodnię etc.
  Żeby ludzie nie wiedzieli jakie psychotropy biorą 😉 ha ha ha ha 😉 😉 😉

  Najlepsze: Dobre 32 Słabe 1

 44. Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

  Najgorsze: Dobre 10 Słabe 31

  • Każdy ma prawo wyboru przychodni. Jednak czy Pan wie do jakiego lekarza składa Pan deklarację .

   Najlepsze: Dobre 29 Słabe 1

   • Vita juz zapracowala na swoją opinię wiec po co ta dyskusja o co tu chodzi niech każdy mieszkaniec Stopniu wie ze sam może dokonywać wyborów. Po co ten jad.

    Debata, kontrowersyjne Dobre 3 Słabe 12

 45. to załatwia grabarz ,lekarz ,który dba o Twoje zdrowie musi robic to dokładnie ,odpowiedzialnie .

  Najlepsze: Dobre 27 Słabe 4

 46. Dziękuję za informację ponieważ ci ktorzy powinni reprezentować i rzetelnie informować w tak ważnej sprawie wprowadzaja w błąd .Informacji o zebraniach nie uswiadczysz ,naganiacz ?wciska uczestnikom zebrań deklaracje ? i zagania pod Goleniów.Całe szczęście ,że pamięć nas nie opuściła i pamietamy, przekazywalismy im datki i jak traktowani bylismy w potrzebie ? Wyśmiewali skierowania od P.Warchoł itp.. doświadczyłam tego na wlasnej skórze.

  Najlepsze: Dobre 31 Słabe 5

 47. Nie wypisujcie się z VITY!
  To nie gruby będzie decydować o waszym zdrowiu!

  Najlepsze: Dobre 39 Słabe 9

  • Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

   Najgorsze: Dobre 14 Słabe 32

  • Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

   Najgorsze: Dobre 2 Słabe 17

  • No właśnie nie on decyduje TYLKO MY SAMI. I kazdy zrobi jak chce. Chcesz sie przenieść to to zrób nasze zdrowie i wygoda nakważniejsza a inni sie nie liczą. Ludzie gadaja i będą gadać. Swoich problemow nie mają to sensacji szukają.chcesz zostac w Vicie to zostań. I nic nikomu do tego. Kazdy dba o siebie.

   Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

  • No właśnie nie on decyduje TYLKO MY SAMI. I kazdy zrobi jak chce. Chcesz sie przenieść to to zrób nasze zdrowie i wygoda najważniejsza a inni sie nie liczą. Ludzie gadaja i będą gadać. Swoich problemow nie mają to sensacji szukają.chcesz zostac w Vicie to zostan. Kazdy ma wolny wybór.

   Debata, kontrowersyjne Dobre 0 Słabe 5

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)