Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

TPRIiG: Razem z nami posadź drzewo!

 
W sobotę 25 marca 2017 o godz. 10:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym projekcie Towarzystwa Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy “Zielony Goleniów”, który zakłada obsadzenie wierzbami płaczącymi i wierzbami kruchymi miejskiego odcinka Iny w Goleniowie.

Projekt ma na celu wzbogacenie różnorodności i estetyki strefy brzegowej rzeki, miejsca odpoczynku mieszkańców Goleniowa oraz zacienienie koryta Iny.

Aby zabezpieczyć drzewa przed zgryzaniem przez bobry każdę drzewko wysokości 3 metrów zostanie owinięte siatką metalową.Akcja ta będzie miała charakter cykliczny i w tym roku będzie osadzony odcinek poniżej oczyszczalni ścieków, brzeg prawy i lewy, ilość sadzonek ok.120 szt.Miejsce zbiórki przy oczyszczalni ścieków w Goleniowie o godzinie 10.

Chętnych prosimy o wzięcie szpadla bądź szczypiec do cięcia siatki.

Akcję finansuje Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy oraz Gmina Goleniów.

Źródła:

 1. http://goleniow.net.pl/news.php?extend.6601
 2. http://www.tpriig.pl/

20 komentarzy

 1. Gdzie nagranie z ostaniej sesji?

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 2. zdjencie

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 3

 3. Czy ktoś wie dlaczego wycinają nam refulat przy plaży ?

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

 4. He,he naczelniczka sobie znalazł.A to dowcipas.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 2

 5. Ale to PO będzie rozliczać PIS-land. To widać już w sondażach. PiS miał swoją szansę i ponownie ją zmarnował. Natomiast wracając do naszego podwórka nie sadzę aby dało się zmienić naszą władzę. Sposób w jaki przeciwnicy bugermajstra prowadzą dialog ze społeczeństwem na stronie Nowej Stepnicy jest co najmniej wątpliwy. Raczej nie chciałbym aby ludzie zacietrzewieni, posługujący się językiem wulgaryzmów, nie tolerujący innego zdania niż swoje objęli władzę w naszej gminie. Bo czy byłaby to zmiana jakościowa?

  Debata, kontrowersyjne Dobre 3 Słabe 7

  • Mylisz się platfusie! Wy, Platfusy jesteście bandą schodzącą. To, co się teraz dzieje jest “próbą ognia” stosowaną przez Naczelnika PiS`u. Po prostu obecnie jest dobry okres do przeprowadzenia takich gier; nie ma wyborów.
   Co do stepnickiego grajdoła to masz rację. Burmistrz i jego banda jest nie do ruszenia. Jedyną szansą jest znalezienie słabych punktów bandy burmistrzowej, ale na razie to trzymają się solidarnie i mocno. Mi to wisi, kto będzie tutaj rządził, ale chciałbym, by nastąpiła zmiana, bo jest nudno. Burmistrz jest spadochroniarzem z komunistycznych służb. Bardzo mi się podoba, jak zrobił na szaro tych stepnickich analfabetów. To bardzo inteligentny przywódca. Potrafił zbudować wokół siebie ekipę co prawda durni, ale bardzo wiernych.
   I jeszcze jedno. Gdy Platfusy zejdą z desek teatru polskiego, Burmistrz złoży akces do ich pogromców, ktokolwiek to byłby.

   Najlepsze: Dobre 6 Słabe 2

   • Chłopie odpocznij sobie. Siedzisz przed tym komputerem i świata normalnego już nie dostrzegasz. Domorosły strateg się znalazł. Pilnujesz każdego postu i od razu musisz zasmradzać. Chyba masz platfusa od tego platfusowania. Formacja którą tak kochasz cofa nas do socjalizmu gomułkowskiego a może jeszcze głębiej. Komuchem jesteś więc całą gębą. Zresztą stare komuchy lgną do tego tworu jak muchy do ….to już sam sobie dopisz do czego. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

    Debata, kontrowersyjne Dobre 1 Słabe 6

    • A co, platfusie, boisz się, że pisiory zasadzą się na dobrze skrojone mająteczki co nie? Do tego nie dojdzie, przynajmniej jakaś część mająteczków ocaleje. Normalni ludzie to patrzą na życie przez pryzmat swoich dochodów, a te się zwiększają ku trwodze splatfusiałych złodziei.
     A ty wiesz, co to jest socjalizm gomułkowski? Przecież tego na WUML nie uczyli!
     Boicie się oszuści z PO że w większości będzie się działo coraz lepiej?

     Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 6. I zbożny cel wycinać drzewa. Pisowski troll emanuje jak zwykle “miłością”.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 2 Słabe 6

  • zabierzcie grubego ze sobą!

   Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

   • A u nas nic. W Berlinie zamach, W Londynie zamach, W Antwerpii zamach, We Francji zamach. A Polska przez ten cholerny rząd PiSu, który nie chce dołączyć do reszty Unii nic, nawet próby zamachu nie ma. Zacofanie, jak Bialorus.

    Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 7. Kukizowi pasuje wycinanie drzew więc tu tak nie podskakujcie.

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 3

 8. Nie stawiajmy wiatraków!
  Sadźmy lasy!

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

 9. dobry pomysł
  Kiedy ostatno sadzone było w Stepnicy?

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)