Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

wyniki wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Stepnicy

zestawienie_wynikow_wyborow_uzupelniajacych

Zródlo:

 1. http://bip.stepnica.pl/dokumenty/6512

13 komentarzy

 1. Dalej więc niech “opozycja” prezentuje kulturę opluwania wszystkich,których poglądy nie są zbieżne z ich poglądami. Nazywanie wszystkich wkoło “platfusami”, “komuchami” itp. z pewnością nie przydaje sympatii grupie mieniącej się opozycją wobec burmistrza. I jak tutaj zauważono wcześniej, trzymający władzę w naszej gminie mogą być pewni zwycięstwa w przyszłych wyborach samorządowych.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 10 Słabe 13

  • że plany reelekcji może pokrzyżować Prokuratura Krajowa 🙂

   Debata, kontrowersyjne Dobre 8 Słabe 8

  • a możesz podać przykład?
   jeden?

   Debata, kontrowersyjne Dobre 5 Słabe 3

  • Społeczeństwo stepnickie może się ocknie jak prokuratura postawi zarzuty. Sprawa jest prosta “nosił wilk razy kilka…” Niszczenie przez 14 lat oddolnych inicjatyw doprowadziło do tego, że ludzie nie widzą możliwości zmiany, widzą jednak jak “elyta” stepniczka wyniszcza gminę. Dlatego pewnie gruby latał jak z pęcherzem, bo wie, że to dla niego jedyne narzędzie przedłużenia agonii.
   Co do opozycji bardzo to uogólnione pojęcie i próba zamknięcia w jakąś szufladkę ludzi, którzy nie zgadzają się z obecną polityką “po stepnicku”. Ciężko “elycie” zrozumieć, że mieszkańcom nie podoba się to, że działają niezgodnie z prawem w swoim własnym interesie a ludzi mają w poważaniu, co widać na każdej sesji.

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 2. Zły prognostyk dla opozycji. Właściwie to obecny układ ma w kieszeni zwycięstwo w nadchodzących wyborach samorządowych.
  Bardzo ciekawy temat nawet do habilitacji w socjologii. Wyniki badań w gminie Stepnica na podstawie wyborów uzupełniających mogłyby zrewolucjonizować obecne normy. Jak to jest, że prawie trzydzieści lat po upadku PRL, a na wybór głosujących mają wpływ dinozaury peerelowskie?

  Debata, kontrowersyjne Dobre 6 Słabe 4

 3. Strona 3 protokołu:
  Kędzierski 11
  Jędrzejczak 5

  Tylko tyle głosów???

  Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 6

 4. Znowu wybory sfałszowane

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)