Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

WAŻNE: Dokumentacja medyczna uczniów do odbioru!

W związku z rezygnacją ze sprawowania opieki pielęgniarskiej w środowisku nauczania i wychowania od dnia 01.04.2018 roku przez Panią Małgorzatę Rybałt (pracownika NZOZ VITA-S) nad uczniami Szkoły Podstawowej w Racimierzu, informujemy, że wszelka dokumentacja medyczna uczniów dostępna będzie do odbioru przez opiekunów prawnych lub faktycznych w siedzibie NZOZ VITA-S,  ul. Krzywoustego 23 a w  Stepnicy.

 (Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie organizacji profilaktycznej opieki zdrowotnej nad dziećmi i młodzieżą z dnia 28 sierpnia 2009 r. (Dz.U. Nr 139, poz. 1133) oraz Ustawa z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (Dz.U. 2009 Nr 52 poz. 417)

Wspólnicy NZOZ VITA-S s.c.:
Aniela Byczkiewicz i Marek Halicki

Tagi:

23 komentarze

 1. PiS 46%
  PO 16%
  SLD 6%
  K15 5%

  bez koryta:
  Nowoczesna 4%
  PSL 3%
  Wolność 2%
  Razem 1%

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 2

 2. “Przewodniczący Rady Miejskiej w Goleniowie Łukasz Mituła ogłosił dzisiaj, że rezygnuje z członkostwa w Platformie Obywatelskiej”

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 3. https://youtu.be/wvwuvCCjJk4

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

  • 7 kwietnia stanął w ogniu dom w kopicach żadnej wzmianki na stronie gminnej co znowu nic się nie stało ? Potrzebna pomoc sam został człowiek który potrzebuje kogos do pomocy założenia dachówki i materiałów budowlanych deski łaty belki i tym podobne.No cóż jak zwykle po Stepnicku.

   Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

   • Słyszałem właśnie wdniu pożaru obiecanki wodza że pomoże i da ludzi do pomocy już jest wtorek i cisza przyjechali zobaczyli odjechali.Nawet dzielny sołtys nic nie robi apowinien wesprzeć jakąkolwiek pomoc swoją kandydaturę poparł poszkodowany. Jedna rodzina w pierwszych godzinach po pożarze chętnie zaangażowała swoją pomoc bo został sam .Mam pytanie ile jeszcze mósi się stać tragicznego żeby społeczeństwo reagowało ?.Nie chce się gadać ręce odpadają.

    Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

    • Przyjaciół poznaje się w biedzie Nie głupie przysłowie potwierdza się właśnie na Kopiczanach .Gdzie te dobre sąsiedztwo od wielu lat i przyjaciele.Na tych co najbardziej psiocząto oni właśnie byli pierwsi z pomocą.

     Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

    • Nie jadna rodzina a trzy pomagaly byliscie ze tak piszecie pozatym jak na caly dom ktory ma to jedno pomieszczenie niewymaga az takich nakladow i pomocy ekip remontowych a wogole to wlasciciel swietnie sobie radzi i uplynnia otrzymane od gminy fundusze tamze i tym razem aferka nie powiodla sie????

     Debata, kontrowersyjne Dobre 2 Słabe 4

     • Po pożarze jedna rodzina pomagała i pomaga w dalszym ciągu bywam tam i widzę.A co właściciel ma upłynńć niby takiego?Jeśli wiesz to zgłoś komu trzeba chyba że ty kupiłeś .

      Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 2

      • Jakie jedno pomieszczenie w tym domu ?to znaczy gówno wiesz a się sadzisz przejdź się a zobaczysz i wtedy się wymądrzaj .A najlepiej to podpal se dom to zobaczysz.

       Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

   • Wszystko opanowane; dachówki z powrotem na dachu, przyjechali traktorem z gminy i pomogli w naprawie uszkodzeń.
    Rada Sołecka (coś takiego jest w Kopicach?) rzeczywiście mogłaby pomyśleć i wprowadzić w czyn pomoc sąsiedzką zbierając dobrowolne datki mieszkańców na wyremontowanie spalonych pomieszczeń.
    W końcu na szczęście nie codzień są pożary w gminie.
    @Mania,
    Spróbuj napisać jeszcze raz, bo trudno zrozumieć o co tobie chodzi; czy o pochwalenie tej rodziny, co tam
    ” w pierwszych godzinach po pożarze chętnie zaangażowała swoją pomoc “, a może ta rodzina ZAARANŻOWAŁA pomoc innych rodzin?

    Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

    • Dachówki owszem połżone ,dwoch pracowników przybyło z gminy i to na tyle .Jak znam włodarzy ze Stepnicy dadzą parę groszy na otwarcie łez i załatwione.Co do tej rodziny co pijesz w przeciwieństwie do Ciebie jak widać ich bezinteresowność wyróżnia wśród mieszkańców Kopic.Każdemu bez wyjątku może się wydarzyć nieszczęście nie muszę pouczać przykro jast zostać samemu sobie . No nie do wiary ,o czym ty piszesz wstyd weś siebie w takim nieszczęściu porównaj,znieczulico wstretna.

     Najlepsze: Dobre 5 Słabe 1

 4. :>

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 5. gdyby dyrektorka z powierzonych jej obowiązków wywiązywała się należycie to uczniowie zamiast czas wolny i 500+ przeznaczać na korepetycje przekazaliby kasę na wyrównanie uszczuplonej emeryturki…? i dyrektorka nie musiałaby pacholić w akcji zbierania podpisów POd hasłem “oddajcie emeryturę “… ?

  Najlepsze: Dobre 21 Słabe 0

 6. do polityki jeszcze mobing na dowód jedna sprawa wygrana a niebawem będą nastepne .Przewodniczący powinien zainteresować się co w jego folwarku się dzieje .

  Najlepsze: Dobre 19 Słabe 0

  • Ławicki przewodniczący rady to mąż dyrektorki szkoły podległej Wyganowskiemu. Brawo cóż za kumoterstwo! Prawie jak w metropolii Stepnica.
   Dlatego pani dyrektor agituje. Jak odejdzie Wygan to zostanie bez pracy?

   Najlepsze: Dobre 20 Słabe 3

 7. Ja tam sobie chwalę. Fajna babka, dzieciaki ją bardzo lubią. Cudem mamy jeszcze pielęgniarkę i gabinet. W Racimierzu będą mieli kłopot, zresztą kto by tam wytrzymam z ich dyrektorką żoną przewodniczącego rady. Ciągle tylko polityka i polityka w tej szkole.

  Najlepsze: Dobre 24 Słabe 2

 8. Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

  Najgorsze: Dobre 3 Słabe 24

  • Jeśli nie podoba się Pani pielęgniarka Pani Małgorzata, to proszę na rynku medycznym wyszukać inną osobę z odpowiednimi kwalifikacjami dla szkoły.
   Życzę wytrwałości w poszukiwaniach…

   Najlepsze: Dobre 17 Słabe 2

   • Zostawcie już biedactwo, popacholić chciała trochę 🙂

    Najlepsze: Dobre 7 Słabe 3

   • Stara bałaganiara jak się wejdzie do gabinetu to jakdo składnicy makulatury .Malo tego to rozprowadza kosmetyki,przykleja pod biurko gumę zużytą to dopiero czyściocha tam dopiero można się chorupska zabawić .Niech już lepiej idzie na emeryturę .Na jej miejsce nie jedna się zgłosi.

    Debata, kontrowersyjne Dobre 2 Słabe 9

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)