Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

WIDEO: V Sesja Rady Miejskiej

Treść niedostępna
Zezwól na używanie ciasteczek przez kliknięcie na klawisz Akceptuję.

6 komentarzy

 1. Jak widać po mimo minionego czasu od wyborów ,P. radny Zając nadal nie czuje się komfortowo w swojej roli tak to wygląda .

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 2. Jest akt oskarżenia przeciwko posłowi PO Stanisławowi Gawłowskiemu, jego żonie i członkom rodziny.
  Gawłowskiemu grozi do 12 lat.

  “zgromadzony materiał dowodowy wskazuje na to, że w związku z pełnioną w rządach PO-PSL funkcją sekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska poseł Stanisław G. przyjął jako łapówki co najmniej 733 tys. zł w gotówce, a także dwa zegarki o łącznej wartości prawie 26 tys. zł oraz nieruchomości w Chorwacji”. “Ponadto zarzuty dotyczą nakłaniania do wręczenia łapówki w wysokości co najmniej 200 tys. zł oraz ujawnienia informacji niejawnej i plagiatu pracy doktorskiej. Prokuratura oskarżyła posła również o pranie brudnych pieniędzy”

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-melioracyjna-w-szczecinie-akt-oskarzenia-przeciwko-gawlowskiemu-i-jego-zonie/vj7f18r

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 1

 3. 1/5 XXI wieku za nami, a decydenci gminni nie potrafią zrealizować nagrania w standardowej jakości. I nie mówię tu o HD.

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 4. Biogazownia, przetwórnia sadzy a teraz jakaś niewyobrażalna “fabryka” drobiu, której burmistrz ewidentnie sprzyja. Obejrzyjcie nagranie od 32 minuty. Z kranów albo nic nie leci albo leci NIE WIADOMO CO. Humanitarniej byłoby chyba nas wszystkich jakąś bombką potraktować a nie truć powoli

  Najlepsze: Dobre 13 Słabe 0

  • Przy Sadzy to jeszcze chociaż ściemniał, że mu też nie pasuje a tu już oficjalnie sprzyja. Jestem pewna że oni wszyscy, łącznie z właścicielem terenu nie zdawali sobie sprawy ze skali tej produkcji jaka ma się tam odbywać. To nas zwali z nóg. Gmina będzie skończona. Po tym to już tylko biogazownia, norki i diabli wiedzą co jeszcze…. FRAJDA się skończy jako pierwsza, Kopice też mogą zapomnieć o domkach i turystach a Stepnica zostanie bez wody. O Miłowie to nawet nie piszę, smród ich wykończy dość szybko….

   Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)