Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

WODA: Woda z Miłowa mętna i pełna bakterii!

Ostatnie sprawozdanie z badań wody z ujęcia w Miłowie (02.09.2019 r.) nie spodoba się mieszkańcom. Badanie stwierdza, że mętność wody jest powyżej normy. Dodatkowo ogólna liczba mikroorganizmów (bakterii) nie spełnia norm.

Wody mamy mało i bardzo słabej jakości. Dlatego też burmistrz chce nas uszczęśliwić przemysłową fermą drobiu, która jak się okazuje – planuje pobór wody z tego samego ujęcia, jeśli inwestor nie dokopie się do wody.

Na pocieszenie inwestor zapewnił, że w takim wypadku będzie dostarczał wodę priorytetowo Miłowiakom i … tylko Miłowiakom 🙂 Łaskawca 🙂

Smacznego!

Źródła:

 1. http://bip.stepnica.pl/dokumenty/8045
 2. http://bip.stepnica.pl/dokumenty/8044

12 komentarzy

 1. Słoneczko nasze nie przystąpi do programu wykluczenia komunikacyjnego bo ?w naszej wypasionej gminie biedka😭😭a co tam problemy uczniów,nigdy nie dbałem o edukację i podejrzewam ,że przez niespełna ćwiercwiecze moich rządow zdążyli się przyzwyczaić a tak serio to program PISowski ,PO-komuchy z tego nie skorzystają 😎

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 2

 2. Czy podział na prawicę i lewicę ułatwia podjęcie decyzji, na kogo głosować? Tylko z grubsza. Jeśli bierze się pod uwagę wypowiedzi liderów komitetów wyborczych, to można ich podzielić na tych, którzy mówią do rzeczy, i tych, co perorują od rzeczy. Do tych pierwszych zaliczam zwłaszcza Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego.
  Lista osób ględzących od rzeczy jest długa, bo trzeba by właściwie wymienić cały sztab Koalicji Obywatelskiej oraz Lewicy Razem, wziętej z Wiosną na tle SLD. Wszyscy oni zdają się prześcigać w tym, kto powie coś głupszego. Może wzięli sobie zbyt głęboko do serca przekonanie chytrego Lisa, że Polacy są głupi, a więc będą głosowali na „swoich”, czyli durni?
  PSL z Kukizem przez samo połączenie udowodnili, że chodzi im wyłącznie o stanowiska i szmal, a to, co powiedzą czy czego nie powiedzą, jest całkowicie bez znaczenia.
  Pozostaje Konfederacja Wolność i Niepodległość, która usiłuje przebić PiS swoimi propozycjami.Tu mamy konglomerat przywódczy. Co jeden powie niegłupio, to inny przebije go kontrowersyjnością, która w wystąpieniach Korwina nikogo już nie szokuje, bo zdążył nas do tego przyzwyczaić przez lata. Natomiast lider, który głosi teorię spiskową, jakoby w Smoleńsku nic się nie wydarzyło, a zbrodni dokonano na Okęciu, może niepokoić.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 8

 3. Trzaskowiankę podali 🙂

  Debata, kontrowersyjne Dobre 8 Słabe 7

  • Skoro naszą udręczoną stolicę mogły gówna przez dni opływać to znaczy, że nie ma przesady z jakimiś drobnymi dostawami wody w naszej drobnej wsi 😉

   Debata, kontrowersyjne Dobre 7 Słabe 8

 4. Gdyby nasi chlopcy radarowcy zrobili ferme i puscili cudem czysta wode to mozna byloby sie z kurkiem na lewo podpiac do systemu, a tak… 😆

  Najlepsze: Dobre 12 Słabe 0

 5. W BIP systematycznie są publikowane jedynie nagłówki dokumentów.
  Brak jest załączników!

  Czy za to mieszkańcy płacą???

  Przykład:
  https://bip.stepnica.pl/dokumenty/8040

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 6. przerwie w dostawie wody ta nadaje sie do spożycie z kranu leciała gnojowica 🙄

  Najlepsze: Dobre 14 Słabe 0

 7. W mętnej wodzie rybki dobrze biorą 🙂

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 2

 8. Więcej kurczaków nam potrzeba!

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 3

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)