Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

1356 metrów przystani jachtowej w Stepnicy do dzierżawy?

z-104-19

Źródło:

 1. http://bip.stepnica.pl/dokumenty/8160

13 komentarzy

 1. Wasz prezes coś nie ma czasu

  Debata, kontrowersyjne Dobre 0 Słabe 5

 2. Panie Bogdanie, prosimy o komentarz żeglarza!

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 1

  • Prowadzenie jakiejkolwiek mariny z dużą rotacją turystyczną wymaga odpowiedniej infrastruktury sanitarnej a na Kanale Młyńskim jest średniowiecze! Taki stan oraz lokalizacja zaplecza socjalnego na początku nabrzeży odstrasza wygodnych a raczej wiekowych turystów żeglarskich. Młodsi pływają tam gdzie jest normalnie, czyli opłacam postój z serwisem sprawnym i dostępnym. W strefie Morza Bałtyckiego z Cieśninami oraz Morzem Północnym, struktury portowe odleciały w nową generację urządzeń sanitarnych i serwisów z saunami włącznie. Ceny są o 100% wyższe niż w Stepnicy ale wszystko jest sprawne i łatwe do skorzystania. Marina na Kanale przy wysokim czynszu dzierżawnym oraz przy tak nędznym zapleczu sanitarnym z tym dziwadłem ( bosmanką ) nie ma szans na samo-utrzymanie a co z zarabianiem? Tylko frajerzy rzucą się na ten lep. Dzierżawca utrzymujący się jedynie z postoju stałych rezydentów bez większej ilości odwiedzin zamiejscowych, nie ma szans utrzymać się kosztowo, gwarantując zapewnienie oczekiwanych standardów.

   Najlepsze: Dobre 12 Słabe 2

  • Zerknąłem na kwotę wywoławczą opłaty dzierżawnej i muszę skomentować krótko, że jak ktoś ma kasę do wyprania to dobry interes. Z ekonomicznego i realnego punktu widzenia to stwierdzam konsekwentnie, iż jest to lep dla naiwnych!!
   Życzę powodzenia odważnym ryzykantom!!
   “STOPY WODY POD KILEM”.

   Najlepsze: Dobre 8 Słabe 1

   • Jaka jest kwota wywoławczą opłaty dzierżawnej ?
    Gdzie to znaleźć?

    Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

   • Przetarg jest ustawiony pod LOK,który był wieloletnim dzierżawcą.Poprzednia cena wywoławcza była 32 tys.Tomek podbił do 42 tys. i padł,kiedy okazało się,że przystań to tylko 2 metrowy pasek od wody,czyli nie ma możliwości zimowania jachtów.Reszta należy do LOK i miejscowego prezesa i oni golą rezydentów za zimę za niezła kasę(wolną od podatków,bo zamiast umowy czy rachunku klient dostaje kwitek z tytułem składka wspomagająca klub)

    Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

 3. wybudował za dziesiątki milionów a teraz wydzierżawi pewnie za grosze
  tyle przystani widzieliście …

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

  • nie wybudował,
   rozwalił to co było wcześniej dobrze i zrobił generlany remont
   po efektach go poznacie …

   Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)