Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

WIDEO: XI sesja Rady Miejskiej

Treść niedostępna
Zezwól na używanie ciasteczek przez kliknięcie na klawisz Akceptuję.

14 komentarzy

 1. oni nawet nie wiedzą kto jest inwestorem 😉buriszcz mówił, że na oczy go nie widział.

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

 2. Panie dławicki spokojnie, bo ekran będzie mokry. SOT doczytuje a tu jakieś nerwowe potyskiwania zamiast się douczyć. Bez mieszkańców na nieszczęście musimy się męczyć i słuchać głupot, bo nikt się panu nie kazał zamknąć. Chyba dlatego mieli mieszkańcy nie przychodzić i dobrze, bo nie zmarnowali czasu. Drugi Wygadanowski po cichutku nadal udaje, że jest z mieszkańcami. Naprawdę???? Nikt z nas tych monologów nie traktuje poważnie:)))) a już najzabawniejsze, że mpzp nie wolno zrobić:))))))
  Mieszkańcy zachwali się KULTURALNIE i ROZSĄDNIE i na sesję nie przyszli.
  RADNI MIELI ICH W DOOOPIE i PETYCJE ROZPATRZYLI WBREW WOLI MIESZKAŃCÓW.
  Dziękujemy za rozsądne głosy przeciw!
  Reszta wygląda jak bezmyślne marionetki wiadomo czyje!

  Jedziemy dalej, my się nie boimy i przed sądami to załatwimy. Nie chcieliście na prośbę.
  W petycji chodziło o to, aby zobaczyć kto i co tak naprawdę reprezentuje, teraz widzą wszyscy!

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

 3. Co wam przyjdzie rajcy z tych sakiewek złota?
  Jak koronawirus otworzy wam wrota😲

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

 4. Burymistrz tak się zagotował aż mu się ulało 🙂

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

 5. piniendzy nie mamy,więc to co jeszcze można, rozdajemy bez przetargu, temu kto zaoferuje mniej ponieważ z obliczeń naszych ekspertów wynika ,że dzierżawca nie będzie miał z tego dochodu ale go znamy, darzymy zaufaniem :)Jaki dochód będzie z kurników? tego nie wiemy,bo my omegi 🙂 nie jestemy 🙂 Z funduszy sołeckich rezygnujemy, bo to tylko praca,a ta się nie opłaca – MY WSZYSTKO JUŻ MAMY- niebawem w kosmos się wybieramy .Panie Sasza, tak trzymać…POZDRAWIAM

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

 6. Ławicki jak zwykle dużo i na okrągło gada ale co gada to już inna sprawa.
  Nie zrozumiał pisma prawnego a próbuje się wymądrzać i jeszcze tłumaczyć swoje brednie radnym!
  Kurzy adwokat się znalazł 🙂

  Panie Ławicki! Nic Pan nie zrozumiał.
  Niech Pan dalej brnie w swoje urojenia.
  Czas pokaże kto miał rację.

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

  • Brawo SOT!! Delikatne wskazanie bezprawia w kwestii wypełniania rygorów wynikających z PRAWA WODNEGO w kwestii ustanawiania strefy ochrony pośredniej ujęcia wody Miłowo stosownie do wielkości dobowego ujmowania wody, tak zapętliło pana zastępcę, że opluł palce swoich i tak brudnych łap i jeszcze porozdawał mapki strefy obowiązującej do połowy roku 2014r. Nie DOCZYTAŁ jak widać tego, że dnia 25.08.2014r na podstawie operatu WP złożonego przez WOZ Goleniów, Starostwo Goleniów wydało nowe Pozwolenie WP określające zwiększony pobór dobowy w Miłowie do 896,0 m3/dobę!! Taki fakt poza ważnymi rygorami monitorowania parametrów eksploatowanych otworów studziennych, nakłada automatycznie obowiązek wykonania nowej mapki wytyczającej strefę ochrony pośredniej stosownej do takiej-nowej kubatury pobieranej wody!! Tego jak widać nie wykonano tylko z uporem maniaka dalej otumania się radnych i mieszkańców, kłamstwami tekstowymi i jeszcze nieaktualnymi mapkami a bezczelna pani przewodnicząca urządza pyskówkę do Radnych, utrwalając rozwój nie tylko wirusa ale patologię i nieudolność stepnickiej władzy szeroko pojętej!! KOMPROMITACJA!! Polecam lekturę Rozporządzenia z dnia 2 lutego 2011 Dyrektora RZGW w ramach telekonferencji na linii : burmistrz – przewodnicząca RM i vice-burmistrz, specjalista już nie tylko od kremu nivea tylko szokujący “RYCHO OMNIBUS”!! Może po zrozumieniu tego dokumentu, coś do tych waszych ograniczonych mózgów dotrze w kwestii bezpieczeństwa mieszkańców całej Gminy Stepnica! Dodatkowo poddaję pod rozwagę to co podniosła Pani radna Kierzonkowska odnośnie istniejącego CO2 w kwestii korzystnych korelacji z łąkarstwem. Tekst burmistrzów o interesowności właściciela i koniunkturze, wyraźnie spolaryzował brak jakiejkolwiek troski o globalny rozwój Gminy Stepnica. Dlatego podtrzymuję pytanie: dla kogo panowie pracujecie?? Bo tak jak zasugerował Radny Kordzielewski, taka aktywność za “fermą” wręcz na oślep nie ma nic wspólnego z rozwojową polityką tej władzy!!

   Najlepsze: Dobre 15 Słabe 0

 7. wyczulenie na “czyste ręce “,choć nikt nie czynił takich zarzutów. Hmm! na tym spotkaniu rączki w rękawicach były wyjatkowo czyste 😎 może to błąd, że tak rzadko je nosimy….

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

 8. .

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 9. Radni (z wyjątkami) Nie są dla mieszkańców, na sesji widać jak na dłoni.

  1000 podpisów radni olali głosując za nieuwzględnieniem petycji mieszkańców, co innego biogazownia, biogazownia jest be, kury są super.

  Radni olali swoich wyborców, znowu.

  Radni to pożyteczni idioci dla Burmistrza.

  3 głosy przeciw odrzuceniu petycji, trzech myślących radnych, trzech radnych, którzy patrzą na to co chcą mieszkańcy. Trzech muszkieterów (a raczej muszkieter i dwie muszkieterki)

  3 głosy wstrzymujące się – gdyby byli przeciw, petycja by przeszła…. jak można wstrzymywać się w takiej sprawie? To wyraz strachu tych radnych przed włodarzami gminy, boją się o pracę swoją i swoich bliskich. W gminie mamy tyrana i pożytecznych idiotów, którzy decydują za nas…. jak można kogoś takiego wybrać….

  6 radnych za odrzuceniem petycji, dla mnie to nie radni, to kanalie, którzy zabijają tą gminę.

  Druga sprawa kanał młyński – miesiąc temu był ogłoszony przetarg, cena wywoławcza 32 tys + Vat, a teraz Burmistrz, mówi, że oni sobie pięknie wyliczyli, że 30 tys to max i mają nawet super zaufaną firmę do tego…. to jest kolesiostwo i na to są paragrafy. To jest działanie przeciwko tej gminie… nie ogłosić przetargu bo jeszcze się zgłosi ktoś niegodny… co z tego, że da 20-50 tys więcej, gminie te pieniążki nie potrzebne, potrzebna jest za to pomoc kolegom w interesach.

  Skandal.

  Najlepsze: Dobre 14 Słabe 0

 10. tego koszmaru oglądać przed snem ,wyglądają jak na konsylium chirurgów, przygotowanych do patroszenia kurczakow😂 naczelny uznał, że maseczka to dobra zabaweczka.

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 1

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)