Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

WYBORY: Brak chętnych na członków komisji wyborczych. Brakuje 24 osób!

Wygląda na to, że będzie kłopot z obsadzeniem komisji wyborczych. Chętnych brak

informacja_komisarza_wyborczego_z_dnia_14.04.2020_r._w_sprawie_dodatkowego_terminu_…-2

Źródło:

 1. http://bip.stepnica.pl/dokumenty/8408

19 komentarzy

 1. W Bawarii w Niemczech właśnie zmienili prawo wyborcze pomiędzy I a II Turą Wyborów i wybrali korespondencyjnie 2 tygodnie temu.

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 1

 2. Okazuje się jednak, że w całej Polsce brakuje mniej więcej połowy chętnych do pracy przy wydawaniu kart i liczenia głosów. Z informacji przekazanych przez Państwową Komisję Wyborczą wynika, że zgłosiło się niecałe 120 tysięcy osób. Potrzeba prawie dwa razy tyle – 239 tysięcy.

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

 3. Gowin z prezesem niech dopiszą do konstytucji jednego Andrzeja jako dożywotniego prezydenta a drugiego jako bugermajstra 🙂

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 1

 4. O co chodzi? Zawsze był tłum !
  CORONA?

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 3

 5. https://www.szczecin.uw.gov.pl/systemfiles/articlefiles/6646/(20170104.131450).wystapienie_pokontrolne.pdf

  Nieprawidłowości sporo!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 6. że POsłuszeństwo nie zadziałało ,przecie żołnierzyki zawsze chętne do zasiadania w komisyjkach, najlepiej liczyć POtrafili😏

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 1

 7. Najpierw latano z kartonami na patyku z napisem DEMOKRACJA- bo PIS to dyktatura. Potem drukowano na koszulkach KONSTYTUCJA- bo PIS to czy też tamto, ale bez potwierdzenia tych tez w rzeczywistości. Teraz, gdy w tych trudnych czasach w szacunku dla DEMOKRACJI i KONSTYTUCJI , formacja rządząca z woli Narodu, a więc suwerena demokratycznego,m u s i spełnić podstawowe warunki demokracji i konstytucji polskiej, w ustalonym legalnie terminie, to krzyk pod niebiosa i kopułę Europarlamentu. No jak to ogarnąć na tzw. “chłopski rozum”. Argument o ofiarach wirusa związanych z wyborami, w jakiejkolwiek formie, jest niedorzeczny bo przecież chodzimy do sklepów, do pracy poruszamy się samochodami i pieszo. Mijamy na schodach sąsiadów, wyprowadzamy zwierzęta na spacer i kupujemy w internecie dobra przez kurierów. Więc o co chodzi tym co niczego nie akceptują. Zastanawiające, nieprawdaż…

  Debata, kontrowersyjne Dobre 8 Słabe 9

 8. dobrać z modelowych urzędników

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 3

  • Rozkaz przychodzi z góry czyli od pisowskich ignorantów, kurdupla który pomija karierę swojego tatusia w UB, którzy chcą zrobić wybory za wszelką cenę. Po co narażać ludzi , w imię czego! żeby wybrać maliniaka z długopisem, którego jednym z większych sukcesów swej kadencji oby ostatniej był kontakt z „leśnym ruchadłem”. Rozumiem tych ludzi którzy nie chcą uczestniczyć w komisjach wyborczych i popieram w całości. Raczej w chwili obecnej mamy troszkę inne priorytety. Pisiory gubią się w kłamstwach na temat stanu służby zdrowia. Jest tak świetnie? Posłuchajcie medyków, lekarzy jak wygląda stan faktyczny szpitali i Naszego bezpieczeństwa. W dupie mam takie wybory wbrew konstytucji RP. Niech pisiorskie i rydzykowe szaleństwo idzie na wybory i sobie wybiera.
   „Ja poczekam na brzegu rzeki” jak mówi porzekadło.

   Debata, kontrowersyjne Dobre 8 Słabe 14

   • Owszem, można poczekać na” brzegu rzeki” ale po co?.Obojętnie kto tą rzeką do brzegu przypłynie,lepiej nie będzie.Już nic nie będzie tak jak było.Nie ma co rozkminiać Konstytucji itd. Świat się zmienia na naszych oczach.My zwykli zjadacze chleba nie zauważamy tego, to się już dzieje tu i teraz.Nie patrz lokalnie, patrz globalnie.

    Najlepsze: Dobre 9 Słabe 2

   • Wybory wbrew Konstytucji RP?
    Przecież to właśnie Konstytucja narzuca termin!
    Coś Ci się pomyliło.

    Debata, kontrowersyjne Dobre 7 Słabe 9

    • No to słabo znasz konstytucję Naszego kraju. Nie znajdziesz tam nic na temat wyborów korespondencyjnych radzę poczytać. Debil Sasin już drukuje pakiety wyborcze za pieniądze podatnika czyli Nasze a termin wyborów nie jest pewny. Takie pisowskie zagrania czyli koronawirusowa ruletka w tym przypadku chyba ruska.

     Debata, kontrowersyjne Dobre 7 Słabe 7

   • “Rozkaz to rozkaz” to powiedzenie wzięte od samego mistrza.
    Tak się tłumaczył przed prasą z odkrytych nieprawidłowości w jego FERMIE 🙂
    Tuż przed wywaleniem.

    Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)