Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Rusza rozbudowa drogi Stepnica – Czarnocin

W dniu 26.05.2020 r. w Starostwie Powiatowym w Goleniowie została podpisana umowa na zadanie pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 4128Z na odcinku Stepnica – Czarnocin polegająca na wymianie nawierzchni na wybranych odcinkach drogi tj.: (etap I w km 3+357 do km 3+500, etap II w km 2+786,89 do km 2+977,56, etap III w km 2+150,65 do km 2+461,19).

W podpisywaniu umowy uczestniczyli Starosta Goleniowski – Tomasz Stanisławski, Członek Zarządu Powiatu Goleniowskiego – Bogusław Zaborowski, Skarbnik Powiatu – Zbigniew Mazur oraz Prezes Zarządu Firmy Emulex Kalinowski Sp. z o.o. ze Stargardu – Pan Stefan Kalinowski.

Przedsięwzięcie inwestycyjne będzie polegało na robotach budowlanych polegających na wymianie nawierzchni na 3 wybranych odcinkach drogi powiatowej nr 4128Z stanowiącej ciąg komunikacyjny, łączący m. Stepnica poprzez Piaski Małe, Gąsierzyno, Kopice z m. Czarnocin, stanowiącą trasę o znaczeniu lokalnym i turystycznym klasy Z.

Rozbudowa drogi powiatowej w zakresie m. Gąsierzyno uwzględniać będzie roboty budowlane polegające na wymianie starych warstw bitumicznych na nowe wzmocnione siatką szklano-węglową. Inwestycja obejmuje również ścięcie poboczy na szerokość 1,0 m.

Wartość zawartej umowy wynosi – 678 568,25 zł brutto. Planowany termin zakończenia robót – 31 sierpnia 2020 roku.

Źródło:

 1. https://goleniow.net/2020/05/28/rusza-rozbudowa-drogi-stepnica-czarnocin/

22 komentarze

 1. Nie wierzę , Stepnica – Czarnocin ??? a droga 111 Stepnica Wolin-Recław ???, przecież Burmistrz przy w turze Ławickiego na zebraniach przede wyborczych opowiadali że ich konkurentom do fotela Burmistrza uwaga” im nie wolno nawet szpadla wbić” na drogę Stepnica Czarnocin a im tzn.Wyganowskiemu i sp . z oo wolno wszystko zrobić z drogą nr. 111 bo z Marszałkiem Geblewiczem już wszystko podpisane !!! i co ???.

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 2. Raptem 644 metry drogi.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 3

  • Przeciez nie od nowa

   Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

  • Ale kurwa wyczyn!! Całe to towarzystwo spod tej epokowej umowy, to pośmiewisko!! Chyba sami prześmiewczo usmarkali się z takiego” wielkiego wyczynu inwestycyjnego”!! Zgraja złodziei i kompromitacja tego zasranego Powiatu!!

   Debata, kontrowersyjne Dobre 7 Słabe 7

   • Jestem za likwidacją powiatów – są zbędne, to samo z sejmikami wojewódzkimi.
    To jest tylko przechowalnia dla kolesi i kolejne miejsce do trwonienia publicznej kasy.
    Gminy mogą pozostać ale muszą być jakieś realne warunki do kontroli ich włodarzy – na razie wszystko leży – prokuratura, sądy etc., prawa obywateli są iluzoryczne w takim stanie rzeczy.

    Najlepsze: Dobre 7 Słabe 1

   • P. Bogdanie czy Panu już nic się nie podoba ? obojętnie co by się nie robiło to Pan jest na NIE ! to jest już choroba lub mania prześladowcza a czy Pan nie ma nic sobie do zarzucenia ? przecież Pan pełnił wysoką funkcję w U G Stepnica i co Pan może napisać – powiedzieć, tak to Ja Bogdan Daszkiewicz to wykonałem lub z mojej inicjatywy to powstało no co ?czekam czym Pan się pochwali ?.

    Debata, kontrowersyjne Dobre 7 Słabe 7

    • Czekamy najpierw na Twoje przechwałki.

     Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 3

    • Kidawę-Błońską. Na pytanie od wyborcy, co zrobiła dotychczas dobrego, odbiła pytanie : a co Pan zrobił dobrego ?. Dobra szkoła demagogi socjalistycznej.Brawo!

     Debata, kontrowersyjne Dobre 2 Słabe 6

    • Usłużne pieski już szczekają. A przecież Panu Daszkiewiczowi korona z głowy nie spadnie jak odpowie na zadane pytanie.

     Debata, kontrowersyjne Dobre 5 Słabe 6

     • Ty w ogóle mieszkałeś w Stepnicy skoro tak się pytasz o dokonania Bogdana?

      Debata, kontrowersyjne Dobre 5 Słabe 6

     • To jakieś wybory ?
      Na prezydenta Stepnicy?
      HA ha ha ha ha

      A czemu?
      Opasa zabraknie?
      A kiedy?
      Wsadzą wreszcie?

      Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 3

    • Niech Pan podleczy sklerozę to pogadamy!! Nie byłem wójtem a zastępcą, z pozytywną oceną tego co zrobiłem dla trójwsi, głównie z własnej inicjatywy, nigdy nie miałem problemów!! Zdrowia Panu życzę!!

     Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

     • A dziękuje bardzo za życzenie ” zdrowia ” ja Panu też życzę, zdrowia oraz tzw. życzliwości dla innych to lepsza cecha jak totalna krytyka wszystkiego a cha nie jestem “pieskiem ” Burmistrza a ni nikogo z U M i G. Stepnica .

      Najlepsze: Dobre 6 Słabe 3

   • Hmm i powiat też Panu nie pasuje ?? o ja p……..e ! , malkontenctwo to też choroba – do leczenia !.

    Debata, kontrowersyjne Dobre 3 Słabe 5

 3. Pewnie to bez znaczenia dla mieszkańców Gminy Stepnica.
  a może to dla tego że …
  Nie było przy stole Pana Burmistrza?

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

  • Łatwiej jest wydać na tzw. “promocję turystyki” grube miliony niż wyrremontować krytyczną drogę nad zalewem, w dodatu łączącą kilka miejscowości.

   Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

  • boli, oj boli, nie można było położyć brudnych łapsk na kasie

   Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)