Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

ABSURD: Gmina chce płacić za przewozy szkolne więcej niż chce dostawca.

Wygląda na to że szanowna komisja w składzie Smolarek, Zapała i Górski w przetargowym szale chce zapłacić za przewozy szkolne 143 tys. zł w ramach (jedynej) oferty za 141 tys. zł. Chyba ktoś musi pójść do okulisty …

informacja_z_otwarcia_ofert_15.07.2020

12 komentarzy

 1. Jaki okulista ???
  Autor czy też autorka tego jakże mądrego artykułu powinien udać się do innego lekarza…
  I koniecznie na jakieś szkolenie z podstaw zamówień publicznych. Co zdecydowanie polecam. Wypada posiadać przynajmniej MINIMUM wiedzy na temat n aktorzy się wypowiada.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 2

  • Wyganowo się odezwało co nie potrafi uklepać przetargu na 24 komputery.
   Geniusze przetargów publicznych, które muszą co rusz unieważniać – bo się zapodziało 🙂

   Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

  • A możesz nas autorko oświecić, nas ciemny lud, kto wam każe płacić więcej niż rynek?
   Proszę bardzo o paragrafy abym mógł sprawdzić.

   Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

  • pycha i zarozumialstwo niskiego lotu

   Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 2. bo dinozaury dzieci juz nie mają, tutaj kasa się liczy a nie praca,oni cierpią na przewlekłe nieróbstwo,oni murem za kurnikami w tle wdzięczność dla PANA.Pamietam, problemy te poruszała kandydatka z okręgu o którym wspominacie, która doswiadczała na codzień niedogodności dojazdów do szkoły ,w oczach dinozaurów okazała się “za młoda, co ona może wiedzieć?”

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 3. Dodatkowo jest bardzo ciekawe jak dzieci z Czarnocina, Kopic, Gąsierzyna mają dojechać do szkoły średniej w Goleniowie.
  Jak na razie odjazd jedynego autobusu z Czarnocina do Goleniowa jest o 14:50. Można wrócić po lekcjach następnego dnia rano.

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

  • I to są realne problemy a nie wydumane.
   Dlaczego radni z tych okręgów nie działają?

   Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

   • Dziwne pytanie skierowane do radnych??!! Nie działają w swoich okręgach ponieważ mają zakaz wyrażania swojego zdania!! Trzy skargi skierowałem da Tutejszych radnych w tym roku na temat ruiny zrobionej z oczyszczalni ścieków, spaprane inwestycje wody pitnej, zniszczony monitoring przepompowni ścieków spaprana kanalizacja opadowa na ul. Kościuszki z obniżeniem rzędnych terenu ze szkodą dla starych fundamentów wapienno piaskowych i wiele innych skandalicznych decyzji szkodliwych dla mieszkańców całej Gminy Stepnica, ale stumaniona Rada Miejska w Stepnicy wielokrotnie uznała, że skargi na działania burmistrza włącznie z oszustwem wodnym w Budzieniu, są bezzasadne!! Ciekawe jaki materiał kontrolny spłodzi Komisja Rewizyjna?? Ocenzurowany czy zmanipulowany tak jak wszystkie dotychczasowe uchwały Rady Miejskiej z corocznymi absolutoriami dla Burmistrza!! Jedna wielka ściema i robienie z ludzi idiotów !! Tak działa ta stepnicka MAFIA SB-ECKA!!!

    Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 4. https://www.youtube.com/watch?v=iRw0CXOH3yY

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

  • Noo tak,w Berlinie demonstracje przeciwko globalistom, planedemii i coraz większemu zniewoleniu ludzkości przez garstkę oszołomów,z wielkimi pieniędzmi. A my śpimy, i zastanawiamy się,jaki region w Polsce zaznaczą na czerwono i zrobią lockdown , według potrzeb miłościwie nam panujących.Czy dzieci pójdą do szkoły czy nie? Czy lekarz pierwszego kontaktu przyjmie bezpośrednio, czy na telefon (zdalnie “ręce które lecza”)?

   Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 5. Zapewne będzie to wytłumaczone jako zwykły błąd pisarski. Parę tysięcy w przód czy w tył gminie nie robi jakiejkowiek różnicy.

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

 6. Inne (stare) samochody?
  Wysadzanie dzieci 15 km od domu?

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)