Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

FERMA: SOT wnosi o odrzucenie ponaglenia do Samorządowego Kolegium Odwoławczego.

Stepnicka Organizacja Turystyczna nie daje za wygraną w sprawie fermy drobiu i złożyła wniosek o odrzucenie ponaglenia inwestora do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Jest to już drugi, w tym postępowaniu przypadek, gdy SOT broni przed SKO decyzji Burmistrza. Jak widać są ludzie, którzy interes mieszkańców Gminy stawiają ponad osobiste animozje. Tego samego życzymy naszym włodarzom i urzędnikom: kompetencji i działania przede wszystkim na rzecz naszej Gminy. 

Monice i Iwonie należą się podziękowania za trud włożony w przygotowanie tego merytorycznego dokumentu. 

Poniżej pełny tekst odwołania.

2020_12_SOT_pismo do SKO-p1
2020_12_SOT_pismo do SKO-p2
2020_12_SOT_pismo do SKO-p3
2020_12_SOT_pismo do SKO-p4
2020_12_SOT_pismo do SKO-p5
2020_12_SOT_pismo do SKO-p6
2020_12_SOT_pismo do SKO-p7

7 komentarzy

 1. Brawo SOT. A mieszkańców namawiam na wsparcie finansowe, tej organizacji. Róbmy nawet niewielkie wpłaty ( w miarę swoich możliwości finansowych) na cele statutowe SOT, chociażby po to aby SOT mógł opłacić prawników. Myślę że te nieszczęsne kurniki ,to jest wspólna sprawa mieszkańców.

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

  • Z analizą prawną akurat sobie radzimy. Środki finansowe są jednak niezbędne na opłacenie ewentualnych spraw sądowych (właśnie została wniesiona skarga do WSA na ograniczanie dostępu do informacji przez woz) oraz na opinie eksperckie.
   Dziękujemy za wszystkie dokonane wpłaty.
   Pozdrawiam
   Monika

   Najlepsze: Dobre 5 Słabe 1

 2. .

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 3. Co na to … Nivea?
  dalej bredzi?

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

 4. Jedyną wątpliwość w piśmie Burmistrza budzi sformułowanie “dodatkowa analiza zgromadzonego materiału dowodowego”. Sugeruje ono, że już jakiejś “analizy” nasi urzędnicy dokonali. No bez żartów… 😉

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

  • Jeżeli jakiekolwiek analizy poczynił na zlecenie burmistrza taki “kwachowiec” jak np. autor opracowania Operatu Wodno-Prawnego z lat 2013/2014 na ujęcie wody w Miłowie to z pewnością, i z pomocą powiatowych, goleniowskich “kompetentnych urzędniczych mentorów i znachorów hydrogeologii oraz geologii” obok tej śmierdzącej kurzej fermy będzie można walnąć atomówkę z pomnikiem burmistrza stulecia, co bez mrugnięcia okiem i ułańską fantazją zaklepie nasza bezradna Rada Miejska Gminy Stepnica!!

   Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

   • Rozsiadło się Jaśnie Państwo na posadach, nic nie robi poza pobieraniem pensji.
    W dużej mierze czerwone i ubeckie dynastie.

    Najlepsze: Dobre 8 Słabe 1

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)