Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

MIESZKANIA: Posiedzenie komisji ds. Społecznych w sprawie rozpatrzenia wniosków dotyczących przydziału lokali mieszkalnych – 6 lutego 13:00!

Porządek posiedzenia Komisji ds. Społecznych

Rady Miejskiej w Stepnicy

z dnia 5 lutego 2021 r.

 1. Sprawy regulaminowe.
 2. Stwierdzenie kworum.
 3. Ustalenie  porządku posiedzenia.
 4. Rozpatrzenie wniosków w sprawie przydziału lokali mieszkalnych w Stepnicy i lokalu mieszkalnego w Żarnowie.
 5. Wypracowanie stanowiska komisji w sprawie przydziału lokali mieszkalnych.
 6. Wolne wnioski.
 7. Zamknięcie posiedzenia.

Źródło:

 1. http://bip.stepnica.pl/dokumenty/8813

26 komentarzy

 1. Ja sama osobiscie podam tego wielkiego Wladce Stepnicy do Uwagi…Poszlam do dziada o mieszkanie jestem w ciazy mam tez syna nie mielismy naprawde gdzie pojsc stoja mieszkania puste ale on mowi ze ich nie ma.A po chwili sie okazuje ze jakas samotna gowniara bez dzieci bez faceta dostaje sobie mieszkanko od tak ooo bo ktos tam jest w gminie.Bede jechala nazwiskami moze mieszkania nie ugram ale chociaz moze dzidy po raz kolejny dostana za swoje.

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 2. niczego złego.Bywa ,że biedronki sięgają po unijne dotacje przeznaczone dla rybek 🤔

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 3. “Pensjonat Daniela Obajtka na Pomorzu został częściowo sfinansowany z unijnych środków przeznaczonych dla rybaków” 😉

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 4. Czekam już kilka lat na mieszkanie z nadzieją, że dostanę ale brak szans rozdają wedle uznania ale czy napewno osobom, które naprawdę zasługują na mieszkania?

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

 5. Czy już wiadomo kto został szczęśliwym najemcą lokalu komunalnego?

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 6. Co do mieszkań .Skąd on wzioł te ceny czynszu co to za wielka aglomeracja .Mieszkania w kiepskim stanie i w surowym oddaje mieszkańcom . W Goleniowie mieszkanie komunalne oddane do użytku z pełnym wyposażeniem kuchni i łazienki tj.glazura terakota kuchenka wanna umywalka zlew w kuchni i panele na podłodze. Czynsz za dwa pokoje c.o.ciepła i zimna woda to 570 zł . Rozliczenie roczne z liczników . Wszystkie dogodności na miejscu . A to wielkie miasto Stepnica z kosmosu ceny .Lokatorzy tego pieknego i taniego osiedla wyprowadzają się ze wzgledu ciągłych usterek i opłat . Strach się bać . Taką oto Słońce stepnickie zrobił bardzo dobrze swoim mieszkańcom przyznając to badziewie.Wstyd hańba !!mieszkania miały być dla średnio zamożnych rodziń .

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

  • he he
   a ludzie ostrzegali 🙂

   Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

  • Mszczą się dziadowskie oszczędności.

   Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

  • Usterki?? To mało powiedziane. Mieszkania są remontowane przez lokatorów, instalacje należące do gminy są naprawiane i serwisowane z pieniędzy lokotarow. Nic się mieszkańcom nie należy od gminy tylko kominiarz🤣🤣co i tak jest zenada bo mieszkania są tak nieszczelne jak szwajcarski ser, braki progów, instalacje elektryczne pozamieniane z tymi klatkowymi, kominy zamiast zasysać powietrze wydmuchują je do mieszkań. Piece gazowe w 2014 roku zostały wycofane z produkcji jednak na osiedlu znalazły zapotrzebowanie pomimo otwartej Komory spalania żaden gazownik niechce się podjąć naprawy tych pieców. 1500zl kaucji za mieszkanie, remonty na własny koszt bo oddane w mniej niż zerowym stanie, coroczne podwyżki za czynsz od 5 lat i brak zainteresowania przez władze gminy dziękujemy za ten dar obecnie czynsz za 2 pokojowe mieszkanie wynosi 517zl że śmieciami 😡😡

   Najlepsze: Dobre 10 Słabe 1

 7. ze starej czy z nowej?

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 8. te mieszkanka jak świnia niebo rozdadzą swoim jak zawsze

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 2

 9. A będzie transmisja on-line? 🙂

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 1

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)