Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

MIESZKANIA: Posiedzenie komisji ds. Społecznych w sprawie rozpatrzenia wniosków dotyczących przydziału lokali mieszkalnych – 6 lutego 13:00!

Porządek posiedzenia Komisji ds. Społecznych

Rady Miejskiej w Stepnicy

z dnia 5 lutego 2021 r.

 1. Sprawy regulaminowe.
 2. Stwierdzenie kworum.
 3. Ustalenie  porządku posiedzenia.
 4. Rozpatrzenie wniosków w sprawie przydziału lokali mieszkalnych w Stepnicy i lokalu mieszkalnego w Żarnowie.
 5. Wypracowanie stanowiska komisji w sprawie przydziału lokali mieszkalnych.
 6. Wolne wnioski.
 7. Zamknięcie posiedzenia.

Źródło:

 1. http://bip.stepnica.pl/dokumenty/8813

16 komentarzy

 1. Czy już wiadomo kto został szczęśliwym najemcą lokalu komunalnego?

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 2. Co do mieszkań .Skąd on wzioł te ceny czynszu co to za wielka aglomeracja .Mieszkania w kiepskim stanie i w surowym oddaje mieszkańcom . W Goleniowie mieszkanie komunalne oddane do użytku z pełnym wyposażeniem kuchni i łazienki tj.glazura terakota kuchenka wanna umywalka zlew w kuchni i panele na podłodze. Czynsz za dwa pokoje c.o.ciepła i zimna woda to 570 zł . Rozliczenie roczne z liczników . Wszystkie dogodności na miejscu . A to wielkie miasto Stepnica z kosmosu ceny .Lokatorzy tego pieknego i taniego osiedla wyprowadzają się ze wzgledu ciągłych usterek i opłat . Strach się bać . Taką oto Słońce stepnickie zrobił bardzo dobrze swoim mieszkańcom przyznając to badziewie.Wstyd hańba !!mieszkania miały być dla średnio zamożnych rodziń .

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

  • he he
   a ludzie ostrzegali 🙂

   Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

  • Mszczą się dziadowskie oszczędności.

   Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

  • Usterki?? To mało powiedziane. Mieszkania są remontowane przez lokatorów, instalacje należące do gminy są naprawiane i serwisowane z pieniędzy lokotarow. Nic się mieszkańcom nie należy od gminy tylko kominiarz🤣🤣co i tak jest zenada bo mieszkania są tak nieszczelne jak szwajcarski ser, braki progów, instalacje elektryczne pozamieniane z tymi klatkowymi, kominy zamiast zasysać powietrze wydmuchują je do mieszkań. Piece gazowe w 2014 roku zostały wycofane z produkcji jednak na osiedlu znalazły zapotrzebowanie pomimo otwartej Komory spalania żaden gazownik niechce się podjąć naprawy tych pieców. 1500zl kaucji za mieszkanie, remonty na własny koszt bo oddane w mniej niż zerowym stanie, coroczne podwyżki za czynsz od 5 lat i brak zainteresowania przez władze gminy dziękujemy za ten dar obecnie czynsz za 2 pokojowe mieszkanie wynosi 517zl że śmieciami 😡😡

   Najlepsze: Dobre 9 Słabe 1

 3. ze starej czy z nowej?

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 4. te mieszkanka jak świnia niebo rozdadzą swoim jak zawsze

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 2

 5. A będzie transmisja on-line? 🙂

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 1

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)