Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

BIZNES: Rejon Dróg Wojewódzkich w Stargardzie ogłasza aukcję, której celem jest sprzedaż drewna

zachodniopomorski_zarzad_drog_wojewodzkich_-_ogloszenie_o_sprzedazy_drewna (1)
zachodniopomorski_zarzad_drog_wojewodzkich_-_ogloszenie_o_sprzedazy_drewna (2)

Źródło:

 1. Rejon Dróg Wojewódzkich w Stargardzie ogłasza aukcję, której celem jest sprzedaż drewna. – BIP Urząd Miasta i Gminy Stepnica

7 komentarzy

 1. Drewno kasztanowe jest sporo warte w przeciwieństwie do sosny

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

 2. ponoć miasto doczeka się pierwszego ronda

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 3. Wyrok w sprawie wójt Lesznowoli. Sąd ukarał również panią skarbnik
  Przed sądem w Warszawie zapadł wyrok w sprawie czwórki lesznowolskich samorządowców. Wójt tej gminy została skazana na 1,5 roku pozbawienia wolności, w zawieszeniu na trzy lata. Musi też zwrócić kwotę ponad 1,3 mln zł – informuje “Przegląd Piaseczyński”.

  Oprócz wójt Lesznowoli, także była skarbnik gminy została skazana – w jej wypadku na 14 miesięcy pozbawienia wolności, w zawieszeniu na dwa lata, oraz grzywnę w wysokości 20 tys. zł. Sąd uniewinnił dwoje byłych zastępców pani wójt. Wyrok nie jest prawomocny.

  Sprawa zaczęła się od aresztowania wójt Lesznowoli w lipcu 2019 r., po tym jak od 2017 CBA prowadziło kontrolę w urzędzie. Zarzuty wobec czwórki oskarżonych dotyczyły umarzania lub rozkładania na raty podatków od nieruchomości. Decyzje podpisywane przez panią wójt oraz panią skarbnik miały skutkować szkodami dla gminy w wysokości 2,5 mln zł – informuje “Przegląd Piaseczyński”.

  Jeden spośród sześciu zarzutów wobec wójt Lesznowoli dotyczył ponadto umowy przedwstępnej ze spółką Inter-San na 30-letnią dzierżawę nieruchomości na terenie KPGO Mysiadło, która nie została zrealizowana w postaci podpisania umowy przyrzeczonej. Miało to skutkować zwrotem wpłaconego czynszu dzierżawnego w kwocie 24,6 mln zł oraz 1,3 mln zł odsetek.

  Źródło: Przegląd Piaseczyński

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 4. Do licha! Kto jest właścicielem tego drewna? Lasy Państwowe czy Rejon dróg wojew. w Koszalinie? Czy jeden urząd państwowy od drugiego, pod pretekstem rozbudowy drogi, wykupił teren, wyciął drzewa i kręci biznes? Z tą wycinką drewna jest coś na rzeczy. Są sygnały że w całej Polsce trwa permanentna wycinka drzew, pod byle pretekstem. Kto znów nas grabi z dóbr narodowych i robi na tym interes?

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 5. nasze drewno?

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)