Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

TURYSTA: Regaty Stepnica 10 lipca

W dniu 10  lipca 2021 roku w sobotę  odbędą się Jubileuszowe X Regaty Stepnica, na które serdecznie wszystkich zapraszamy. Regaty  odbędą w ramach  Dni Stepnicy, które z uwagi na obostrzenia epidemiczne obchodzone są w różnych dniach lipca m.in. 10 lipca dlatego na  żeglarzy, którzy w nich wystartują  czeka moc niespodzianek, dużo wrażeń i wspaniała żeglarska atmosfera. 

Zapraszamy na X Regaty o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica oraz o Puchar Przechodni im. Kapitana Roberta Hilgendorfa w tym roku jest on do zdobycia  w grupie KWR II.

Źródło:

 1. Już 10 lipca X Regaty Stepnica – Gmina Stepnica

8 komentarzy

 1. Pepsi z prondem😜, jak zawsze….

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 2. Czerwoni baroni się dobrze pobawią na jachtach a dla reszty podwyżka opłat za postój nad kanałem a jak się nie podoba to spier…

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 3. Przecież nie na darmo się zaszczepili ,maski zwalą i do koryta ,a w ratuszu kosz i 3 dniowa kwarantanna dla każdej kartki papieru nadal będzie trwała. Ludzie sterczą za kratą jak przed konfesjonałem w żadnym innym miejscu z czymś takim się nie spotkałem. Covidzie trwaj…bo tutaj masz raj…

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

  • Jak się ludzie ogłupieć dali to i plandemię mamy i wierzymy. ” Chwilo trwaj wiecznie” , każdej instytucji to odpowiada.
   Każda indolencja pod plandemię podciągana. Każde nie chciejstwo, lenistwo, zaniechanie – plandemia.

   Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 4. Będzie namiot VIP z wyżerką i napojami wyskokowymi?

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)