Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

WODA: W poniedziałek znowu brak wody. Stepnica, Stepniczka, Piaski Małe, Gąsierzyno, Kopice, Czarnocin.

Burmistrzowy portal zapowiedział: 
Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o. o. w Goleniowie zawiadamia, że w dniu 14.06.2021 r. od godz. 9.00 do godz.15.00 będzie wstrzymana dostawa wody w miejscowościach: Stepnica, Stepniczka, Piaski Małe, Gąsierzyno, Kopice, Czarnocin w związku z pracami na sieci wodociągowej.
Za powstałe niedogodności
przepraszamy

Źródło:

 1. UWAGA! Wstrzymanie dostawy wody w dniu 14.06.2021 r. – Gmina Stepnica

14 komentarzy

 1. Nasza piękna woda od godz 15 syf a nie woda ciekawe kto nam odda pieniądze za spuszczone metry wody i sciekow

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

 2. Na wymianę – modernizację wodociągów nasze “wadze” szukają kasy ze źródeł unijnych! Środki pozostałe z opłat za dno pod wodami Zalewu Szczecińskiego muszą zabezpieczać wypłaty wynagrodzeń naszych “zatyranych” urzędników gminnych oraz placówek obsadzonych samymi dyrektorami!! Aż się dziwię, że jeszcze nie ma “dyrektora” TOY-TOY-ja, wystawianego na propagandowe afery i budżetowe wyżery !!?? Nie liczył bym na jakiekolwiek skuteczne załatwienie problemu wody dla Gminy Stepnica przez obecny układ Wyganowski/WOZ!! Ferma jest najważniejsza bo jak sprawa upadnie to mafia drobiowa zniszczy całe to towarzystwo z radnymi włącznie. Sprawa fermy to tak jak sraczka trudna do powstrzymania!!

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

 3. Dostęp do wody w gminie to KOSZMAR, ciągle albo nie ma albo brązowa – władze nic nie robią! WOZ ma w dooopie. Bez zmiany na kogoś kto się tym zajmie niedługo możemy tylko pomarzyć o normalnym życiu.

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

 4. trzeba napełnić wannę …

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 1

  • Czy z racji kapitalnego remontu drogi przez Stepnice i od stepniczki do Racimierza jest zaplanowana wymiana infrastruktury podziemnej a w szczególności rur azbestowych od wody

   Najlepsze: Dobre 7 Słabe 1

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)