Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

WODA: Tym razem awaria … planowana!

Obwieszczenie WOZ cytujemy w oryginale – oni tak na serio.

“Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. informują, że w związku z przebudową drogi wojewódzkiej nr 111  nastąpił przerwa w dostawie wody  do następujących miejscowości:

Stepniczka ul. Wolińska. w dniu 07.07.2021 r od godziny 9.00 do 14.00

Łąka, Żarnowo, Żarnówko, Żarnowo Kolonia, Racimierz, Zielonczyn, Jarszewko, w dniu 08.07.2021 od godziny 9.00 do 15.00

Źródło:

 1. Przerwa w dostawie wody – Gmina Stepnica

6 komentarzy

 1. w Stepniczce na ulicy Wolińskiej systematycznie codziennie nie ma woooody ,beczkowozu nikt nie proponuje🤣.Czekamy z niecierpliwością na realizację inwestycji pt.”budowa kładki z widokiem na wodę…🚣‍♂️

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

  • Głosować dalej na Andrzeja.
   Będze lepiej, będzie lepiej.
   Przynajmniej tak “wygrywy stepnickie” głoszą.

   Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 2. Co sie dzieje z remintem drogi na sikorkiego? Czy to prawada ze firma sie wycofała i Stepnica bedzie rozkopana przez lata 😁 Juz od dłuższego czasu prace stoją.

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 3. Tylko na Wolińskiej ,na odcinku kilku metrów szatkują azbestociąg😂kilka razy w tygodniu, ryją już czwarty miesiąc na bank kilkadziesiąt razy zaliczyli.Bywa ,że kamuflują,cieknące rury przysypują asfaltowym przemiałem i do momentu aż nie zrobi się przeciek (ptaszki robią sobie kąmpielisko) udają, że nic się nie stało. Kontrolę nad inwestycją przejęli mieszkańcy, ponieważ urzędnicy twierdzą, że” prace nadzorują inżynierowie budowlańcy, którzy znają się na rzeczy i nie wypada wchodzić w ich kompetencje”.Studzienki kanalizacyjne naruszone wszystkie po kolei ,smród zaiwania z każdej dziury w ten upał mozna ducha wyzionąć, ale ponoć będzie pięknie….Najlepiej im wyszło karczowanie drzew ,wyrznęli w kilka godzin to co mieli w planie i to czego ruszać nie powinni.Linia energetyczna też nie zdołała im się oprzeć, światełka w nocy na tej ulicy nie wypatruj….😎

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 4. Ile było awarii rocznie za Pana czasów?
  Bo teraz to chyba wychodzi 10 na miesiąc (w różnych miejscach).

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

  • Odpowiadam : kilkanaście awarii rocznie w całej Gminie o ile Pan Wyganowski nie wpuścił bez zgłoszenia jakiegoś kolesia od grzebania w Stacjach Uzdatniania wody tak jak w Budzieniu lub do poszatkowaniu wodociągu podczas przebudowy zresztą SPAPRANEJ INWESTYCJII na Kanale Młyńskim!! Takie mamy standardy lokalnej władzy !! Ale sprawozdania są wzorcowe i zawsze zaklepywane przez naszą bezradną Radę z komisją rewizyjną od górnie instruowaną włącznie!! Takie standardy!!

   Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)