Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Decyzja o braku przydatności wody do kąpieli na plaży w Stepnicy

decyzja_plaza_stepnica_12.08.2021r.

Źródło:

 1. https://bip.stepnica.pl/dokumenty/9122

9 komentarzy

 1. na widok tego spustoszonego mniasta uciekły nawet sinice🤣w popłochu, że je wykarczują jak lipy🤫

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 2. Skąd zdziwienie, że 12.08.2021 jest brak przydatności wody w kąpielisku Stepnica do kąpieli, a !3.08.2021r już można korzystać z kąpieliska? Po prostu mamy wojnę informacyjną, rząd centralny, władze lokalne kontra obywatele, czy jeszcze ktoś czegoś nie rozumie?

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 3. Informujemy, że w dniu 13.08.2021 r. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Goleniowie dopuścił kąpielisko w Stepnicy do użytkowania.

  Dzisiaj została ponownie przeprowadzona kontrola stanu sanitarno – higienicznego kąpieliska w Stepnicy. Pracownicy Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Goleniowie nie stwierdzili obecności sinic, które były przyczyną zamknięcia kąpieliska w dniu 12.08.2021 r.

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 1

 4. Ekspert Detmer oceni sytuacje a nivea wyda zarządzenie o “siłach nadprzyrodzonych” zatruwających stepnickie wody!! Tak jak tydzień temu afera o rozlanym oleju na wodach mariny “Kanału Młyńskiego”! Fruwające bruki kamienne z fatalnie ułożonej nawierzchni jezdni rozwaliły miskę olejową, w samochodzie osobowym, pozostawiając szlaczek śladowy wyciekającego oleju a “ekspert” orzekł, że ślady pryśniętego oleju spłynęły “jak gdyby” do wód Kanału!! Choroba urojeniowa ogarnęła cały ten zafajdany organ samorządu stepnickiego z Wyganowskim na czele!!

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 5. po sąsiedzku wypłukali siateczki, jeszcze chwila będzie ścieżka edukacyjna ,turyści będą oglądać sinice z wieży widokowej 😛

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 6. coś ktoś sypnął? wylał?

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 7. sinice wygrały …

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)