Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Jednodniowe stepnickie sinice!

Stepnica.pl opublikowała dość kuriozalną informację. Wychodzi na to, że sinice “magicznie” pojawily się i zniknęły w ciągu doby. Wszystko pod czujnym okiem wielu osób odpowiedzialnych. Informacja została opublikowana jedynie na stepnica.pl – w BIP śladu brak, choć poprzedni zakaz opublikowano. O co w tym wszystkim chodzi? 

Informujemy, że w dniu 13.08.2021 r. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Goleniowie dopuścił kąpielisko w Stepnicy do użytkowania.

Dzisiaj została ponownie przeprowadzona kontrola stanu sanitarno – higienicznego kąpieliska w Stepnicy. Pracownicy Powiatowego Inspektoratu  Sanitarnego w Goleniowie nie stwierdzili obecności sinic, które były przyczyną zamknięcia kąpieliska w dniu 12.08.2021 r.. 

Źródło:

 1. https://stepnica.pl/aktualnosci/pokaz/5114_kapielisko_w_stepnicy_otwarte_

10 komentarzy

 1. ZAKAZ KĄPIELI.
  Jest kolejna decyzja Sanepidu. Woda niezdatna do kąpieli przez enterokoki kałowe i fitoplankton.
  Śmieszne próbka wody pobrana 16.08 a 19.08 dopiero decyzja wydana i opublikowana w BIP. Dwa dni nikt nic nie wiedział.

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 2. “Stali na drodze24h. Usłyszeli, że premier naśle na nich policję” (SKANDAL) Tytuł relacji YT

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 3. https://www.youtube.com/hashtag/agrounia ( warto obejrzeć i posłuchać) wtedy zrozumiemy o co w tym wszystkim chodzi. Analogicznie do każdej sprawy i sytuacji.

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 4. Takie cuda z wodą na plaży stepnickiej już wcześniej zdarzały się za rządów poprzedniej pani dyrektor SANEPIDU!! Zainfekowanie wody w sieci na zamówienie Pana Wyganowskiego też działało po to by odstawiać teatr w szczecińskiej TV aby zatuszować brak odpowiedzialności za powszechny syf i niegospodarność tego pana!! Jak widać nowa władza SANEPIDU również nauczyła się czynić cuda na zamówienie!!? Ciekawe za ile lub za co , może jakieś mieszkanko albo działeczkę!! Mafia komunistyczna działa!! CIĄGLE BEZ ZMIAN, również w takich służbach!

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

 5. tylko nie w sezonie

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)