Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

ENEA wyłączy prąd 7 października.

Jak podaje strona www ENEA Operator, 7 października 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00 będziemy mieli wstrzymanie dostaw prądu (Łąka Staropolska 11b i 46).

Źródło:

 1. https://www.wylaczenia-eneaoperator.pl/index.php?rejon=27

6 komentarzy

 1. Prąd podrożeje nawet o 40%! Kampania społeczna wytłumaczy Polakom skąd podwyżki. Znów zacznie się pranie mózgów jak w każdej innej sprawie żywotnej dla ludzi.

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 2. Jeśli nie weźmiecie sprawy w swoje ręce i nie pogonicie ich to światła nie będziecie mieli nigdy ,tak zrobili w Stepniczce im trzeba dobrać się do d… ,a ci ,którzy zobowiązani są mieszkańców bronić twierdzą, że nikt inny z powodu tej inwestycji nie uskarża się…a tutaj proszę, znaleźli się “inni “,którzy dość mają tego barbarzyństwa…brawo. A wice Wam pomoże jak będą zbliżały się wybory😅 Wódy 😄 to w niektórych domostwach nie mają ciągiem po kilka dni bo jak fachowcy z wodociągów grzebią to zapominają o ponownym podłączeniu, jak wrócisz do domu w piątek po południu to masz do wtorku przechlapane w kałuży, dosłownie bo w dni wolne telefonu nikt nie odbierze ,a w poniedziałek dziwią się czego od nich oczekujesz?

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

  • Będzie jeszcze gorzej.
   Ujęcie wody w Miłowie to tzw. ujęcie płytkie i na wyczerpaniu.
   Poszukiwania innego miejsca jak na razie spełzły na niczym.

   Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 3. Kiedy ENEA włączy w Łące oświetlenie uliczne? Od Żarnówka po Racimierz lampy uliczne wieczorem się palą, w Łące NIE. Czyżby Łąka była miejscowością gdzie “diabeł mówi dobranoc”?

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

 4. wody ni ma, próndy niet
  MNIASTO

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 1

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)