Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

WODA: Znowu przerwa w dostawie wody

Jak podaje portal gminny:

Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Goleniowie  informują, że na skutek braku prądu nastąpiła przerwa w dostawie wody w gminie Stepnica. Podjęto prace z przywróceniem dostaw wody.

Z  ujęcia wody w Miłowie  woda zostanie przywrócona za ok. 1 godz.

Z ujęcia wody w Łące i Widzieńsku miedzy godz.12.00 a 14.00. 

W Budzieniu zostanie podstawiony beczkowóz.

Za utrudnienia przepraszamy!

Źródło:

 1. https://stepnica.pl/aktualnosci/pokaz/5282_uwaga_przerwa_w_dostawie_wody

27 komentarzy

 1. Z informacji uzyskanych od Enea Operator oddz. Goleniów nastąpiła awaria sieci energetycznej.
  Miejscowości: Miłowo, Zielonczyn, Żarnówko, Żarnowo, Racimierz, Łąka i Jarszewko są pozbawione prądu. Planowany czas naprawy i przywrócenia dostaw energii godz. 15.30.
  Za utrudnienia przepraszamy !

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 2. Patrzę na to, kto nas, Polaków, poucza i wzruszam ramionami. W roli nauczyciela przedmiotu „wolność” występują kraje Europy Zachodniej, które powstały lub uzyskały wolność kilka wieków po nas. W roli nauczycieli przedmiotu „tolerancja” występują państwa, które w przeciwieństwie do Polski słynęły ze stosów, na których palono ludzi o innych poglądach, oraz oficjalnie wyznawały zasadę, że religia władcy ma być religią poddanych (w I Rzeczypospolitej nie do pomyślenia!).

  W roli nauczycieli przedmiotu „demokracja” obsadzają się kraje spadkobiercy dyktatur, które konstytucję przyjęły dekady albo nawet wiek czy półtora później niż my – ojczyzna pierwszej ustawy zasadniczej w Europie i drugiej na świecie. Za nauczyciela przedmiotu „walka z antysemityzmem” Polaków, których dziesiątki tysięcy zginęły za pomoc Żydom podczas niemieckiej okupacji, pouczają obywatele państw, które w majestacie prawa i na własny koszt odwoziły swoich współobywateli Żydów do niemieckich obozów śmierci. Nauczycielami przedmiotu „prawa kobiet” stają się narody, które wiele lat później niż Polska (w 1918 r.) wprowadziły prawa wyborcze dla swoich obywatelek. To my możemy uczyć ich historii – a nie oni nas pouczać!

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 2

  • bardzo trafne spostrzeżenie. No i te lewackie zapędy zmiany utrwalonych przez wieki wartości ! Strach się bać, w jakim to idzie kierunku.

   Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

  • Dodam tylko, że np. homoseksualiści byli od zawsze w Polsce tolerowani, w przeciwieństwie do państw tzw, zachodu gdzie do lat 70-tych groziło za to więzienie. Teraz zachód chce nam sprzedać swoje własne traumy i grzechy.

   Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 3. prokurator, prokurator, prokurator!

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 1

 4. tyle lat opowiadali że mogą wszystko i są skazani na sukces a teraz nagle nic nie mogą i nawet cieć z infolinii ich olewa

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 5. nie ma prądu i wody za to propagandy sukcesu pod dostatkiem

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 2

 6. Sytuacja mieszkańców Budzenia jest na prawdę tragiczna.

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)