Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Droga 111 zamknięta na prawie miesiąc

Jak podaje gmina, firma STRABAG realizująca inwestycję: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 111 na odcinku Recław – Stepnica”, w dniach 21.04.2022 r. do dnia 16.05.2022 r. planuje się wprowadzenie objazdu przez ul. J. Piłsudskiego oraz ul. Dworcową w miejscowości Stepnica. Termin ten może ulec przedłużeniu. Niemożliwy będzie przejazd przez ul. B. Krzywoustego w okolicy nowego ronda, związane jest to z przebudową przepustu.

Źródło:

 1. https://goleniowska.com/czasowe-zamkniecie-drogi/

19 komentarzy

 1. Chciałem skomentować budowę tej drogi, ale obserwując jak to wszystko się odbywa, to pisać się nie chce. Za to ile faktur do zapłaty za dublowane roboty drogowe będzie? No cóż każdy chce żyć, znajomi królika też, tylko dlaczego za wszystko płacić mamy my, obywatele?

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 2. Wiecie może kiedy zaczną wypłacać odszkodowania za przebudowę tej drogi?

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 3. Czy Kanclerz Niemiec Olaf Scholz pracuje dla Rosjan? Tezę tą w 17 punktach potwierdza Thomas C. Theiner, ekspert ds. obronności, który mieszkał w przeszłości w Kijowie i współpracował z Euromajdan Press podczas ukraińskiej rewolucji.
  1. Pod koniec lutego niemiecki przemysł obronny wysłał Scholzowi długą listę wszystkich dostępnych broni.
  2. Scholz nie udostępnił listy Ukrainie.
  3. Kanclerz Niemiec powiedział, że w Niemczech nie ma już broni do przekazania Ukrainie.
  4. Niemiecki przemysł obronny ujawnił listę ambasadorowi Ukrainy.
  5. Scholz stwierdził, że broń z listy nie działa.
  6. Przemysł obronny zaprzeczył i ujawnił listę mediom.
  
 7. Scholz powiedział, że Ukraińcy nie opanują broni w dostępnym czasie.
  8. Niemieccy eksperci od obrony powiedzieli niemieckiej prasie, że Ukraińcy mogą opanować broń w ciągu 2-3 tygodni.
  9. Scholz powiedział, że broń jest potrzebna NATO i Sojusz musi zatwierdzić jej transfer.
  10. Urzędnicy NATO i niemieccy generałowie zaprzeczyli tym doniesieniom.
  11. Scholz zaznaczył, że żaden inny sojusznik NATO/UE nie dostarcza Ukrainie ciężkiej broni.
  12. Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Australia, Polska, Czechy, Słowacja, Rumunia, Turcja, Włochy, Finlandia, Dania, Rumunia, Holandia itd. opublikowały wykazy broni ciężkiej dostarczanej na Ukrainę.
  13. Pod presją Scholz ogłosił 2 mld euro na ukraińskie wojsko.
  
 14. Niemieccy parlamentarzyści dowiedzieli się, że tak naprawdę jest to tylko 1 mld, który nie będzie dostępny przez kolejne dwa, trzy miesiące, a potem Scholz może zawetować lub opóźnić w nieskończoność sprzedaż każdego sprzętu, który Ukraina zechce kupić.
  15. Stany Zjednoczone, Francja, Polska, Rumunia, Japonia, Wielka Brytania i Włochy oraz szefowie UE i NATO spędzili popołudnie, próbując namówić Scholza do rozsądku.
  16. Scholz wygłosił oświadczenie i powiedział, że Ukraina może teraz otrzymać 1 mld euro i zamawiać z listy, co tylko chce.
  17. Ambasador Ukrainy powiedział, że Scholz usunął z listy wszystkie pozycje, których Ukraina faktycznie chce, zanim przekazał je Ukrainie, a to, co zostało na liście, to zaledwie ułamek z 1 mld euro.
  Na koniec ekspert podsumował to jednym zdaniem: „Scholz nie jest niekompetentny ani kłamliwy… po prostu pracuje dla Rosjan”.

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 4. Stepnica: ulica Bolesława Chrobrego numer 1, 5, 1a, 6, 8, 10, 14, 16, 25, 27, 28, 13, 23, 25, 27, 24, 26, 15, 17, ulica Władysława Jagiełły numer 6a, 24, 3, 2, 1, 7, ulica Bolesława Śmiałego numer 2, 4, 6, 8, 10, 12, 3, 5, 7, 9, 21, 19, ulica Królowej Jadwigi numer 4, 3, 2, 1, ulica Władysława Łokietka numer 3a, 3e, 3d, 3b, 2a, ulica Tęczowa numer 16, 14, 12, ulica Jana III Sobieskiego numer 8, 6, 4, 2, 13, 7, 5, 3, 9,
  25.04 od godz. 9:00 do 14:00

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 5. Wygląda na to ,że to dopiero początek babraniny
  Widziałem na Wolińskiej, że nowe chodniczki po części juz się rozbierają i układane są od nowa …mają rozmach…🤣
  W pasie chodniczka sterczą jeszcze stare słupy, które mają usuwac i po raz kolejny chodniczki trza będzie rozbierać i tak w kółko 🙃

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

 6. kiedy skończą kopać?

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)