Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

PRACA: Zasadnicza służba wojskowa – Wstąp do wojska

Ministerstwo Obrony Narodowej zachęca do nowego rodzaju służby – dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej.

To możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń, rozpoczęcia kariery w Wojsku Polskim i służby dla bezpieczeństwa naszej Ojczyzny.

Więcej o służbie na portalu https://www.wojsko-polskie.pl/zostanzolnierzem/

Jeżeli nie pełniłeś służby wojskowej, możesz odbyć przeszkolenie wojskowe i w przyszłości zasilić rezerwy albo wstąpić do armii zawodowej. Zainteresowany? Złóż wniosek, czekaj na kontakt z rekruterem, przejdź rekrutację, odbierz kartę powołania.
 
Podczas 28-dniowego szkolenia nauczysz się podstaw wojskowego rzemiosła, w tym regulaminów, musztry, zasad posługiwania się bronią i innym sprzętem wojskowym. Szkolenie kończy się złożeniem przysięgi wojskowej.
 
Szkolenie specjalistyczne trwa do 11 miesięcy i jest połączone z wykonywaniem obowiązków na stanowisku służbowym w jednostce wojskowej. Jeśli przejdziesz pełny cykl szkolenia, masz pierwszeństwo w naborze do służby zawodowej!
 
Dobrowolna zasadnicza służba wojskowa to: 4560 zł od pierwszego dnia służby, możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień np. prawo jazdy, operatora maszyn, spawacza, patent nurka czy skoczka spadochronowego, najprostsza droga do zawodowej służby.
 
Źródło:

7 komentarzy

  1. Zwróciła im uwagę na studenckiej grupie Whatsup, że jest ona przeznaczona na sprawy związane ze studiami a nie ciągłymi wrzutkami z propagandą islamską.

    Zabili

    Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

  2. W ubiegłym tygodniu opinią publiczną wstrząsnęło morderstwo młodej studentki w Nigerii. Kobietę ukamienowali, a następnie spalili jej muzułmańscy koledzy ze studiów, krzycząc przy tym “Allah Akbar”. Do Parlamentu Europejskiego trafił wniosek o debatę dotyczącą prześladowań chrześcijan, jednak został on odrzucony, m. in. przez europarlamentarzystów z Polski.

    Janina Ochojska, Sylwia Spurek, Robert Biedroń, Łukasz Kohut i Leszek Miller zagłosowali w PE w sprawie odrzucenia wniosku o debatę.

    Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)