Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

SZKOŁA: Malwina Siemiątkowska nowym dyrektorem szkoły w Racimierzu

Jak podaje portal gminny mamy wreszcie już obsadę szkoły w Racimierzu.

W poniedziałek 30 maja rozstrzygnięto konkurs na Dyrektora Szkoły Podstawowej w Racimierzu im. ks. Jana Twardowskiego. Komisja Konkursowa powołana przez Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica, której zadaniem było wyłonienie dyrektora uznała, że koncepcja zarządzania szkołą przedstawiona przez p. Malwinę Siemiątkowską daje perspektywę jej rozwoju i właściwego zarządzania.

Pani Malwina Siemiątkowska jest nauczycielką Szkoły Podstawowej w Racimierzu, gdzie uczy j. angielskiego. Jest również wykładowcą na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku filologia angielska w Instytucie Literaturoznawstwa i Nowych Mediów. Jest entuzjastką włączania nowoczesnych technologii w proces uczenia się dzieci i młodzieży. Jest mieszkanką Żarnowa. Po pracy lubi zajmować się ogrodnictwem, uprawia nordic walking oraz słucha jazz fusion.

Źródło:

 1. https://stepnica.pl/aktualnosci/pokaz/5421_mamy_nowa_pania_dyrektor

8 komentarzy

 1. Nie ma co się podniecać, ” po owocach ich poznacie”.

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 2. Z uwagi na przebudowę drogi wojewódzkiej 111 na odcinku od ul. B. Krzywoustego 20 w Stepnicy w kierunku ul. Wł. Sikorskiego wystąpią utrudnienia z odbiorem odpadów komunalnych selektywnych i zmieszanych. Z powodu braku możliwości dojazdu zwracamy się z prośbą do mieszkańców nieruchomości położonych w strefie „bez dojazdu” o przemieszczenie w dniu wywozu odpadów pojemników i worków do miejsca gdzie może dojechać specjalistyczny sprzęt. Prosimy o wyrozumiałości i stosowanie się do wytycznych.

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 3. namaścił
  sukces musi być

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)