Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

LIST DO REDAKCJI: Dwa tygodnie upłynęły … a woda pitna dalej cieknie.

Ponad dwa tygodnie upłynęły od ostatniego artykułu o wycieku wody pitnej na Kanale Młyńskim i … nic! Woda jak leci tak leci. Burmistrz najwyraźniej niczym się nie przejmuje.

W międzyczasie otrzymaliśmy kolejny list do redakcji, który publikujemy poniżej:

“Prima/aprilis już minął, czyli fotka nie jest urojeniem, gdyż widać dalszy wyciek wody do Kanału Młyńskiego wzdłuż ul. Młynarskiej. Na zdjęciu widać  strużkę piasku wypłukiwanego wraz wyciekiem wody pitnej, z głębi gruntu, podziemnego wodociągu oraz widać różnicę poziomów lustra wycieku i lustra podnoszącej się wody w kanale. Pojawia się kolejna cofka i groźba wlewania się wody zalewowej do wodociągu podczas awaryjnego wyłączenia wody w sieci publicznej. W taki właśnie sposób infekuje się wodę pitną w całej lokalnej sieci!! Nikt tego nawet nie bada. Ale jak widać facet [***] traktuje wszystko po swojemu, czyli gówno perfumowane pozostaje dalej gównem do spożycia i nikt nie ma prawa głośno pisać lub gadać bo sądem dupę skroją!! Władza lokalna nie  ogarnia odpowiedzialności za zdrowie i życie ludzkie i razem z tymi pasożytami [***], zbyt mocno KASOWE koryto kochają bo jak STEPNICZANIE dają TRZEBA to brać!! A wodę, jej jakość oraz odpowiedzialność wobec mieszkańców, mają solidarnie w dupie!! Skoro mieszkańcy oraz Radni Gminy Stepnica naiwnie i tak zapłacą tyle ile spółka Wyganowski/Geblewicz, uchwałami radnych, ustali choćby ścieki w rurach leciały, to będziemy przymuszeni następne pół roku siorbać wodę ze ściekami, za europejskie ceny oraz  płacić za coraz większy haracz za wylewanie wyprodukowanej wody do gleby i kanału, bo taki jest efekt nieudolności i ułomności lokalnej władzy!”

Kiedy zostanie naprawiony wyciek wody pitnej na Kanale Młyńskim?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

10 komentarzy

 1. już naprawili

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

 2. u wysłać tym Geblewiczowym specom

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 3. Wyganowski otrzymywał ubecką emeryturę ponad 20 tys, zł.
  Co do zasady emerytura jest mniejsza niż wynagrodzenie.
  No to porównajcie sobie z tabelką 🙂

  Źródłó: onet.pl

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 4. Z sondy wynika, że mało kto wierzy w naprawę niebawem.

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 5. Co jeszcze musi się stać, żebyśmy zrozumieli o co chodzi z ochroną środowiska, wyciekającą wodą za którą i tak zapłacimy. Gdzie my jesteśmy? Wody polskie, teraz lasy, co jeszcze musi się stać żeby każdy coś z tego zrozumiał? Czy ludzie są tak nieświadomi czy tylko udają?
  https://wolnosc.tv/grzegorz-placzek-to-jest-moj-kraj-i-moja-ziemia-ide-na-wojne/.

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

 6. Pobudka!

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 7. ZA OCHRONĘ ŚRODOWISKA SIĘ BIORĄ

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)