FERMA: SKO utrzymuje w mocy zaskarżoną decyzję. SOT pójdzie ze sprawą do Sądu. Potrzebne wsparcie!

26
Wyświetleń: 668

 

Po Świętach niestety porcja gorszych wieści. Samorządowe Kolegium Odwoławcze postanowiło utrzymać w mocy zaskarżoną przez SOT decyzję w sprawie fermy. W związku z tym Stepnicka Organizacja Turystyczna wystapi na drogę sądową. Potrzebne są środki na niezbędne wpisy. Prosimy o wpłaty darowizn na rachunek bankowy SOT z tytułem “darowizna – ferma”:

04 1600 1462 1808 6013 8000 0001

2023_04 Decyzja SKO utrzymać w mocy zaskarżoną decyzję odebrane 11.04

Źródło:

 1. Korespondencja SKO – SOT

26 KOMENTARZE

  • Zacznijmy w końcu żyć normalnie , bez religii klimatycznej, ideologii ekologicznej, przecież to wszystko to jest jedna wielka ściema dla maluczkich. Przyjrzyjmy się kto na tym wszystkim robi kasę, zacznijmy wreszcie myśleć samodzielnie, a nie przyjmować wszystko za dobrą monetę to co gada jakiś Harari, Bil, czy Szwab. Może znów będzie potrzebne” powstanie gladiatorów” żeby z tego szaleństwa się wyzwolić?

   Dobre 7 Słabe 0

 1. Jest śmiertelne zejście kobiety pracującej z kurami, u której wykryto i oznaczono wirus PTASIEJ GRYPY!! Tylko tego nam jeszcze brakuje!! DO SĄDU Z MAFIĄ !! Ta ŚWIERZKO BUKOWSKA to nie rodzina mafii inwestorskiej???

  Dobre 11 Słabe 0

  • Bujają się ze sprawą już 4 lata (od 2019) i dalej nie mają nawet zatwierdzonej opinii środowiskowej.
   Za to trafią (na lata zapewne) do Sądu.
   Kiepsko to widzę dla inwestora,

   Dobre 9 Słabe 0

 2. Jestem gotów Was wesprzeć finansowo we wspólnym interesie. Proszę jednak podać jak docelowa kwota jest niezbędna. Pozdrawiam.

  Dobre 12 Słabe 0

   • W sądach ponoć niezawisłych jeszcze większy burdel kompetencyjny i administracyjny, niestety jakie państwo takie sądy i jego organy władcze oraz ustawodawcze!! Z sądu karnego /STRACH UJAWNIAĆ DOKŁADNIE/ Bo posadzą debile za domniemanie winy!! WEzwanie do wypełnienia orzeczenia kary do podsądnego wysłały trzy osoby urzędowe tę samą treść z innymi podpisami każdy papier za potwierdzeniem!! W kwestii zasadności użycia narzędzia prawnego działa ruletka!! Nawet jeśli nie ma dowodów winy, to potraktują podsądnego prawdopodobieństwem popełnienia tego czynu!! A co!! Żeby motłoch nie gadał, że nic nie robimy taki np. ziobro czy nojman na przemian!! Bangladesz na europejskiej glebie, właśnie w III RP!!

    Dobre 11 Słabe 0

 3. Przeczytałem całe opasłe uzasadnienie i tam nie ma nic odkrywczego.
  Odory nieuregulowane prawnie, ale rozprawiają w kółko o odorach.
  Reszta kopiuj wklej z inwestora i kopiuj wklej z “uniwersalnej decyzji”.
  Nic twórczego, na zasadzie “nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?”

  Dobre 10 Słabe 0

Leave a Reply