Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

CUD: Wykonano naprawę wycieku z wodociągu na Marinie Kanał Młyński po prawie roku czasu!

Jak poinformowali nas mieszkańcy, wyciek na Kanale Młyńskim został właśnie naprawiony. Po pół roku czasu i kilku monitach mieszkańców. Foto powyżej.

Źródło:

 1. List do redakcji.

19 komentarzy

 1. Wczoraj na zebraniu Jacht Klubu ROZTOKA, dowiedziałem się, że ekipa WOZ, wyspecjalizowani mistrzowie papractw spod sztandaru Olgierda Geblewicza, usunęła nieszczelność na rurociągu przy Kanale Młyńskim ale kosztem przerwania kabla elektrycznego zasilającego oświetlenie uliczne wzdłuż całej Mariny !!! Kanał wodny oraz ulica Młynarska w całości jest pozbawiona ROMANTYCZNEGO dla mieszkańców oraz turystów, OŚWIETLENIA!! Znając tępo działań naprawczych służb burmistrza MiG Stepnica, naprawa tego będzie trwała z pół roku, podobnie jak słupki z prądem dla żeglarzy oczekują na naprawę już ze dwa lata!! Taki burdel właścicielski Gminnego guru rozrasta się w coraz większym tempie. Opłaty umowne za dzierżawę nabrzeża RYGORYSTYCZNIE ale dbałość o infrastrukturę w zamian, to już jak BÓG I PARTIA DA!! A zastraszona bezradna RADA i tak ma g***o do gadania!! Taka to lokalna putinowska strategia zamordyzmu!!!

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 1

  • PiS chce zlustrować i wywalić wszystkich ubeckich urzędników.
   Ze względu na wojnę na Ukrainie.
   Czy czasem Andrzej nie jest z nadania Moskwy?

   Najlepsze: Dobre 6 Słabe 1

   • Stasi go obroni.
    Oni nie oddają swoich.

    Najlepsze: Dobre 5 Słabe 1

   • PIS ? Nie ma różnicy, oni wszyscy z jednego pieca chleb jedzą, wystarczy popatrzeć jak jednomyślnie w sejmie głosowali i głosują od lewa do prawa. ” MY nie ruszamy WASZYCH, WY nie ruszacie NASZYCH.”

    Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

    • Kryją się nawzajem bo mają świadomość, że gdyby zaczęto ich na serio rozliczać i kontrolować to mielibyśmy pewnie pusty Sejm.

     Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

 2. typowy stepnicki cham i prostak uradowany że może płacić za pompowanie wody do zalewu

  Najlepsze: Dobre 14 Słabe 0

 3. Naprawili wiec zamknijcie pizdy banda nierobów.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 3 Słabe 17

 4. majo rozmach s********y

  Najlepsze: Dobre 13 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)