ŁOWCY MIESZKAŃ 2: W czwartek, 27 kwietnia kolejna Komisja i przydziały mieszkań! LISTA!

Jak podaje dzisiejszy, stepnicki BIP szykuje się wkrótce kolejna sesja Komisji d/s Społecznych. W programie nowe przydziały mieszkań. Treść zawiadomienia poniżej:

ZAWIADOMIENIE

Zawiadamiam, że w dniu 27 kwietnia 2023 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Stepnica odbędzie się  posiedzenie komisji ds. Społecznych
Rady Miejskiej w Stepnicy.

Wiceprzewodnicząca  komisji ds. Społecznych Rady Miejskiej w Stepnicy
Aneta Dąbrowska

Porządek:

 1. Otwarcie posiedzenia komisji ds. Społecznych Rady Miejskiej w Stepnicy.
 2.  Stwierdzenie kworum.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 19/2023 z posiedzenia komisji ds. Społecznych Rady Miejskiej w Stepnicy z dnia 14 kwietnia 2023 r.
 4. Rozpatrzenie wniosków w sprawie przydziału lokali mieszkalnych w Stepnicy na ul. Kolejowej.
 5. Wypracowanie stanowiska komisji w sprawie przydziału lokali mieszkalnych.
 6. Wolne wnioski.
 7.  Zamknięcie posiedzenia komisji ds. Społecznych Rady Miejskiej w Stepnicy.

Według mnie mieszkania komunalne są przyznawane:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Przydział mieszkań1 Przydział mieszkań2 Przydział mieszkań3 Przydział mieszkań4

Według mnie mieszkania komunalne są przyznawane:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Źródło:

 1. https://bip.stepnica.pl/artykul/zawiadomienie-o-terminie-posiedzenia-komisji-ds-spolecznych-rady-miejskiej-w-stepnicy-3

127 KOMENTARZE

 1. Jak podaje gmina, ksiądz Piotr Listwoń proboszcz stepnickiej parafii poświęcił klucze do mieszkań, a po ich wyświeceniu nastąpiło ich uroczyste przekazanie wraz z umowami najmu.

  Oddane mieszkania komunalne powiększyły pulę do ponad 200 mieszkań wybudowanych w ostatnich latach i przekazanych najemcom przez Gminę Stepnica. Budowa tych mieszkań kosztowało gminę w sumie 34.966.565 zł. w tym bezzwrotne dofinansowanie wyniosło 23.310.622 zł. uzyskane głównie z funduszy Banku Gospodarstwa Krajowego.

  Nie są to ostatnie mieszkania komunalne, ponieważ jeszcze w tym ruszy inwestycja polegająca na budowie 10 domków dwurodzinnych z małometrażowymi mieszkaniami o powierzchni do 35m2 w miejscowości Żarnówko. Warunkiem rozpoczęcia budowy jest otrzymanie dofinansowania z Banku Gospodarstwa Krajowego.

  O mieszkanie z mieszkaniowego zasobu gminy może się starać każda osoba zamieszkała na terenie gminy i której tzw. centrum życiowe znajduje się na terenie gminy, oraz spełnia kryteria określone w uchwale Rady Miejskiej w Stepnicy.

  Dobre 2 Słabe 1

 2. Zawiść ludzka nie zna granic… Moim zdaniem są to sprawiedliwe rozdane mieszkania są one przeznaczone dla młodych ludzi i tacy też otrzymali je.. Te komentarze to masakra czuć w nich zawiść i zazdrość nie pojęte to jest.. A głupie gadanie że ktoś dostał po znajomości lub że komuś ktoś pomógł to już wgl zostawię bez komentarza. Ja nie dostałem ale cieszę się że u nas w gminie dali możliwość młodym pracującym ludzia 🙂 pozdrawiam normalnych ludzi a zawistnym i zazdrosnym plotkarza pomimo wszystko życzę więcej dystansu. A i tak samo że jeszcze raz komisja ma być.. Ludzie przestańcie to są już przydzielone mieszkania koniec kropka

  Dobre 6 Słabe 10

  • Prawo mówi inaczej.
   Mieszkania komunalne przeznaczone są dla:
   1) mieszkańców gminy ORAZ
   2) nie mogących zaspokoić potrzeb mieszkaniowych na rynku (czytaj ubogich).

   Tyle i aż tyle.
   Gdybyśmy się tego trzymali od początku to nie byłoby problemu.
   A tak, prawo kaduka się mści

   Dobre 8 Słabe 0

   • Ludzie nie mogący zaspokoić potrzeb mieszkaniowych to nie są tylko ludzie ubodzy . Wystarczy ze Ci ludzie ubodzy pójdą do pracy .
    Sama jestem młoda i pracuje w dwóch pracach a potrzeb mieszkaniowych nie potrafię sama zaspokoić . Ceny wynajmu i czynszu sa kolosalnie drogie na mnie jedną .
    Chyba ze to jest definicja człowieka ubogiego . Jeżeli tak to taka jestem
    Pracuje w dwóch pracach i nie stać mnie na mieszkanie . Jestem uboga , zacznę również kłócić się o to ze powinnam dostać mieszkanie .
    Proszę wytłumaczyć mi kim jest człowiek ubogi którego nie stac na mieszkanie . I skoro ja nie jestem człowiekiem ubogim to jakim jestem . Człowiek pracującym ale biednym czy jak

    Dobre 8 Słabe 0

     • Ale zdaniem innych osób , taka osoba jak ja nie jest uboga . Bo nie mam dziecka i mieszkanie mi się nie należy .
      Nie mam dziecka bo mysle głowa. Nie stać mnie to zabezpieczam się jak mogę żeby zapewnić przyszłość . A nie zrobić i później mieć pretensje do całego świata ze trzeba w domu siedzieć ze na nic cię nie stać ze to ze tamto .
      Jesteście straszni wszyscy
      Nie dostałam mieszkania ale nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy żeby mieć do kogoś o to pretensje

      Dobre 8 Słabe 0

 3. Prawda jest taka ze komu by nie przydzielili mieszkania to zawsze znajdzie się ktoś komu żal dupe zaciska i komu to nie pasuje . Zawsze będą negatywne komentarze i ludzie którzy maja zawsze problem

  Dobre 11 Słabe 3

  • Poniżej porównanie zużycia wody na mieszkańca w zależności od wodociągu.
   Z danych wynika, że użytkownicy ujęcia w Miłowie zużywają trzy razy tyle wody co użytkownicy ujęcia w Widzeńsku i ponad 2 i pół raza tyle co w Budzieniu.

   Jakie jest według was wytłumaczenie?
   A) Więcej mieszkańcy się kąpią
   B) Woda wycieka z wodociągu.

   Dobre 6 Słabe 0

   • Średnie zużycie wody na osobę w Polsce kształtuje się na poziomie ok. 100 litrów na dobę, co przekłada się na przeciętną ilość około 35 m3 wykorzystanej wody przez jedną osobę w ciągu roku.

    Czyli Stepnica 180% normy – 3340 osób
    oraz Łąka: 160% normy – 1006 odbiorców

    RAZEM
    Produkcja:
    755.56 m3 na dobę
    4346 odbiorców
    174 litry na dobę na odbiorcę – 174% normy.

    Dobre 6 Słabe 0

 4. skończyła się kasa to nagle skończyło się biesiadowanie (wyżerka) i majówki w Stepnicy z namiotem vip i kolegami z platformy, pięknie się gmina rozwija

  Dobre 12 Słabe 0

  • Mam cichą nadzieję że może znów pojawi się jakiś konkurent, tak jak w owym czasie Pan Marek Osajda , a odczadzeni mieszkańcy gminy zagłosują w końcu na kogoś świeżego z otwartą głową , nową postać, z nowym dobrym programem rozwoju dla gminy. Czas na zmiany. Czas uporządkować i oczyścić stajnię Augiasza.

   Dobre 10 Słabe 0

 5. Pamiętajcie, że ludzie, którzy dostali mieszkania płacą tak samo jak Wy podatki. Ile jest takich rodzin co dostali mieszkania i nie płacą czynszu, bo są cwani, że gmina im nic nie zrobi… Są też rodziny, które już wcześniej dostali mieszkania, płacili regularnie i teraz z kawalerek, gdzie żyli w kilka osób przejdą na większe mieszkania, także nie mierzcie wszystkich jedną miarą, bo aż przykro się to czyta.

  Dobre 13 Słabe 2

  • Za niepłacenie czynszu można odebrać legalnie komunałkę. Jest to jedna z niewielu możliwych opcji.
   Jednak często Gmina decyduje się na jakąś ugodę, spłatę na raty. Więc w zasadzie mieszkanie jest zaklepane na amen.

   Dobre 6 Słabe 1

   • Odebrać to można dziecku cukierki.
    Niestety w naszym systemie prawnym nie jest tak łatwo odebrać mieszkanie i nie ma znaczenia czy właścicielem jest osoba prywatna czy z zasobub gminnego. Proces kosztowny i często pieniądze nie do odzyskania.

    Dobre 7 Słabe 0

 6. Faktycznie niektóre przydziały mogą budzić kontrowersje.
  Nie było stać co niektórym kupić dziecku mieszkania?
  Wiadomo – za darmo bardziej się opłaca ….

  Dobre 10 Słabe 0

 7. Widać Andrzej dąży do wychowania całej grupy “modelowych” mieszkańców.
  Na wybory jak znalazł.
  .

  Dobre 8 Słabe 2

 8. Słuchajcie ludzie już czas przyglądnąć się ludziom władzy w Stepnicy a nie tylko wszyscy im.popuszczaja

  Dobre 7 Słabe 0

 9. Zobaczcie niżej co ludzie za bzdury piszą, niby młodzież ma otrzymać gotowe mieszkania od gminy ,oooooooo tak państwo Polskie wybuduje za kasę podatników a suweren w Stepnicy wręczy młodzieży klucze ,układ…….układy ,dobry scenariusz na film sensacyjno dramatyczny z nutą kabaretowej komedii

  Nie rozumiem czegoś . To młodzież bez dzieci ma być poszkodowana tylko i wyłącznie dlatego ze nie ma dzieci ? Dlatego nie należą się im mieszkania ?

  Dobre 8 Słabe 0

  • Wystarczy postępować zgodnie z Ustawą a nie stepnickim prawem kaduka.
   Mieszkania komunalne należą się:
   – mieszkańcom Gminy
   – nie mogący zaspokoić potrzeb mieszkaniowych na rynku (ubodzy)

   Robi się jedną tabelkę posortowaną w/g dochodu i wiadomo.
   Ale to było za proste dla takiej stepnickiej komisji.

   Dobre 7 Słabe 0

 10. Ludzie co wy macie z tymi bezdzietnymi.Dziecko to nie karta przetargowa w sprawie przydziału mieszkań! Według was najlepiej zrobić 5 dzieci a później DEJ Mieszkanie bo się należy. sytuację są różne nie każdy może te dzieci mieć. I powiem coś więcej… Nie mając dzieci nie opływa się w bogactwie to tak nie działa!

  Dobre 10 Słabe 2

  • Proszę sie nie wypowiadać jak Pani dzieci nie ma ,opieka, czas ,brak pracy ponieważ opiekujemy się Dzieciątkiem to super ale proszę nie pisać co to dzieci,dziecko to miłość oraz potrzeba pomocy dla takich rodzin .
   Nue pisze o kosztach wychowania ,opieki etc
   Mieszkania komunalne to priorytet ,pierwszeństwo w otrzymaniu lokalu!! Kto nie ma dzieci proszę sie nie bronić i usprawiedliwiać.

   Dobre 8 Słabe 1

   • Znowu kolesiostwo i układy, byliśmy prawie pewni że nie będzie wałków po poprzednich aferach z przydzialrm lokali dla ludzi i ich rodzin z układów .
    Nie ,nadal poszły układy I duże walki , słyszę od ludzi ktosxoracuje Zagranicą ktoś wybudował dom …..etc jest ich wielu co nie należą się lokale komunalne po szczegółowej weryfikacji a tu nie może być sprawiedliwie, nadal układy I wałki i to jeszcze się nie boją nikogo robić taki przekręt i uprawiać cwaniactwo i bezczelność co do Potrzebujących Rodzin Pomocy

    H E L P OBYWATELE POLSKI,mieszkańcy Stepnicy

    Dobre 7 Słabe 0

    • Co mówił Burmistrz że kawalerowi i pannie sie należy bo i tak znajdzie kiedyś partnera i partnerke kiedyś, kiedyś to i kotek i piesek co ci ludzie zarządzający się tłumacza co oni biorą za leki co to za tok myślenia
     Hi,hi hi

     Dobre 8 Słabe 0

    • Wiadomo już dlaczego trzeba zmieniać budżet ,

     Okazuje się, że “sprawne zarządzanie” Wyganowskiego będzie nas kosztować – tym razem:

     1 015 065,61 zł

     Nie jest to w dodatku jakaś pojedyncza wpadka tylko cała ich seria!

     Liczmy po kolei:

     272 532,50 zł kosztować nas będzie “Zwrot dotacji oraz płatności, wykorzystanych niezgodnie z przeznaczeniem lub wykorzystanych z naruszeniem procedur […]” – w pozycji “infrastruktura portowa”.

     Do tego dojdą odsetki do tej kwoty – obecnie – 6 174 zł.

     570 998,48 zł wyłożymy na zwrot dotacji z powodów j/w – w pozycji “zadania w zakresie upowszechniania turystyki” (pozycja 2917). Ale to nie koniec sukcesów na polu upowszechniania turystyki bo jest jeszcze pozycja 2919 – i zwrot (powody te same) – 89 873,63 zł .

     Do tego oczywiście odsetki w kwotach 64 348 zł (pozycja 4567) oraz 11 139 zł (pozycja 4569)!

     BRAWO PANIE WÓJCIE ! DOBRA ROBOTA !

     P.S. Przy okazji mamy też “magiczne” przesunięcie 600 tys. zł z pozycji wydatków inwestycyjnych jednostek budżetowych (jak rozumieć można – stepnickich) na konto UWAGA – “dotacje celowe przekazane do samorządu województwa [..] realizowane na podstawie umów (porozumień)”.

     Jak widać – cieknie już we wszystkich kierunkach.

     Przypominamy, że kapitan schodzi z tonącego okrętu jako ostatni

     Dobre 9 Słabe 0

   • Dać lokale ludziom prorozwojowym para plus dziecko to minimum nowa komisja Niech zweryfikuje wszystkie wnioski, poświadczenie nieprawdy nastąpiło więc wniosek jest nieważny według prawa więc
    Nowa komisja anulowanie list oraz nowe listy przydziału lokali dla ludzi naprawde Potrzebujących I koniec .

    Dobre 4 Słabe 7

   • Trzeba pomyśleć przed założeniem rodziny co będzie, odłożyć pieniądze, zaplanować koszta, przyszłość a nie na odwrót. Zrobić dziecko i później płakać bo nie ma czasu i pieniędzy

    Dobre 9 Słabe 2

  • Mieszkania komunalne… dla wybranych. Osoby potrzebujący teraz,nagle,szybko pełnej Pomocy w Stepnicy nie dostali
   Znowu to samo!!

   Dobre 9 Słabe 0

 11. Ludzie to my obywatele tworzymy Tą gminę ,miasto Stepnica i to Państwo Polska to my tworzymy i utrzymujemy władze tworzymy i wybieramy suwerena więc wladza powinna być dla obywateli a nie odwrotnie jsk tak nie jest a przy okazji nie ma uczciwości to przepraszam ,Czas na Zmiany i to szybkie
  Zastanów się I dlaczego utrzymujemy ludzi którzy wykorzystują władze do czerpania z tego korzy……ci
  Nowy powiew zmiany od Zalewu

  Prawdę pisze ……..koniec

  Dobre 9 Słabe 0

  • Komisja do spraw Społecznych ,przedziału mieszkań to jest organ miasta Stepnica ,czy ten organ zna i analizowal.deklaracje ,wnioski i zapoznał się z nimi rzeczowo,analitycznie a przede wszystkim uczciwie
   NIE,NIE ,NIE ,DLACZEGO A ponieważ to jedna wielka ściema I kolesiostwo a przede wszystkim Wałek który powinien być zbadany przez Prokurature a co z tym sie wiąże czy Pan Burmistrz podpisal się pod tym bublem oraz kolesiostwem co do przydziału lokali komunalnych, więc lokali dla obywateli ludzi w Stepnicy ,lokali zbudowanych z pieniędzy podatników a nie prywatnych ala komisji byle jakiej i pana Burmistrza nie nie
   Ludzie tavkomisja do spraw socjalnych orzekła co następuje a to że człowiek który naprawdę potrzebuje teraz pomocy I płacze z bólu i boii sie o jutro dla siebie i swojej rodziny że nie da rady opłacić wynajętego mieszkania oraz zapewnić minimum socjalno bytowe plus stałe szalejące ceny żywnosci ten człowiek potrzebuje wsparcia i pomocy właśnie od tej Komisji i Burmistrza a tu nic nie następuje organy do tego powołane nie reagują nic nie pomagają, odwracaj się od człowieka

   Przykro bardzo ale tak być nie może

   Dobre 10 Słabe 0

   • Wałek Szanowna komisjo jestes powołana przez mieszkańców Stepnicy do rozpatrzenia wniosków rzetelnie,poznać należy cała historie problemu danej osobą a przede wszystkim rodzina a jeszcze jak ma dziecko i ciężko im jest to należy ich wspomóc ,dotrzeć do tych osób porozmawiać zaprosić ich na rozmowę o ich problemach czy było to wykonane Nie,cY wnioski były weryfikowane co do prawdy tam napisanej oczywiście że Nie , co było priorytetem do przydziału mieszkań Nic .
    Więc pi co ta konisja sue zbierała dwukrotnie a po to aby poplotkować wypić herbatkę albo kawkę oraz przegyzdz ciasteczko tylko po to
    Sprawy przydziału mieszkań nie zbadano rzetelnie to prawda ,więc jak ktoś wcześniej pisał.prosimy o powołanie drugiej komisji i rzetelne, uczciwe zbadanie spraw mieszkańców Stepnicy którzy potrzebują pomocy tak tak to od Pana ,Panie Burmistrzu miasta Stepnica I to Pan się podpisał.pid tym komisyjnym bublem .
    Wręcz trudno w to uwieżyć lecz chyba Tak ponieważ listy przydziału lokali zostały wydrukowane oraz upublicznione

    To chyba niemożliwe Panie Burmistrzu takie błędy przy wyborze oraz błędy w zarządzaniu oraz weryfikacją prawdziwych osób którzy potrzebują pomocy od miasta Stepnica zwłaszcza takie odoby które są coś Warte i spełniaą dla Stepnicy ważna ocenę to znaczy utożsamiaja się ze społeczeństwem oraz kochają ten region kraju,gmine etc.
    Proszę o weryfikacjęi kontrolę ponowną tych wniosków dla gminy powinien teraz w obecnej sytuacji to priorytet i obowiązek społeczny

    Dobre 10 Słabe 0

 12. Ludzie to my obywatele tworzymy Tą gminę ,miasto Stepnica i to Państwo Polska to my tworzymy i utrzymujemy władze tworzymy i wybieramy suwerena więc wladza powinna być dla obywateli a nie odwrotnie jsk tak nie jest a przy okazji nie ma uczciwości to przepraszam ,Czas na Zmiany i to szybkie
  Zastanów się I dlaczego utrzymujemy ludzi którzy wykorzystują władze do czerpania z tego korzy……ci
  Nowy powiew zmiany od Zalewu

  Dobre 8 Słabe 0

 13. Musi odbyć się sesja rady ,ludzie nie można tego popuścić
  Wnioski wolne obywatelskie, kontrola komisji ,kontrola przydziału mieszkań pod względem merytorycznym ,stanem faktycznym., materialnym.i dzietnosc i ludziom ,rodzina którzy pitrzebuja naprawdę pomocy.

  Nowa komisja, anulować listy -społeczeństwo Stepnicy obudźcie się bo nigdy nie bedzie uczciwość lecz zakłamanie i układy

  Dobre 10 Słabe 0

 14. Ale wałki poszly ,ludzie czas już…….koniec z ludzki z gminy same wałki …….ludzie z komisji, nazwiska przeznsli swojej rodzinie mieszkania, takie same nazwiska występują….wałki to koniec gminy ,

  Zgłosić do prokuratury najlepiej do pitbull się tym zajmie, kontakt do Morawieckiego i Kaczki plus wszystkie telewizję będą wiedzieć czas na wałki ,przecież to są Państwowej pieniądze, mieszkania komunalne, wałek, układy, kolesiostwo, wałki ,wałki

  Dobre 9 Słabe 0

 15. Ale wałki poszly ,ludzie czas już…….koniec z ludzki z gminy same wałki …….ludzie z komisji, nazwiska przeznsli swojej rodzinie mieszkania, takie same nazwiska występują….wałki
  Rodzina do której dziś dzwoniłem, nie otrzymala mieszkania kiła kat razem mieszkają w Stepnicy ,on wychował się w Stepnicy ,reprezentuje Klub sportowy jest w zarządzie ,udziela sie społecznie, traci czas i zdrowie urodziło się dziecko ,wynajmują lokum płacą 3/4 swoich zarobków resztę to skromne jedzenie i naprawdę potzebuja pomocy ,Helppppp,dzwonię a tu płacz w słuchawce, mimo wszystkich punków spełnionych, zaangażowanie w społeczeństwo Stepnicy oraz reprezentacja w zawodach sportowych to nie płacz, nie ma nas na liście ,taką odpowiedź usłyszałem

  Wstyd dla Gminy, zarządzający Gmina wstydźcie się tego ,uczciwość i jeszcze raz uczciwość brak czas na zmiany i k9ntrola przyznania mieszkań bo naprawde ludzie w Stepnicy co wy nie widzicie co się dzieje i co z wami robią zarządzający Gmina
  Absurd ,kłamstwo, zakłamanie

  Dobre 9 Słabe 0

   • Przeczytałem to niżej, ludzie ,mieszkańcy Stepnicy to wszystko prawda ,wszystko w przedziale mieszkań to układy I układy, miało tego już nie byc , oczekuwali ludzie którzy wołają o Pomoc, mają bardzo ciężko, mają dzieci muszą dzieci wychowywać, brak żłobka w Stepnicy ,druga osoba z reguły mężczyzna rodziny pracuje tylko więc jedt ciężko z jednej pensji takim.ludziom trzeba pomagać i je wspierać ,młodych perspektywicznych mieszkańców Stepnicy którzy potrzebują naprawdę pomocy ,

    A Tu odwrócono się od nich ,nic zero null, dano mieszkania kawalerom ,pannom beZ dzieci BEZ NICZEGO
    Co to ma być co to za komisją co to za Pan Burmistrz kto to podpisał kto pił kawę z kim.kto się spotykał z kim to koleżanka która jest w komisji weryfikscyjnej przedziału mieszkań, oooooopl proszę
    Szkoda, trzeba by było wynająć biuro detektywistyczne były by zdjęcia, dokumentacja ,nasłuch i dokumenty przygotowane do służb

    Ta lista powinna być anulowana, powołana nową komisja i wszystkie wnioski ponownie weryfikowane ,sprawdzane pod kątem. Sprawiedliwości .

    Unieważnić listy mieszkań i powołać nową komisję nie zeiazana że Stepnica będzie sprawiedliwie beż kolesiostwa

    Ale wałki poszly ,ludzie czas już…….koniec z ludzki z gminy same wałki …….ludzie z komisji, nazwiska przeznsli swojej rodzinie mieszkania, takie same nazwiska występują….wałki to koniec gminy ,to jakiś przekręt, możliwość popełnienia przestępstwa czyli wniosek do prokuratury
    Takie są realia

    Zgłosić do prokuratury najlepiej do pitbull się tym zajmie, kontakt do Morawieckiego i Kaczki plus wszystkie telewizję będą wiedzieć czas na wałki ,przecież to są Państwowej pieniądze, mieszkania komunalne, wałek, układy, kolesiostwo, wałki ,wałki

    Dobre 9 Słabe 2

    • Nie rozumiem czegoś . To młodzież bez dzieci ma być poszkodowana tylko i wyłącznie dlatego ze nie ma dzieci ? Dlatego nie należą się im mieszkania ?
     Bo tak rozumuje czytając komentarze

     Dobre 4 Słabe 6

   • Co Wy nie widzicie wszyscy co się dzieje z władzą w Stepnicy jak nie to zapraszam.na kontrole i czas na diametralne zmiany i świeży powiew nowej zmiany

    Dobre 8 Słabe 0

  • Odwołołać całą komisję powołac nowa nie związaną z gminą ,wszystkie wnioski skontrolować, przydzielić uczciwie ludziom i rodziną którzy naprawdę potrzebują pomocy .

   PANIE Burmistrzu czas na Pana kroki w tej sprawie ,na Pan wszystkie czynności i środki do tych czynności, odwołać, powołać na nowo sprawdzić
   / doszły nas słuchy że ludzie we wnioskach składanych do gminy ,opisywali nieprawdę jaka maja sytuację materialną i mieszkaniową czyli popełnienie przestępstwa, podanie nieprawdy Urzędowi, czyli ogólnie paragraf ,skontrolować wszystkie wnioski ,ludzie kłamali we wnioskach plus układy które zostały z czasów zmiany
   Odwołać, powołać ,skontrolować ,dać potrzebującym = uczciwość i sprawiedliwości
   Tak,Tak,Tak

   Dobre 9 Słabe 0

 16. Ale ten naglowek to mowi sam za siebie widac ze redaktor tej oto strony musi miec konflikt z obecna wladza jest na nia tak ciety gdzie sa wolne media i spojzenie na sprawe merytorycznie. Jeszcze nie ma wynikow a juz sie wszyscy pienia.

  Dobre 5 Słabe 11

 17. Po co utajniac sesje jak ktoś wspomniał wcześniej że nie trzeba udostępniać imion i nazwisk wystarczy że powiedza
  Np:pan pani D….a R…..b jest w takiej sytuacji a nie innej i stać będzie rodzinę na utrzymanie mieszkania a tu kabinacje alpejskie będzie dym bo mimo.kolejnej komisji już wiadomo kto ma dostać przecieki już wyszły że pan R….k K…..a dostanie kawalerkę pani taka i owaka dostanie dwa pokoje pogłosek jest dużo więc pokażcie ludzia jak wyglada takie posiedzenie a nie ściemniacie bo to ostatnie bloki na tym osiedlu więc będzie grubo ludzie nie popuszcza a i jeszcze jedno są takie osoby które wiedziały że będą jeszcze bloki a sprzedały swoje ruiny bo liczą na lepsze więc lepiej niech każdy widzi sesje po to jest ta strona bib bo to dla ludzi nie dla gminy i wtedy nie będzie domysłów plotek a nie daj Boże pomówień jak w przypadku pierwszych mieszkan bo po znajomości i troszkę się pokruszyło tyle w temacie

  Dobre 12 Słabe 0

   • Kawaler i panna to priorytet dla komisji miejskiej w Stepnicy aby zapewnić mieszkania no to brawo za takie myślenie
    Absurdy sie zdażają w przestrzeni publicznej

    Dobre 8 Słabe 0

    • Klutnia o kawalerkę to co mają wsadzić do.klatki matkę ojca i dziecko halooo gdzie tu prywatność dla rodziców i dziecka więc po co ten szum są sami to im wystarczy a nie kawalerkę dać z dzieckiem szok

     Dobre 6 Słabe 0

   • Anulować listy lokali i na nowo rozpatrzyć, powołać nowych ludzi nie związanych ze Stepnica skontrolować wnioski prawomównosc opisane we wnioskach składanych do gminy wtedy okaże się co jest grane .
    Tylko tak rada i burmistrz wytłumaczy się z tego ………!

    Uczciwość, nareszcie w Stepnicy ,czas na nowych młodych ludzi a nie stare,skapciałe układy, nonstop ,dość tego !!
    Odwołać, powołać, przydzielić uczciwie

    Dobre 8 Słabe 1

 18. że sesje Komisji są ogólnodostępne i nie ma potrzeby ich utajniania
  dane osobowe można anonimizować i udostępniać wszelkie dokumenty wszystkim

  Dobre 9 Słabe 0

  • O Boże znowu afera a miało być sprawiedliwie już pozapominali ostatnie nieprawidłowości, rodzinne przydziały ludziom którzy chcą się wzbogacić na gminie a rzeczywiście nie potrzebują pomocy ,ponieważ mają dach nad głową, oczywiście zapomniano że są to mieszkania komunalne a nie majątek prywatny rządzących Gmina, ludzie oddać te mieszkania tym.ktorxy naprawdę potrzebują pomocy
   Przecież to taka mała mieścina, większą wiocha bez tramwajów przecież wszyscy sie znacie więc wiecie i znacie tych ludzi i ich rodzin którzy potrzebują szybkiej pomocy.

   Pokaże się ktoś kto zachowa się uczciwie i odda wniosek rodzinie w potrzebie ( myślę te tak)

   Dobre 8 Słabe 0

 19. Co ludziom po mieszkaniach, gdy może w niedalekiej przyszłości będziemy jedli korporacyjne śmieci, zamiast dobrej polskiej żywności. Polecam wysłuchać, choć w naszej gminie praktycznie rolników już nie ma. Sprawa polskiego rolnictwa wbrew pozorom dotyczy nas wszystkich.

  Dobre 10 Słabe 0

   • BOGACI zawsze wezmą za darmo bo ich na kredyt na mieszkanie nie stać.
    Biedni najlepiej niech mieszkaja w namiotach za OPS obok starego Tartaku blisko do Ikea industry.
    Sami ich wybieracie co wybory te same zdradzieckie ryje.
    Byly mieszkaniec .

    Dobre 7 Słabe 0

  • dobra polska żywność tzn wielohektarowa monokultura rzepaku/kukurydzy pryskana petoksamidem i glifosatem, smacznego

   Dobre 8 Słabe 1

  • Pan prokurator krajowy lubi takie tematy do kontroli więc zgłaszać ,kontrolować i analizować wszelakie formy nadłużyć do Was ludzi Stepnicy należy to ,więc sprawdzać, zgłaszać jak chcecie mieć uczciwość w Stepnicy

   Dobre 10 Słabe 0

Leave a Reply

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontynuując korzystanie z tej strony zgadzasz się na to. więcej nformacji

Ustawienie ciasteczek (cookies) na tej stronie jest włączone aby zapewnić Tobie największą wygodę używania. Jeśli będziesz dalej korzystać ze strony to zgadzasz się na używanie ciasteczek (cookies). 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer. 3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu: a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb; b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości; c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła; 4. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika. 5. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies: a) „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu; b) pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu; c) „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu; d) „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.; e) „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań. 6. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). 7. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu. 8. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów. Powyższy wzór polityki cookies chroniony jest prawem autorskim, które przysługują IAB Polska. http://wszystkoociasteczkach.pl

Zamknij