PRACA: Nauczyciele matematyki. Racimierz i Stepnica.

Nauczyciel matematyki

Miejsce pracy: Racimierz gm. Stepnica
Region: Zachodniopomorskie
 
Do naszej kameralnej, wiejskiej szkoły poszukujemy pasjonata/pasjonatkę matematyki, dla których inspirowanie dzieci swoim przedmiotem to przyjemność. Docelowemu nauczycielowi gmina oferuje mieszkanie w jednej z naszych wsi.

Wymagania:
min. licencjat z matematyki + spec. nauczycielska

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki w kl.4-8.

Oferujemy:
Oferujemy świetnie doposażoną szkołę, pracę w zgranej kadrze, narzędzia pracy (laptop, tablet) oraz bieżący dostęp do platform tematycznych oraz innych rozwiązań technologicznych wspomagających proces nauczania dzieci.

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Cv + dyplom ukończenia studiów + potwierdzenie ścieżki nauczycielskiej

Termin składania dokumentów:
31.07.2024 r.

Liczba godzin w tygodniu:
9


Nauczyciel matematyki

Miejsce pracy: Stepnica
Region: Zachodniopomorskie
 
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy poszukuje nauczyciela matematyki!
Jeśli jesteś entuzjastą matematyki, z pasją do nauczania i inspirowania dzieci w wieku szkolnym, to ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do nas i pomóż nam rozwijać matematyczne talenty naszych uczniów!

Wymagania:

Wykształcenie wyższe z zakresu matematyki lub pokrewnych dziedzin,
Umiejętność przekazywania wiedzy matematycznej w sposób zrozumiały i atrakcyjny dla dzieci,
Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z rodzicami,
Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w proces nauczania,
Chęć ciągłego doskonalenia się i rozwijania swoich umiejętności pedagogicznych.

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki w klasach 4-8

Oferujemy:
Dwupokojowe mieszkanie funkcyjne na nowym osiedlu w Stepnicy,
Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy,
Możliwość realizacji własnych pomysłów i kreatywności w nauczaniu matematyki,
Profesjonalne wsparcie oraz możliwości rozwoju zawodowego,
Elastyczne godziny pracy,
Możliwość dodatkowej pracy w szkole w sąsiedniej miejscowości.

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Dyplom ukończenia studiów
Potwierdzenie ścieżki nauczycielskiej

Termin składania dokumentów:
15.08.2024 r.

Liczba godzin w tygodniu:
18
 
Źródła:
  1. https://www.nuzle.pl/nauczyciel-matematyki-racimierz-gm-stepnica,g649996
  2. https://www.nuzle.pl/nauczyciel-matematyki-stepnica,g649921

4 KOMENTARZE

Leave a Reply

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontynuując korzystanie z tej strony zgadzasz się na to. więcej nformacji

Ustawienie ciasteczek (cookies) na tej stronie jest włączone aby zapewnić Tobie największą wygodę używania. Jeśli będziesz dalej korzystać ze strony to zgadzasz się na używanie ciasteczek (cookies). 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer. 3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu: a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb; b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości; c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła; 4. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika. 5. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies: a) „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu; b) pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu; c) „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu; d) „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.; e) „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań. 6. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). 7. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu. 8. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów. Powyższy wzór polityki cookies chroniony jest prawem autorskim, które przysługują IAB Polska. http://wszystkoociasteczkach.pl

Zamknij